• morales
    128
    BBB ZA HDZ!!!
  • immerwieder
    1.4k
    NHL, prva tekma konferencijskog finala,
    Florida dobila Carolinu golom u zadnjoj minuti 4. produžetka, u 140. minuti utakmice
  • Tundra
    693
    Florida dobila Carolinu golom u zadnjoj minuti 4. produžetka, u 140. minuti utakmiceimmerwieder

    Eto kaj znači dobar golman u formi
  • ZGBhoy
    1.7k
    Još bu Florida išla do kraja :monkey:
  • xavier
    12.1k
    u pravu si, mislio sam na prvi osvojeni naslov u Hrvatskoj.Eduardo

    S tim da se radi o prvom naslovu prvaka za Jadran. Split kao grad ima naslov jer je splitski klub bio prvak 90-ih, samo se radilo o POŠK-u, a ne o Jadranu.
  • miro
    4.4k
    Ako se dobro sjećam početkom '90ih su za taj Jadran igrali i Šimenc i Bukić, kako bi Hrvatska imala prvaka Europe. POŠK je isto bio kasnije prvak Europe kad su tukli Bečej u finalu
  • Patak
    2.9k
    Mladost im je tad poslala tri najbolja igrača za tu ligu prvaka, da...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jimmy Buckets najležerniji tip u povijesti košarke
  • marcio amoroso
    36.6k

    Brutalan je. Po tko zna koji put se pokazuje koliku ulogu igra glava u sportu.
  • xavier
    12.1k
    Jednostavno ne možeš ne voljeti Miami. Momčad sastavljena od nedraftiranih i igrača biranih ne na vrhu drafta. Trener došao kroz njihov sustav na način da ga je Riley prepoznao kad je bio videoanalitičar te ga je promaknuo i isprofilirao kao trenera.

    I svaki put kad misliš da jednostavno nemaju momčad za playoffu, a kamoli za nešto više, evo njih opet.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Iako me kao navijač Celticsa boli u znam da je vjerovatno ovo već kraj za Celticse, svaka čast ekipi Miamija, Xavier sve si dobro opisao!!
  • xavier
    12.1k


    Moji su Knicksi tako da ako netko ne bi trebao voljeti Miami, onda sam to ja, ali treba biti realan. Čudo su po tome što izvuku iz momčadi.
  • Džudžan86
    251
    Svaki dan je Jimmy Butler dan, a sad je to na tezi nacin naucio i Grant Williams
  • Keyser Soze
    10.1k
    Williams u stilu Brooksa ispao jazavac :lol:
  • Captain America
    17.7k
    I tako su po vegaškim kladionicama prošlotjedni favoriti na koljenima. I dalje se nadam da će moji Lakersi ovo okrenut, al ostaje mi utjeha da najdraža ekipa na istoku vjerojatno ide u finale. Jimbo je zaslužio prsten s obzirom kako je imao težak život i put u ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.