• NitkoBitan
    13.5k
    Dobar je dobar Tunižanin. Zamisljen kao zamjena ali bi bez problema gurao 1. postavu. Jedini razlog koji mi pada na pamet zas jos nije potpisan je taj da se jos pregovara sa boljom opcijom za tu poziciju.
  • DrawTube
    3.5k
    Ne znam za vas, ja ne vidim nikog u hnl trenutno za dovesti da bi bio neko osjetno pojačanje a da ja njegov transfer realan i relativno jeftin

    Ovo što rade dvođenjem Maxima i ovog Tunižanina mi se sviđa zasad. Pljuvalo se i po Benrahou pa je ispalo da je igrač 2. Francuske skroz dobar za HNL

    I na kraju mi se najviše sviđa što izgleda pokazujemo HNL klubovima da mi nismo nekakva banka i lagani izvor zarade za njih, da nam uvaljuju svoje igrače za 3,4,5 milijuna € više
  • marcio amoroso
    33.8k
    Za koju poziciju je zamišljen Khaoui?
  • Orc123
    6k
    Kaze Andric da jos to nije blizu zavrsetka ocito....
  • Droljo
    6.4k

    Koliko sam ja vidio prednji vezni i desno krilo.
  • Draž
    1.2k
    Andrić o Khaouiju:
    "Reći ću vam, da me netko pita može li ijedan igrač Clermonta igrati u Cityju, ja bih vam rekao: Khaoui! Onako, on je kao Gündogan. Ma, pravi igrač, nema što.
    Pitao me o Dinamu, pričali smo o tome, a znate mene, što bih mu ja rekao nego sve najbolje o Dinamu, preporučio sam mu da dođe u Zagreb. A sad, hoće li doći, vidjet ćemo, kažem, ne znam u kojoj je to fazi, ali znam da ima još klubova, koji ga žele. Mislim da to nije još onako da će sutra doći u Zagreb i potpisati ugovor.
    On je igrač, koji bi se, po meni, savršeno uklopio u Dinamo, baš je igrač kakav bi dobrodošao momčadi. Veznjak je, ajmo reći, igrač sličan Majeru, jak na lopti, a može igrati na više pozicija. Može biti polušpica, krilo, može odigrati čak i 'šesticu', ovisno o formaciji. K tome je iskusan! Nije visok i jak, ima 60-ak kila, ali je vrlo okretan, brz na lopti i siguran s loptom u nogama. Dobro surađujemo, dobri smo i van terena, ako mene pitate, Dinamu bi on sigurno bio pojačanje."
  • Orc123
    6k
    Jedino kaj nije dobro je to da je iscurilo prerano u javnost i skoro svaki put to kaj traje dugo i propadne....
  • marcio amoroso
    33.8k

    Da, ali na prednjem veznom imamo Baturinu, Ivanušeca i Tolića koji se vraća sa posudbe. Također to može igrati i Janković.

    Ako mu je desetka primarna pozicija onda mi je totalno nelogična akvizicija.

    Ako je možda osmica onda je ok jer će Ljubo očigledno na beka.
  • Droljo
    6.4k
    Nema tu previše pametovanja, ponudi mu se ugovor, da mu se dva tri dana za odluku i bok. Ako misle da je on taj...
  • deda
    29.4k
    Imamo previše ovih od 60 kila. Treba nam bar jedan od 80. :cool:
  • Draž
    1.2k
    Također to može igrati i Janković.marcio amoroso

    Znači trebalo bi ga potpisati besplatno i dati Jankovića za svaki slučaj.
  • Crusades1986
    10.2k
    Ivanušec ako i ostane je lijevo krilo, ne treba ga računat kao prednjeg veznog.
  • xavier
    11.4k
    Da, ali na prednjem veznom imamo Baturinu, Ivanušeca i Tolića koji se vraća sa posudbe. Također to može igrati i Janković.

    Ako mu je desetka primarna pozicija onda mi je totalno nelogična akvizicija.

    Ako je možda osmica onda je ok jer će Ljubo očigledno na beka.
    marcio amoroso

    Prije onda desno krilo jer ne vjerujem da ga Bišćan vidi kao osmicu, posebno uz Mišića koji isto baš nije klasični defanzivac.
  • Droljo
    6.4k

    Veli baka da može i šesticu. Kako smo pred kraj sezone bili sa juniorima na klupi dobro bi nam došao takav jedan. Tolić mislim da nebu kod nas sljedeću sezonu, luka igra lijevo a janković ide negdje kao + janković...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions