• Olmic
    3.6k
    Kaj mislite koja je cijena Petka s obzirom na ugovor
  • Patak
    2.9k
    Kad se već spominje Slovenija, slovenska vlada vraća građanima sve kazne naplaćene zbog Covid represije. Daleko smo mi od takvih odluka. Veliki respekt!
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nisam pobornik panenke ali mi je smijesno da se toliko osuđuje Tolić,znaci netko je procjenio i odlučio da Tola bude prvi izvođač na temelju kvalitete,odlučnosti i treninga.

    Da je zabio bilo bi bravo mali ,kakva hrabrost i klasa,posebno mi smješno da ga Krki osuđuje koji ga je izabrao da puca,i umjesto da pedagoški i ljudski stane iza svog igrača koji ga vuče cijelu sezonu on ga kritizira.

    Da je puknuo punom nogom deset metara preko gola,šta bi onda rekao gle idiota nabija ko sivonja.

    Koliko je puta Pirlo puknuo panenku u velikim utakmicama? Engleska-Italija cini mi se polufinale Eura samo jedan od primjera.

    Livaja je zabio hrpu panenki pa je ispao smješan protiv Japana,ne možeš traziti nekoga da puca i govorit mu kako ce kad puknut penal.
  • Patak
    2.9k
    Pa kaj nije bilo da se Krznar derao da netko drugi treba pucati penal?
  • Fanboy
    2.6k
    Gledam baš gol od Belje prije par dana, igra u momčadi koja je dosta limitirana u ofenzivnom nogometu i napadaču je dosta teško, no čini mi se da će biti sjajan nogometaš.
    Ako već moram žalit za nekim koga nismo doveli onda je to on, legao bi nam samo tako....Dao bi za njega Bočkaja, Menala i par milja.
    Slovenska liga je već kocka da daš za igrača toliki novac...

    U svakom slučaju će biti zanimljiv prijelazni rok.
  • xyz
    840


    3-4 max
  • Infinity
    16.4k
    Tolic nije izabrao sam sebe da puca, ali je sam izabrao da napravi glupost. Naravno da bi u slucaju da je zabio bio proglasavan kraljem, al to to ti je rizik kad biras kako ces pucati penal. Mozes opaliti u stranu, pa sta bude. Ako zabijes bit ce to samo jedan u nizu obicnih penala, ako promasis isto tako. Ako opalis panenku onda riskiras. Mozes biti kralj, a mozes biti glupan. Tolic je ovaj put ispao ovo drugo.

    Ne znam kako Krznar moze biti kriv sto je ovaj uradio glupost. Tolic je u karijeri izveo do tad 18 penala i zabio 17. Koliko ih je bilo panenkom? Kako je Krznar mogao znati da ce mu igrac koji je zabio 94.44% penala opaliti panenku dok ga golman ceka?
  • SAS1987
    14.7k
    Tolic nije izabrao sam sebe da puca,Infinity

    Ak samo dobro skuzio je trebao pucati Kronaveter al mu je Tolic uzeo loptu.
  • Viola
    422
    Dopustite mi da opet objasnim. U igri je bio Rok Kronaveter. Legenda slovenske lige, vjerojatno najboljsi izvođač jedanaesteraca u povijesti slovenske lige. Jasno je dogovoreno da je on prvi izvođač jedanaesterca.Rok je već uzeo loptu, tada ju je Tolić uzeo u svoje ruke. Kada je Tolić uzeo loptu u ruke, Krznar je jasno pokazao da ne smije pucati.

    Time je Tolić pokazao leđa Krznaru koji je u njega imao najviše povjerenja, i branio ga od početka kada je došao u Maribor.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ocito se Tolicu ide iz Maribora.
  • Infinity
    16.4k
    Pa to je onda jos jedan argument protiv Tolica. Ne znam kojom rijecju bi ga opisao, a da ne budem prost.
  • Markelo
    2.6k
    Al Dinamo mora lovit igrače u ovakvim lošijim ligama jer u ovim boljim igrač neće izabrat Dinamo. Nek se za nekog igrače bore Bayer Leverkusen, Bruggee i Dinamo, pa Dinamo ne da je zadnji nego kad se s ovima ne dogovori čeka i čeka a onda se uključi neki Torino i potpiše za njih. Ovdje čini mi se nitko tog Vipotnika nije pratio kroz neko duže vrijeme, nego smo odlučili da je slovenska liga smješna i da od tamo ne treba nikoga platit preko 2-2,5 mil eura. Valjda je netko u klubu pratio Vipotnika iz tjedna u tjedan i može donijet neki zaključak. Nekad moraš zavrtit kocku i nadat se da će proći. Ili to ili drži pare u džepu
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Dopustite mi da opet objasnim. U igri je bio Rok Kronaveter. Legenda slovenske lige, vjerojatno najboljsi izvođač jedanaesteraca u povijesti slovenske lige. Jasno je dogovoreno da je on prvi izvođač jedanaesterca.Rok je već uzeo loptu, tada ju je Tolić uzeo u svoje ruke. Kada je Tolić uzeo loptu u ruke, Krznar je jasno pokazao da ne smije pucati.Viola

    Ok,onda je ovo druga priča, onda zaslužene kritike od strane trenera i sportskog direktora.
  • Ali
    2.2k
    Na Tv prijenosu se vidjelo prije izvodjrnja penala Mihić pokazuje sa obje ruke cool... smiriti se... Tolić uzima loptu kronaveteru iz ruku, a Krznar gestikulira kaži prstom ne ne ne... i Tola se zbruka udarcem. A još komentator kod tog kornera govori kak ih sudac razdvaja (golmana olimpije i tolica) i podsjeća da je Tolić već dobio na početku tekme žuti za sličnu stvar.
    I uspije golmana isprovocirat da ovaj skrivio jedan od kretenskijih penala. I to u 90 +9 ili koliko već. Dakle već si heroj, pustiš domaćeg dečka da izvede penal kojeg si ti na lukavstvo izborio, odeš do klupe i zajebavaš se sa stožerom da su ti dužni bar 10% premie za osvajanje kupa.
    Ak domaći fula, kažeš , a ništa idemo još se potrudit i dobit u produžetku, ak zabije, opet bu dotrčala tebi u zagrljaj i ti si heroj...
    A onda napraviš razdor u ekipi jer kasnije taj domaći kronometar se nspizdi i trener ga mijenja u produžetku a ušao je trk u 80 i nekoj.
    E moj Tola...sve si sje... a sebe najviše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions