• Patak
    2.9k
    Novo vrijeme je izgubilo od aktualnog prvaka Europe Palme 2:1 ove godine u ligi prvaka. Ajmo prvo po finale, pa onda sljedeće godine po kantu LP u Areni...
  • seljak86
    2.6k
    Jel realno očekivati parkirno mjesto kod Doma sportova sat vremena prije tekme?
  • deda
    32.7k
    Nećemo ti reći :joke:
  • seljak86
    2.6k
    Pošteno :rofl: :up:
  • Salva
    2.5k
    Teško. Ja se mučim s parkingom kad bude 800 ljudi u dvorani…
  • obelix
    92


    Mislim da nije dvije doma pa tri vani...mislim da je prvo dvije domacin bolje plasirani (u odnosu i na square i olmissum smo losiji plasman ostvarili) pa bi onda dvije mi bili domacin i eventualna majstorica smo opet gosti. Ne bi bilo fer da smo prve dvije mi domacini jer je to odredena prednost, a s druge strane, ovo je ipak futsal pa cik cak je zbog putnih troškova nezgodno radit. Dakle, petak i nedjelja prve dvije bi bili gosti, pa petak i nedjelja domacini i treci vikend eventualna petak tekma gosti


    Ali pustimo to. NV nije bez razloga 3 puta u zadnjih 5 godina bilo prvak s time da su 2020.izgubili od Omišana na jednu tekmu finale (korona). A prvi naslov su prosli nas u polufinalu u onoj epskoj tekmi kad je Capi zabio 21 sek prije kraja za 2:2 pa smo na penale ispali.


    Jaki su, ali mi smo u najboljoj formi po meni otkad postoji klub. Igramo super polusezonu i jedini pravi kiks je ispadanje na penale u cetvrtfinalu kupa od Sibenika...
  • rob ljubavi
    868
    Da, u pravu si krivo sam rekao.. u svakom slučaju majstoricu nemremo igrati doma
  • Tuba1986
    84
    Kupujem ulaznicu..
  • Salva
    2.5k
    Mislim da bi nam danas i Cibona bila premala
  • Ali
    2.2k
    Da li netko zna prenosi li neka tv kuća ovo polufinale? Vidim da maxsport1 prenosi drugi polufinalni par futrola.
  • bluepower86
    952
    Youtube futsal Dinamo prijenos
  • Ali
    2.2k
    Ok, ali uvijek se pitam čemu im služi maxsport 2, nikad nisam vidio ništa osim loga na tom programu
  • Mrvica
    3.9k
    Sretno dečki!!!!
    GAZI! :strong:
  • Nolifer
    8.1k
    Treba sredit zvuk na prijenosu. Sretno plavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.