• Krizy
    35.5k
    Poveo Varaždin protiv Rijeke, kakvo klanje za europska mjesta :fire:
  • Droljo
    4.8k
    Evo i mali tovar škaricama za 2:0
  • Zagi
    4.9k
    Ovu akciju sam i ja odmah zamjetio.
    Vjerojatno zato što naš napadač to nikada ne radi.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Jakir nam isprobava Frigana na krilu. :smile:
  • SAS1987
    13.3k
    Osijekov Daku koji je na posudbi u slovenskoj Muri je s hattrickom istaknuo kandidaturu za najboljeg topnika slovenske lige. Zasad je na 28 pogotka u 32 utakmice a Vipotnik na 20 pogotka u 28 utakmica.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Taj Daku je izgledao ok i u Osijeku, jedini razlog sto nije tamo je Beljo. Djeluje malo nezgrapno, tehnika nije nest posebno, ali ore, radi i pogada.
  • Neki tip
    19.1k
    Baš je simpa ovaj Varaždinov Kovačević.

    Priča kak su imali problema zbog ozljeda i bolesti u pripremi tekme protiv Rijeke, ali da su prebrodili to jer su momčad pa osnaži za kraj..

    "svi za jedan, jedan za drugoga!". :lol:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Bome je Rijeka u zanimljivoj situaciji. Ima Dinamo doma i Osijek vani. Sa dva poraza su lako bez Europe.
  • Klenx
    4.1k
    Reći Mišku ako ne skine cijenu za Frigana za koji milijunčić da ćemo ići sa 120% u tekmu.
  • blackbully
    4.4k
    Željko Sopić. Od simpatičnog trenera do ljigavca u par tjedana.


    Attachments
    347384684_1024806861804419_7295117281558025712_n (1M)
    347083492_636546781307654_7842843084103881543_n (3M)
  • DrawTube
    2.8k
    Hahahahaha , druga liga Sopićuu
  • Salva
    2.3k
    Al ovaj “majkemi”. Ko kad razgovaram s lokalnim klošarom s kvarta :lol:
  • San Lorenzo
    11.1k
    Radije gledam Sopića nego nekog generičnog jadnika koji će slegnut ramenima i podvijena repa pobjeć u svlačionicu.
    Dobri su ovakvi likovi za ligu, a što se Istrinog ciganjenja tiče, tu je u pravu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sopić je prilično u pravu što se tiče Istre. Ovako prljava ekipa još nije postojala u 30 godina HNL-a. Kad povedu onda u 60.minuti nestanu sve lopte, krenu izležavanja, koriste se sve moguće fore i finte. Također tokom utakmice Erceg, Bakrar, Galilea non stop simuliraju, vrše pritisak na suca, provociraju protivničke igrače itd. Ko voli ponašanje Sergija Ramosa, Diega Coste i općenito taj latinski nogometni folklor taj će simpatizirati i Istru.

    Sopić je to mogao i finije reći, sa boljim vokabularom, on je to rekao seljački ali je u pravu. Možemo se zgražati nad Istrinim ciganjenjem i sa Sopićevim oskudnim vokabularom ali meni su uvijek važnija djela nego riječi i gore mi je ono što radi Istra tokom cijele sezone nego ono što je u afektu rekao Sopić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.