• Neki tip
    21.3k
    Šunjić je prvom prilikom zbrisao u jebeni Birmingham.

    Ne bih ga dovodio da je Makelele iz najboljih dana (dobro, tad bi), a ne izbačeni igrač na posudbi u njemačkom davljeniku iz engleskog drugoligaša.

    Hvala Ivane, sretno s karijerom i to je to.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja ga nebi dovodio jer smatram da nije kvaliteta za dinamo. kao zamjena ljubi je preskup a ne mislim da je bolji
  • Mlađi referent
    12.3k
    a ne izbačeni igrač na posudbi u njemačkom davljeniku iz engleskog drugoligaša.Neki tip

    E, taj dio mene ‘intrigira’.
    Mislim, 2 milje su ozbiljne pare, a po ovom kaj se o njegovom periodu nakon odlaska može naći, ispada da je bio jedan od lošijih igrača, vrlo loše momčadi Championshipa. I onda dobio šut kartu u Herthi.
  • Krizy
    43.2k
    Ne bi ga ni ja doveo, nema šanse.
    Radije bi probao s Bistrovićem ili https://www.transfermarkt.com/jon-gorenc-stankovic/profil/spieler/245034
    Ali tek vidim da su mu produžili ugovor do 2025.
    Radije 3 milijuna za njega nego 2 za Šunjića.
  • marcio amoroso
    36.5k
    6,67
    6,58
    6,70
    To mu je prosjek ocjena po sezonama u Engleskoj. U Bundesligi 6,67.

    Ne dominira nigdje, ali da tamo dominira za nas bi bio sigurno nedostupan u tim godinama.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam zašto se Šunjić toliko zamjerio mnogima. Otišao u drugi klub, ok, zar drugi nisu? Možda je nešto drugo u pitanju, ne znam. Ali kao zamjena Mišiću, da. U najboljim godinama je, a kad je igrao za Dinamo bio je dobar, ako ne odličan.
  • morales
    128
    mogao bi bišcan po njega krenit tip je igraca kakve on trazi,tako i mierez ak mu frigan propadne
  • Fanboy
    2.6k
    Šunjić je bio dosta dobar u Bundesligi, takva je momčad koja je već praktički u 2 ligi ni nema neki prostor da se igrač iskaže...
    Ne zamjeram mu odlazak, on je sam sebe stavio u lošu poziciju, a Dinamo je dobio solidne novce za igrača tih karakteristika.
    Da je izabrao neki bolji klub, on bi po meni bio reprezentativac. Ovako je otišao za lovom i dalje je priča jasna...

    Ja sam za apsolutno dolazak Šunjića, Badelja i sličnih igrača. Njihova kvaliteta je neupitna i da bi pomogli, čak bi se i novčano dogovorili. Problem je ego i što se mora znati tko je prva momčad, a tko je onaj tko će pripomoći sa klupe.

    Zadnjih par godina kada je Dinamo napravio najveće uspjehe smo imali široku klubu, dominacija Reala u Europi čitav niz godina je omogućilo to da su na klupi imali Bale, Kovačića, Isca, Asensija i ostale igrače koji bi u 99% ostalih klubova bili ne samo prvotimci, već i ponajbolji igrači momčadi.

    Zamjene trebaju biti takve da su mrvicu slabije od startera, no da se ne osjeti previše izuzev dva ili tri top imena. Dinamo je to imao za velik broj pozicija, obrana je nudila širinu ove godine na početku sa dva Šutala, KTC-om, Perićem, Lauritsenom...

    Treba nam iskustvo uz kvalitetu, no isto tako treba jasno naznačiti da trovači atmosfere ne dolaze u obzir i da se traži zalaganje na svakom koraku te podređenost klubu, ne osobnim interesima.
  • Captain America
    17.7k
    Kakve su bile ocjene Brune kad je dolazio ovdje? Boško se nije proslavio u Atalanti pa je nakon 10 minuta superkupa bilo jasno da se radi o kapitalcu. Nije Šunjić sigurno zaboravio igrat, a ovdje bi bio u zoni komfora i činjenica je da nam takav vezni treba. Sam zamislite trojku u sredini Baturina, Miško i Šunjić :starstruck:
  • Fanboy
    2.6k
    Ja bih svim silama nastojao zadržati barem Ivanušeca ako već Šutalo i Livi odu, barem do zime. Otišao je i Olmo, ali tek nakon skupina LP.
    Tom dečku može samo narasti cijena, dovoljno je mlad i lakše će se njemu biti izboriti u novom klubu ako već dođe sa određenom reputacijom.
    Jasno, teško je zadržati nekoga tko želi ići dalje, ali kažem najbolji igrač Dinama trenutno po svojim predstavama i vodio bi klub tijekom jeseni u euro natjecanjima.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Malo više o brojkama Šunjića u Bundesligi + kupu ove sezone. Sve po 90 min, osim ako je drukčije napisano.

    1111 odigranih minuta
    xG : 0.64
    xA: 0.36
    Golova: 0
    Asistencija: 0

    Napad i kreacija

    Udarci na gol: 0.24 / 35%
    Dodira po 90 min: 45.8
    Dodavanja: 21.9 / 75%
    Dodavanja u zadnju 1/3: 5.2
    Kreirane prilike: 0.32
    Duge lopte: 1.46 / 41.9%


    Defanzivna igra

    Klizeći startovi: 1.62 / 50%
    Čiśćenja: 1.46
    Čišćenja glavom ukupno: 5
    Presijecanja: 1.54
    Blokirani udarci: 0.49
    Prediblan: 0.89
    Osvojenih posjeda: 6.00


    Dueli

    Na tlu: 4.38 / 58.7%
    U zraku: 0.65 / 33.3%
    Prekršaji napravljeni: 1.54
    Prekršaji izboreni: 1.05
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ovo sto kazu bolje ostaviti Petkovica i dati mu 1.2M jer sa njim znamo na cemu smo a sa Vipotnikom ne znamo. To nije nikako dobro razmisljanje,uzasno je. A mislim isto da Biscan i Simic bas zato sto znaju na cemu su sa njime,bas zato ne zele dati toliki novac. Ja sam vise za nekog ko je puno cesce u sansi,vise zabija,mladji je i potencijal je,i koji ce svojom kretnjom sebe dovesti u sansu za gol i puno ih se nazabijati jer to je ono sto ce ga potencijalno i prodati,a napadaca koji ne zabija jako je tesko unovciti.
    A kad smo vec kod tih potencijalnih 1.2M za Petkov ugovor samo da dam jednu usporedbu.Ako uzmemo u obzir Red Bull Salzburg i to da realno mogu platiti igraca koliko god hoce,a opet im igraci (ako je podatak tocan) Noah Okafor i Benjamin Sesko zaradjuju 750-800k godisnje,ili jedan Sucic sa 300k godisnje,onda stvarno trebamo prihvatiti to da je nuzno napraviti zaokret u rangiranju placa nasim igracima,i odrediti neke nove granice preko kojih se ne ide.
  • LovroZG
    1.3k
    Ako uzmemo u obzir Red Bull Salzburg i to da realno mogu platiti igraca koliko god hoce,a opet im igraci (ako je podatak tocan) Noah Okafor i Benjamin Sesko zaradjuju 750-800k godisnje,ili jedan Sucic sa 300k godisnje,onda stvarno trebamo prihvatiti to da je nuzno napraviti zaokret u rangiranju placa nasim igracima,i odrediti neke nove granice preko kojih se ne ide.BBB Mataa998

    To su sve puno mlađi igrači od naših starosjedioca koji računaju da će se preko RBS-a prodat u drugi klub za veću plaću. Šeško će siguran sam imat duplo veću plaću u Leipzigu na ljeto.

    I kod nas su mlađi, tj. Šutalo, Baturina, a nekoć i Olmo i Gvardiol bili bliže plaćom Sučiću nego Liviju i Orši.
  • Droljo
    8k
    Za vipotnika piše bomber. Dovodi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions