• KlasicZg
    515
    Mogu samo rec da mi nije drago kaj su izgubili... al mi je predrago hehe
  • Oluja
    3.6k
    Nakon što su mladi magarčići ušli u finale napisao sam da su zaslužili poštovanje i čestitku. Sad zaslužuju ruganje i bio bi red da ga i dobiju.
  • maddaddam
    2.9k
    Povijesni uspjeh

    Unatoč porazu, Hajdukovi juniori prva su nogometna momčad iz Hrvatske koja je igrala finale jednog UEFA-natjecanja. Dinamo je 1967. godine osvojio Kup velesajamskih gradova, ali to natjecanje tada nije bilo pod ingerencijom UEFE.

    Index. Tovarčići ne mogu da ne spomenu.
  • The Undertaker
    4k
    Ovo je velik uspjeh bez obzira na petardu u finalu. Raspali su se što za juniore nije čudo. AZ odličan. Vidim da je AZ na penale prošao Sporting i C.Zvezdu što znači da su i oni odlični. Jebe mi se za Hajduk ali, po pogledanom ove godine, mi nismo ni blizu, ni individualno a pogotovo taktički.
  • Nolifer
    6.5k
    Veli klinac na dnevniku da se i seniori mogu ugledat na juniore... Ahahahahah :lol: A primili pet komada
  • Infinity
    15.2k
    Povijesni uspjeh

    Unatoč porazu, Hajdukovi juniori prva su nogometna momčad iz Hrvatske koja je igrala finale jednog UEFA-natjecanja. Dinamo je 1967. godine osvojio Kup velesajamskih gradova, ali to natjecanje tada nije bilo pod ingerencijom UEFE.

    Index. Tovarčići ne mogu da ne spomenu.
    maddaddam

    Ovo jednostavno nije tocno. Jedna druga momcad je igrala finale UEFA takmicenja, a ne bih da im toliko olaksavam, neka sami potraze. Molim i ostale da ne napisu informaciju :lol:
  • Boysica
    441
    Aj sutra budu portali nasli bolju vjest od ovi luzera , bas mi je drago u to ime jedna piva mi sjela ...
    Jos kad im seniore za vikend napunimo na sred poljuda ...
    A sad onu moju naj drazu kome bi pusile vase dalmatinke da purgera nije da purgera nije ...
  • DrawTube
    2.8k
    neki primaju u petardu u finalu a neki primaju 4 od tobolčara
  • Ola
    97
    “Usrali su se, gotovi su”

    Sta bi tek bilo da se nisu usrali igraci AZ-a hahahaahahahahahahah
  • DrawTube
    2.8k
    Meni je žao dečki, definitvno nisu luzeri čim su dogurali do finala i prošli City što nije slučajno, žao mi je i Budimira koji ih je odlično posložio i korektan je cijelo vrijeme, ali mi je drago zbog navijačke gube.
    Likovanje, spominjanje Dinama ni iz kog razloga, provokacije i uzdizanje svega hajdučkog u nebesa. Budale

    Sviđa mi se Pukštas, mogao bi biti odličan igrač.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo jednostavno nije tocno. Jedna druga momcad je igrala finale UEFA takmicenja, a ne bih da im toliko olaksavam, neka sami potraze. Molim i ostale da ne napisu informaciju :lol:Infinity

    Znam na koga misliš ali nije jedan trenutni prvoligaš također bio u jednom finalu ili su oba puta ispali u polufinalu?
  • maddaddam
    2.9k
    Ovo jednostavno nije tocno. Jedna druga momcad je igrala finale UEFA takmicenja, a ne bih da im toliko olaksavam, neka sami potraze. Molim i ostale da ne napisu informaciju :lol:Infinity

    Vlado je zaigrao za Dinamo, Harija trazio HSV, a ne znam gdje je zavrsio Fuad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.