• marcio amoroso
    36.5k
    Tola ne želi ostati.Viola

    Razumljivo nakon onog penala :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim da bi nam na drugo krilo bolje došao neki igrač čiji bi posao bilo asistiranje. Pogotovo ako se ide na Vipotnika/Frigana.
  • xavier
    12.1k
    Tolić nije htio u Osijek, nije htio u Rijeku. Inzistirao je na dokazivanju u Maksimiru, ali nije se nametnuo niti kod jednog trenera. Otišao je zatim na posudbu u Maribor, ali ni tamo ne želi ostati.

    Baš me zanima koji mu je sad plan? Opet dokazivanje u Maksimiru? Nisam siguran da se tu može nadati ozbiljnoj minutaži iza Baturine, posebno ako dodamo da je i Ivanušec naravno ispred njega na poziciji ofenzivnog veznog.
  • Captain America
    17.7k
    Tolić je sve suprotno od onoga što traži Bišćan od veznog igrača.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja isto sumnjam da on ima budućnost kod Bišćana, ali nikada ne znaš. Na poziciji desetke imamo Baturinu (Ivanušec će uvjeren sam otići ovo ljeto) i sigurno je da nam treba još jedan igrač tu. Tolić ne može igrati ozbiljan europski nogomet, ali u HNL-u sigurno može odmoriti Baturinu protiv nekog Rudeša ili Slavena.
  • Neki tip
    21.3k
    pustanje petkovića,livakovića,ivanušeca bez dogovorenih pojacanja njihovog kalibra je ludost,nadam se da znaju sta rademorales

    A gle, nemoguće je prodat igrača za 10, 15 ili 20 milijuna nečega i naći igrača istog tog kalibra za 1,1.5 ili 2 milijuna nečega. Pa i 3 ili 4, svejedno.

    Jedan ciklus je završio. Ili je pri kraju. Naravno da svi očekujemo da nađemo najbolje moguće zamjene, da se Topić i Nevistić pritom pokažu dostojnim zamjenama.

    Ali.. ali, nije svaki golman kojeg Dinamo može dobiti ili ga ima jednak Livakoviću, jer da jest, onda Livaković ne bi bio vrhunski golman.

    Da se moze zamijeniti samo tako Ivanušeca, onda on ne bi bio transferiran u lige petice, a bit će prije ili poslije.

    Velim, nema navijača Dinama koji se ne nada što boljim zamjenama, ulaganjima, koji se ne nada da će netko od tih nositelja i ostati, uostalom.

    Međutim, mislim da je određeni pad ipak moguć, jer da je uspjeh, odnosno uzlet pravocrtan, onda bismo se zaustavili tek na vrhu, ispred Reala i Cityja.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja bi prije rekao da će vratit i koristit Jankovića u tom slučaju...

    Makar što je uopće s Brkljačom? Pretpostavljam da je on još prilično daleko od prve momčadi čim ga nema ni na klupi...
  • marcio amoroso
    36.5k
    Makar što je uopće s Brkljačom? Pretpostavljam da je on još prilično daleko od prve momčadi čim ga nema ni na klupi...Dragon1Warrior123

    Sumnjam da je u prvih 20 opcija što se tiče veznih igrača.
  • Ludovic IX
    7.3k
    U slučaju povratka orse (neznamo biscanov plan oko toga), ivanusec i ako ostane, gubi mjesto na krilu. Sve se mjenja. Orsa recimo, nije igrač koji bi sa baturinom mjenjao mjesto i sl. To bi bile slatke brige, ali bi bile brige. Što nama vrij2di dovest 5 pojačanja ako ih nemaš di stavit. Doveli smo lani jako dobrog veznog i stavili ga na lb i dobili recimo prosječnog beka.

    Prilično sam siguran da ako dolazi napadač za 3-4 milje, da petko odlazi ali ajd to je onda ciljano pojačanje i od tog igrača ocekuj3s 10-15 golova prve sezone.

    Za spikica se nadam da je samo psiha i glava i da biscan može ili nac način da mu glavu ispravi ili da ga šalje paihologu barem. Za stopera se najmanje bojim ako ode j.sutalo.

    Ja sam osobno uvjeren da će livi ostat.

    Isto osobno, stavio bi onom mamicevom frendu sikicu 5 milja I 15% od profita za kacu i stojkovica, pa ako i treba da netko od njih ostane sezonu tamo još. Ni cent više.

    Treba i te igrače kojima istječe ugovor pročešljati i naći igrače kvalitete KTC-a. Radije nekog sa 28 koji će dat sve od sebe da si zaradi posljednji dobar ugovor n2go nekog od 22 kojem je dinamo usputna stanica.

    Osim orse, neznam koji bivši igrač bi htio doći a bio bi pojačanje.

    Ovdje ima tisuću pitanja i niti jedan odgovor. Nadam se da simic, biscan i co imaju barem par odgovora već sad
  • Ludovic IX
    7.3k
    I još nešto - matematika je prilično jasna. Dovest igrača za 4 miliona I dat im 4 godišnji ugovor na 500k je jednako dovest besplatnog igrača i dat mu 1,5milja na 4 godine.

    Pitanje je što je pametnije i čime dobiješ na kraju vise
  • Rex Ramae
    2.8k
    Piše Index da nudimo 3.5 mil + Menalo i Ćuže za Vipotnika
  • Klenx
    5.6k
    Katastrofa, praktički daješ preko 5 milja za igrača iz slovenske lige.
    Po meni sulud potez, a ima bar 3-4 pozicije koje su kritičnije i za koje bi trebalo iskrcat lovu.

    Jebeš ligu koju poharaju Menalo i Ante Vukušić. Uz dužno poštovanje.

    Za nekog tko vrijedi po TM 700k dajemo 5 puta više, i još uz to naše igrače koji vrijede duplo više od toga cijenimo na par puta manje.

    Baš suludo.
  • Captain America
    17.7k
    Prevelika je to lova za igrača iz slovenske lige. Kolko onda vrijede Lukas i Stojković? Istina, skinut ćemo 2 igrača s plaće, al Boška Šutala smo platili 4, a radilo se o mladom reprezentativcu i kapetanu Hrvatske i igraču jedne Atalante. Nadam se da Dario zna što radi...
  • SAS1987
    14.7k
    A izraelci nam navodno nudili 1.5 ili 2 milje samo za Menala :lol:
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja sam gledao Vipotnika samo ove produžetke protiv Olimpije pa ne mogu suditi, ali mi za taj novac moramo dovesti pojačanje, a ne popunu. On mi izgleda kao popuna kadra. Osim toga je mjesto napadača valjda najbolje pokriveno.
    Petković
    Drmić
    Emreli
    Kulenović
    Jurić
    Topić

    6 igrača plaćamo za jednu poziciju i sada nudimo za naše uvjete odličan novac da dovedemo sedmog. Nitko me ne može uvjeriti da Emreli, Kule ili Jurić također ne bi ubijali tamo. Pa jedan Tolić tamo ima brojke kao Livaja u HNL-u jbt.

    Lijevog beka uopće nemamo, na desnom krilu nam igra jedan Špikić koji je uvjerljivo najlošiji igrač u momčadi, a mi se dovezali napadača kao pijani plota.

    Toplo se nadam da je članak izmišljen i da nas netko dobro trola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions