• Mali Zeus
    12.7k
    daj razdvoji svoje upise tu i tam na pasuse. I ne koristi razmak prije zareza nego samo iza zareza i..

    Zapravo niš, zaboravi.
  • Krizy
    43.2k
    Ali bi dovodio još juniora a na klupi sami juniori.
    To NIJE dovoljno ni za HNL a pogotovo ne za LP-a.
    Šimić je lijepo rekao da je potrebno 5 ili više transfera.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja ću samo reći da je moj dojam da kod Petkovića možda nije toliko problem visina ugovora, koliko se možda planira igrat drugačiji stil nogometa gdje se on više ne uklapa?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zadnjih 40 stranica jedno te ista nagadjanja. Vipotnik, Frigan i da nam treba napadac. Ocigledno je da ce mozda doci netko od njih. Osloniti se samo na Petka i Topica nije dovoljno ni za HNL.
  • Neki tip
    21.3k
    Zadnjih 40 stranica jedno te ista nagadjanjaBornaPŽ1986

    Osloniti se samo na Petka i Topica nije dovoljno ni za HNL.BornaPŽ1986


    40 stranica jednog te istog i svejedno ti nije bilo dovoljno da saznaš da imamo i Drmića. :)
  • BornaPŽ1986
    1k
    Prenapeto je ovdje, to hocu reci. Znam ja dobro da ga imamo ali citajuci temu netko moze zakljuciti kako nam nije dobar ni Petko ni Drmic ni Vipotnik a ni Benzema.
  • plavi67
    921
    kak si ti frende kuzis shvatio da ja pricam o nepoštivanju ugovora, svaka čast
  • Olmic
    3.6k
    5-8 igraca najavio Simic tako da mozda bude i viska 1 :)
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kupit ćemo 2 za 1. :D
  • OsamŠest
    3.4k
    Ja sam ko malo dijete kad je rok u pitanju. Samo forum i što više imena, makar i lažnjak bio.. Bitno da se vrti :grin:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Čim čujem novo ime odma na lineup builder da vidim kak bi to “na papiru” izgledalo. :rofl:
  • nemapredaje
    3.2k


    napisao si da ti nije logično da Drmić ima ugovor veći od Petkovića, jer on sjedi na klupi, a Petković je nositelj igre.

    Ugovor s Drmiće se potpisao prije početka prošle sezone, kada se nije znalo kakva će biti igračka sitaucija. Možda je Petković trebao otići, a Drmić postati nositelj. Ili je Drmić mogao početi trpati k'o lud, a Petković sjediti na klupi. No situacija je takva kakva je i ugovor kao takav postoji.

    Kaj bi sada iz kluba trebali reći Drmiću: "čuj stari nama ovaj ugovor nije logičan, jer ti većinom sjediš na klupi pa bumo ti isplaćivali samo 50%"
  • Maximo
    490


    Moram priznati da te razumijem, jasno o dolascima pričam. Prošli prijelazni rok mi je bio najteži nakon dugo vremena za pratit :DD
  • plavi67
    921
    ne frende, uopće ne govorim o tome, govorim da bi trebalo povećati plaću Petku, vrlo jednostavno ili ga prodati i dat odmah drugima priliku, a ne bit ni sim ni tam
  • Mlađi referent
    12.3k
    Je li netko gledao Šunjića nakon odlaska iz dinama? Znamo kaj je radio dok je bio tu, ali prošlo je fajn vremena od tog, ima li u njemu pojačanja za nas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions