• Klenx
    5.6k
    1.) Lijevi bek
    2.) Desno krilo
    3.) Stoper
    4.) Radilica na zadnjem veznom
    5.) Lijevo krilo ako Ivanušec ode
    6.) Stoper ako Šutalo ode
    7.) Rezervni desni bek

    Evo tako bi ja tražio, nakon što produžim ugovor Petkoviću jer nam napadači s njim Drmićem i Topićem - ne trebaju
  • Papastrumf
    12.3k
    Općenito to ovaj ima ovoliko ovaj onoliko treba srezati u startu. Ja u svom poslu to nisam nikada dopuštao.marcio amoroso

    Nije to uvijek baš tako jednostavno. Imaš 4-5 igrača koji su bili nositelji igre zadnjih 5 godina i onda dođe netko sa strane i daš mu odmah u početku dosta veći ugovor nego njima. Meni to nije u redu, znam da nije bilo niti njima, al sva sreća pa su takvi kakvi jesu i nikada nisu radili probleme radi toga. Zato i uostalom i jesu jedna od najvećih generacija.
    Petko ako želi ostati, svakako zaslužuje veću plaću od Drmića jer je to zaslužio svojim igrama zadnjih 5 godina i dinamo mu mora izaći u susret. Je li to milja ili milja i 200, neka se dogovore.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Bez Petkovića ne bi bilo ni Olma, ni Oršića...definitivno jedan od najvažnijih igrača u novijoj povijesti, ali godine idu, njegovo tijelo sve više sustiže taj stil nogometa koji se bazira na duel igri zbog čega sve više izbiva s terena.
    1,2 milijuna eura je po meni previše novca.
  • Droljo
    8k
    Jebiga, vi što nabrajate naše špice i kao imamo ih dosta zaboravljate činjenicu da drma ima problema sa koljenima (oba je operirao ako se ne varam) i nek mu ode ligament katijera je gotova. Ostajemo na petku (kad mu se da ili kad može) i topića ne bih ni spominjao u ozbiljnom kontekstu... Širine malo ljudi
  • Neki tip
    21.3k
    Ponavljam, Petković želi plaću u rangu najbolje plaćenih igrača Dinama, ali zato što misli da to zaslužuje, a ne zato što tu plaću ima Drmić.marcio amoroso

    Drmić je samo ime osobe koja ima najveću plaću.

    Ponavljaš da nema veze s Drmićem, već sa željom da bude u rangu najbolje plaćenih igrača. Pa najviše plaćen igrač jest on kao što obojica znamo.

    Pa znam i ja da nema veze s Drmićem kao osobom, da je najbolje plaćen Perić, onda bi Petko želio biti kao Perić.

    Jer je među najboljima, dugo je tu, besplatan je na isti način kao što je besplatan bio "trenutno najplaćeniji igrač Dinama" (da ne velim Drmić) i smatra da to zaslužuje.

    A i ja smatram da zaslužuje, mada je to najmanje bitno.
  • Zagi
    7.7k
    Petko ako želi ostati, svakako zaslužuje veću plaću od Drmića jer je to zaslužio svojim igrama zadnjih 5 godina i dinamo mu mora izaći u susret. Je li to milja ili milja i 200, neka se dogovore.Papastrumf

    Čekaj malo. Ako je netko zajebo sa preplaćivanjem Drmića , zašto bi na to radili još veću grešku?

    Ajmo mi dat Drmića nekim turcima ili kinezima za simboličnu odštetu i osloboditi se njegove plaće i ovog problema.
  • Klenx
    5.6k
    Vi ko da se igrate football managera, pa ću evo u 20 klikova dovesti 10 igrača i oni će se uklapati.

    Nije to tako jednostavno u stvarnom svijetu, pa neće uspjeti pa ćemo srati po Bišćanu i Šimiću.

    Kažem, jesu izraubani, stari, itd.
    Ali imaš minimalno 5 (pet), a vjerojatno zbog odlazaka i više pozicija koje su bitnije za tražiti igrače nego napadač.
    Jednim ugovorom Petku riješiš puno toga, on, Drmić, Topić pa eto i Kulenović nek dođe s posudbe. Miran si.

    Lijevog beka nemaš osim pijanog Bočkaja.
    Imaš osim juniora 3 stopera od kojih jedan vjerojatno ide, drugi je Perić, treći je polomljen.
    Rezervnog desnog beka imaš smiješnog igrača.
    Desno krilo ti je igrač koji maksimalno može bit rotacija.
    U vezi osim Mišića i upitnog Ljubičića nemaš nikog tko može i HNL igrati.
    Zamjena za lijevo krilo koje lako moguće ode ti je junior.

    Ne, ajmo kupiti špicu.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Nitko nije zajebao i nitko nije preplatio Drmića. Jeste se dovezali čovjeka kao da je najveći amater jbt. Čovjek ima najviše golova u Dinamu ovu sezonu i svojim golom i svojom asistencijom je zaslužan da smo ušli u ligu prvaka. Šta ste očekivali?

    On je tu svoju plaću debelo isplatio. Ne plaću, ugovor je isplatio.
  • Droljo
    8k
    Nama trebaju zidanes & pavones! S tim da pavones već imamo par :lol:
  • The Undertaker
    5.3k
    Ako se Petkovića misli prodavati, u čemu je onda problem sa novim ugovorom kad i tako neće biti konzumiran. Priča mi nema smisla.
  • plavi67
    921
    al ga filozofirate...kak je moguće da je dj drma najplaćeniji, a sjedi na klupi i gol pogodi nakon 7 pokušaja. drugo, petko igra u prvoj i logika je da treba imat ak niš drugo jednaku kao dj drma
  • Droljo
    8k
    Ja mislim da kad se riješe 'senatora' te plaće od preko milju idu u povijest. Što je i realno
  • Klenx
    5.6k
    Nije realno, u današnjem svijetu ako oćeš imat rezultat, moraš i platit.

    Ili misliš imat rezultate kao i do sada sa Špikićima i Perićima.

    Hajdukova logika.

    Ljudi dragi, uđeš u LP, mazneš koji bod i sve si to isplatio.
    Dogodine kad se promijeni sustav LP i bude još više love, još isplativije će bit.

    Tovari će ove godine sa lovom od Vuškovića ići na all in. Ali ne, ajmo štedit.
  • Droljo
    8k
    Tim naj boljim igračima koji traže 1,2 mil po sezoni na 3 godine daš 800k na 5 godina i bok. Tak ih misliš, kad tad, prodati.
  • Papastrumf
    12.3k
    On je tu svoju plaću debelo isplatio. Ne plaću, ugovor je isplatio.marcio amoroso

    Isplatio je cijeli ugovor jednim golom u kvalifikacijama, koji nam je donio LP? Ako ćemo tom logikom, onda je Oršić trebao igrati za 3 milje Eura po sezoni, a Petković za 2 milje s obzirom na broj postignutih golova i pobjede koje su donijeli u Europi.

    Nemam ja ništa protiv Drmića, mislim da je korektno odradio posao ove sezone. Više se referiram na to da se mora znati red u svlačionici i ne smiješ omalovažavati igrače koji su ti donijeli jako puno zadnjih 5 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions