• Mali Zeus
    9.3k
    Moram nabaviti broj od Radićevog dilera.
  • Ali
    1.9k
    Kažu iz hns-a da su oba penala za Šibenik trebala biti suđena.

    Pa slijedom toga moj prijedlog je da VAR sudac: Ivan Matić dobije suspenziju 2 godine.

    Amnestiran može biti samo ako ima snimku da je zvao glavnog preko radio veze i da se ovaj oglušio o zahtjev.

    Jer ovom glavnom na terenu mogu pronaći opravdanje da nisi vidio, ali VAR tome i služi pogledaj snimku i javi da didje pogledati.

    Vrijeme je da se krene u čišćenje sudačke organizacije od nesposobnih sudaca. Koji je rezultat i u čiju korist je odluka nebi smjeli biti elementi pri odlučivanju komisije o kaznama za suce.
  • San Lorenzo
    11k
    Kako sad dva, godinu dana slušamo naputke 'boarda' i da lopta koja se igraču od dijela tijela, u ovom slučaju stopala, odbije u ruku, to onda nije penal?!
    Nije čudo da su suci pogubljeni ko magarci u magli, kad imaju ovakve zakonodavce iznad sebe.

    Za prvi se penal slažem i nije mi jasno iz kojeg se razloga nije sudio...i što je najjače sad kreće ofenziva jer je Šibenik oštećen za penale, suci ovo, suci ono - kod 4-0 deset minuta prije kraja. :yawn:
  • The Undertaker
    4k
    Kako sad dva, godinu dana slušamo naputke 'boarda' i da lopta koja se igraču od dijela tijela, u ovom slučaju stopala, odbije u ruku, to onda nije penal?!San Lorenzo

    Ovo je, provjereno, izbačeno iz ovogodišnjih pravila.
    Ovo ostalo sve vrijedi. Čak se i sudački eksperti ne mogu dogovoriti.
  • Captain America
    13.3k
    Čak su i kese napisale na Faceu da su kontradiktorni :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Što se tiče odbijanja od vlastitog tijela, da zbilja je donekle izbačeno, u realnosti, promjenjeno je na to da nije kažnjivo ukoliko igrač ima loptu pod kontrolom pa sam sebe pogodi u ruku. Primjerice ona situacija s Petkovićem protiv Šibenika.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zagrebačke novine :vomit: :vomit: :vomit:

    ehd8o5uhycavxiyz.jpeg
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa dobro, nisu to baš zagrebačke novine. Al svejedno degutantno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čak su i kese napisale na Faceu da su kontradiktorni :rofl:Captain America

    Jesu složili već video kompilaciju di su i kad bili pokradeni ili to tek ide?
  • NORTE
    9k
    Zagrebačke novine :vomit: :vomit: :vomit:marcio amoroso
    Još 2009. su na duplerici imali tekst o Hajduku i Torcidinoj krađi baklji koje su BBB za derbi sakrili u kavezu Poljuda.
    Neko vrijeme bili su i glavni medijski sponzor ZM-a.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa dobro, nisu to baš zagrebačke novine.Mali Zeus

    Valjda je sjedište večernjaka u ZG. Nisu samo zagrebačke, hrvatske su, ali se izdaju u Zagrebu i na zagrebačkoj su adresi.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Valjda je sjedište večernjaka u ZG. Nisu samo zagrebačke, hrvatske su, ali se izdaju u Zagrebu i na zagrebačkoj su adresi.marcio amoroso

    Na to sam mislio, hrvatske, al što se tiče vlasništva nisu ni to iako da, izdaju se u Zagrebu. :)

    Kaj kaže @NORTE, neko vrijeme su bili kao glasnogovornik Glave.

    Inače zakon mi je kak klipane od 18, 19 godina zovu djeca. Zamišljaš kikiće koji još idu u vrtić.
  • Droljo
    4.8k
    To su ti dica. Komplet drugo značenje..
  • Krizy
    35.4k
    Nikola Serafimov, Mihail Caimacov, Mario Ćurić i Luka Hujber želje Osijeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.