• vjeko1701
    5.9k
    Tu jedino vidim mogućnost ako ga Bišćan baš osobno nagovori.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja iskreno mislim da je Dinamo minimalno level, ako ne i dva iznad Badelja u ovim godinama i on bi trebao nas nagovarati da dođe, a ne mi njega.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne za prvotimca, više kao neki lider svlačionice i zamjena. Ipak je bio kapetan, ima značajno iskustvo...Ako odu Livi i Petko, ostajemo praktički na Ristovskom kao jedinom kolovođi.
  • Nino Bule
    11.5k

    Takvu zamjenu za misica koja bi pristala na rotacijsku opciju, ne znam
  • vjeko1701
    5.9k
    A podjela minutaže, konkurencija. U utakmicama koje zahtjevaju defanzivniju strategiju bi mogli i oba...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ma i ja mislim da bi bio ok zamjena, ali ne mislim da ga treba moliti i nagovarati.

    Inače je bila zanimljiva situacija na zadnjoj protiv Varaždina kad nam nije dosuđen čisti korner i kad su svi naši igrači šutili. Nama treba netko u momčadi tko će sucu ili protivniku nekada ebati mater. Ademi je otišao i to je jeben gubitak što se tiče toga. Livi je kapetan, ali je kao prvo daleko od zbivanja, a kao drugo nije takav tip. Ristovski jedino ostaje, ali i on je u obrani i ako dotrči iz obrane do suca i nešto krene galamiti, a nije kapetan brzo će popušiti žuti. Na tom segmentu moramo poraditi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Apsolutno se slažem.
  • Patak
    2.2k
    Moraš u momčadi imati određen broj iskusnih igrača, Badelj je i bivši reprezentativac, pozitivan lik, i Dinamovac, tak da sam ja za njegov povratak.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Inače je bila zanimljiva situacija na zadnjoj protiv Varaždina kad nam nije dosuđen čisti korner i kad su svi naši igrači šutili.marcio amoroso

    Ovo.
    Mislim da smo se mi ipak malo previše pogospodili, ne tražim da se skače na suca kao ostalih 8-9 ekipa iz lige, ali neki pritisak ipak treba postojati, za ono povlačenje Perkovića u 16m bi netko drugi prekinuo igru i okružio suca dok ovaj ne ode na var sam pogledati situaciju, ovako se nije ni pregledalo, igra nastavljena, nikome ništa.
  • Infinity
    15.2k
    Pritisak mora postojati. Mozemo se malo opustiti sad kad smo prvaci, ali do tog trenutka treba skakati, galamiti, boriti se za sebe, pogotovo ako smo u pravu.

    Nikad necu zaboraviti Amsterdam 2007. Kod 0-3 je bio cisti penal na Modricu. Clattenburg ga nije svirao vjerojatno iz milosti prema Ajaxu. Nitko od nasih igraca se nije zalio, pa ni Modric na kojem je penal bio. Ajax je minutu kasnije smanjio i imao desetak minuta da nam zabije dva gola i prodje dalje. Dali su jedan, malo kasno, al moglo se sranje dogoditi i kad smo mi krenuli s centra u 121. minuti. Onda bi se spominjao taj penal.

    Od tog dana mislim da opreza nikad nije dosta i da se mora poduzeti sve da se osvoje bodove. 'Svakako cemo biti prvi' olaksava sucima u situacijama kad ne znaju sta bi sudili, pa dosude protiv nas. I s vremenom im udje u podsvijest da se s Dinamom tako moze, pa cemo biti osteceni i kad se bude lomilo prvenstvo.
  • Armagedon13
    958
    Kaže Čačić da je zimus odradio najbolji prelaznu rok u zadnjih 15 godina.O sunce Ti je ..
  • San Lorenzo
    11.7k
    Činjenica da on nakon 38 godina trenerske karijere i mjesec dana nakon otkaza i dalje ne vidi u čemu je problem je zastrašujuća.
  • Patak
    2.2k
    Čačke će biti zapisan u povijesti Dinama kao trener koji je u natjecateljskoj utakmici pobijedio aktualnog svjetskog nogometnog prvaka! Respect!

    A sad nek uživa u mirovini.
  • Fanboy
    2.2k


    Po čemu je to Dinamo dva levela iznad Badelja?

    Badelj da u ovom trenutku dođe u HNL bi bio top3 veznjaka lige, a odlaze ti neki standardni prvotimci...Čovjek je starter u momčadi koja je gornji dio talijanske B lige, tj. momčad koja je na tom nekom prijelazu između Serie A i B.
    HNL momčadi izuzev nas u Europi gube od momčadi iz Bugarske, Malte i slično, a Dinamo više nije onaj koji ima jednog Majera, Olma, Oršića, Ademija...da možemo govoriti o top momčadi sa širinom, već na klupi sjede juniori.
    Prije par godina su neki pisali da se i Modrić vraća da nam ne treba jer su tu godine, a čovjek je i dalje službeno najbolji vezni igrač Svijeta te nezamijenjiv u Real Madridu uskoro u svojoj 39 godini, član najbolje momčadi Lige Prvaka i slično...

    Treba razlučiti kvalitetu i ono što igrači mogu od onoga što se nekad radilo kada su došli polomljeni okončati karijeru sa tekmom ili dvije...
    Hrpa igrača je imala velikih problema u skupinama LP, dio je krivica Čačića, no dio je što mnogi nisu navikli na taj tempo. Treba ti iskustvo...

    Svake godine U TOP 10 Ballon d'Or izboru su najbolji oni sa 30+ godina, čine oko 70 do 80%, svi najbolji igrači zadnjih par godina su bili 33+...

    Zadnje dvije ili tri sezone u top 5 nema mlađih od 30-ak godina..Tim ne želim reći da treba starački dom, ali jedna kombinacija iskusnih veterana treba, osobito u vezi gdje takvo iskustvo zlata vrijedi.

    Bilo bi idealno da se više u HNL hoće vratiti takvi igrači kao Badelj, Lovren,Perišić i slični, no oni čak i na kraju karijere su igrači koji mogu u ligama petice igrati do kraja karijere, tj. do svoje 35, 36 godine kao startni članovi momčadi...HNL povratnici su sad oni razina Mišića, Livaje, Krovinovića, Drmića i sličnih. Oni koji nisu uspjeli vani radi ozljeda, bolesti ili prevelike konkurencije te traže ponovni povratak vrhunskom nogometu. Mogu slobodno reći "druga klasa"...
  • Captain America
    14k
    Mikijeva prisutnost u svlačionici bi već bila velika stvar, a sigurno može pomoći i na terenu. Živi sportski, nikad nije ovisio o fizikalijama i nije imao veliku ozljedu, ima veliki nogometni IQ, skupio je iskustva... Bila bi velika stvar dovesti ga kao rotacijskog igrača i mentora mlađim igračima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.