• db-izbjeglica
    15.4k
    Pa to hoću reći... realno, možeš biti 10. u konferenciji od 15 momčadi nakon regularne sezone i osvojiti ligu. Suludo...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni je ovo baš dobro pogođeno jer sad skoro svi igraju za nešto. Ovu sezonu je samo 4, 5 momčadi bilo bez šanse za doigravanje. Prije ih je znalo biti puno više i bilo je više tankiranja.

    Oni generalno imaju previše utakmica u regularnoj sezoni, ali ovaj play in im je pun pogodak.
  • Infinity
    16.4k
    Zato sto je NBA prije svega TV show, pa tek onda sportsko natjecanje.

    Ima svoje prednosti to sto se veci broj ekipa moze plasirati u play off, tj. nece biti opustanja, kao sto kod nas zna biti u nogometu cak i u Ligi prvaka. Al kad uzmes u obzir da igraju 82 utakmice to onda izgleda malo cudno, pa se vratimo na pocetak, tj. na televiziju.

    Ogromne cifre se tu vrte da bi igraci igrali 40 utakmica, mada se jest govorilo o smanjenju broja utakmica, ali nesto sumnjam u to. Vegas bi konacno trebao dobiti klub, a vjerojatno se i Seattle vraca na mapu. NBA ce uskoro brojati 32 kluba i ne bih se cudio da se igra i vise od 82 kola, mada je suludo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Meni je ovo baš dobro pogođeno jer sad skoro svi igraju za nešto. Ovu sezonu je samo 4, 5 momčadi bilo bez šanse za doigravanje. Prije ih je znalo biti puno više i bilo je više tankiranja.marcio amoroso

    Pa upravo to, play in je pun pogodak jer više momčadi ima šansu za playoff sada do zadnjih par tjedana ili čak do zadnjeg tjedna. Jača se konkurencija, a ne da uvijek isti budu u igri.
    Još da smanje broj tekmi u regularnoj sezoni i bit će još bolje.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Odlicno je ovo

    Jos da budu Finalis Lakers - Celtics nitko sretniji
  • Infinity
    16.4k
    Meni sve mirise na to. Ne znam kad sam zadnji put gledao sve utakmice finala, ali bi ovo definitivno. Pravi klasik nakon skoro 15 godina cekanja.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Meni sve mirise na toInfinity

    Neznam bas za svoje Celticse za Lakers sam siguran da ulaze u Finals.
    Dosta su me Bruinsi razocarali sa ipadanjem protiv Panthersa u prvoj Rundi NHL Playoffa, mogli bi Celticsi da me malo razvesele
  • deda
    32.7k
    Bruinsi su baš usrali. Panthersi će pomest lišće i uzet na kraju.
  • Ludovic IX
    7.3k
    vi koji pratite NFL - jel taj sustav sa tim manjim brojem utakmica zbog veće mogućnosti ozljeda kod igrača jer ako se ne varam taj sport im je najviše praćen a najmanje tekmi ima u sezoni..a svaka ekipa ima ako se ne varam ima 80 igrača u rosteru
  • ZGBhoy
    1.7k
    zbog veće mogućnosti ozljedaLudovic IX

    Nije samo to nego i zato kaj je to Tradicionalno kod njih jedna tekma na tjedan, a recimo NHL i NBA su uvijek bile takoreci "Every Night a Game" Lige.
    Prije pocetka Sezone tkz. Pre Season budu oko 80 Igraca u Rosteru al se to postepeno smanji na 53 Igraca u Rosteru
  • xavier
    12.1k
    Meni to nema nikakvog smisla jer potpuno ubijaš regularnu sezonu. Zašto bi se netko trudio u 82 utakmice kad je kasnije ionako svejedno s obzirom da 2/3 momčadi igra playoff (ok, tehnički ove zadnje igraju play-in koji ih onda vodi u playoff).

    Po meni je idealan bio onaj stari NFL sustav (i tamo se sad malo povećao broj momčadi koje igraju playoff). 32 momčadi se bore za 12 mjesta u playoffu, znači 20 ih ne uspije. 4 najbolje su slobodne u prvom krugu. I nema mjesta nikakvim kalkulacijama u regularnoj sezoni nego je svaka utakmice biti ili ne biti.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pripazio bi sa Lakersima u velikom finalu jer će ekipa iz druge utakmice imati kaj za reći ...Nestvarno dobro Booker i KD djeluju...Sunsi bi po meni za CP3 moglu uzeti naslov i da Paul otiđe u mirovinu sa NBA prstenom kao zahvala za sve
  • blackbully
    4.5k
    Ako ste mislili da je 82 utakmica previše u regularnom dijelu, Baseball liga ih ima 162 + playoff na best of 7.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Baseballblackbully

    Jedini Americki Sport kojeg nisam ni necu nikad skuzit
  • Infinity
    16.4k
    Bejzbol mi je nesto kao metloboj. Sport zabavan u filmovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.