• Droljo
    4.8k
    Brane kalaica zgleda ko da ima 40 godina :lol:
  • BBBaranja
    1.9k

    Život ga nije mazio :grin:
  • Droljo
    4.8k
    kao i zoran mamić kad se vratio. Nikad pretjerana klasa a nama je značio kao suho zlato. Kapetan i vođa momčadi.

    Ostalo sve znamo. Da ne krene rasprava slučajno...
  • marcio amoroso
    32k
    Po čemu je to Dinamo dva levela iznad Badelja?Fanboy

    Po tome što je Dinamo u top 30 klubova Europe i sudionik lige prvaka, a Badelj igrač drugoligaša iz Italije. Osim toga je bliži četrdesetom nego tridesetom rođendanu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mikiju svaka čast, jedan od inteligentnijih nogometaša, njegove izjave nikad nisu pune floskula nego uistinu nešto i kaže, kulturan i pitom čovjek. Onda ide ono ''ali''. Ali on nije za današnji Dinamo.

    Je li Bišćan planira praviti ekipu koja je trkački moćna i igra presing? Planira. U takvom nogometu ja nisam siguran niti hoće li se snaći malo sporiji Petko i Mišić koji su 6 godina mlađi a kamoli Badelj koji će za šest mjeseci imati 35 godina. Miki bi u HNL-u vjerojatno i mogao biti na nivou ali bilo bi loše dovoditi takvog igrača samo za HNL da uzima mjesto nekom mlađem igraču koji bi isto odradio posao. Mikija se može dovesti za koju godinu za trenera omladinskog pogona i slično ali on kao 34-godišnji spori nogometaš je sve suprotno od Bišćanove nogometne filozofije.
  • Dinamosaur
    945
    Takvu inteligentnu osobu, nogometaša koji ima hrpu iskustva od klupskog do svjetskog sa repkom a uz to je i nosio naš kapetanski dres- volio bih vidjeti u Dinamovom stožeru,bilo to za prvu momčad ili u vrhu akademije,samo neka se pridruži,neka uči ove koji to tek moraju postići.
    Uglavnom,nek se vrati na neku funkciju al ne na travnjak
  • maddaddam
    2.9k
    Josip Tadic hat-trick protiv Dragovoljca u dresu Jaruna. Mamic na boku, Leko na klupi.

  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam je li o tome bilo priče ovod ili u medijima jer nisam toliko pratio, pa isprike ak je bilo, al baš se dopisujem s jednim navijačem Southamptona i veli da se Orša posvađao s menadžerom nakon kaj je DĆC dobio crveni i od tada ne igra i nije ni na klupi. Istinabog i 2 menadžera prije (jedan samo prijelazni) ga nisu nešto birali u momčad, al s ovim sad je baš nastao lom.
  • plavi67
    920

    2 mil evra + špika i moha
  • Mali dioničar
    14k
    Ne znam tko Horkašu upravlja karijerom.

    Imao je ponudu ići u Vejle kod Preleca koji je ušao u Prvu dansku ligu. Kod trenera kojeg poznaje u Dansku. Ok, skupa je, ali ja bih ovako izvana i okokativno rekao da je 5 puta sredjenija liga i država nego bugarska.

    Razina ako ti netko nešto obeća/garantira u Bugarskoj iili Danskoj nije baš 1/1.

    iixwe4vb4t6v3yge.jpeg
  • Nino Bule
    11.3k

    Znam ljude u danskoj rade ko pomocni kuhari i skladistari i zive sasvim korektno, ok za auto je zajeban uvoz, ali osim toga nije danska bas 2x skuplja, vjerovatno se nije dobro informiro i prepo se kad je vidio određene troskove i mislio da ga to ocekuje na svemu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Po procitanim ispada da na racunu ima 0€ pa nema s cim zivjeti i da dosad nije nista zaradio u nogometnoj karijeri. A druga stvar mislio sam da i klub moze omoguciti i platiti prijevoz, ipak su tu razna sponzorstva a i pricamo o Danskoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.