• miro
    4.4k
    Rijeka respektabilan broj
  • NitkoBitan
    17k
    Olimpija: 284SAS1987

    Zar nisu oni klub sa dobrom navijackom bazom i ultrasima (a i rivali sa Mariborom? 284?!
  • Herñan Crespo
    88
    Jesu rivali ali dobra navijacka baza odkud ti to? Imaju ultrase ali u rangu pulskih demona
  • SAS1987
    14.7k
    prosjek ove sezone im je 1700 ljudi a imaju ponajbolju sezonu u povijesti. Njihov je problem što se klub uništavalo 20+ godina, bankrotirao je pa su počeli u posljednjoj ligi te nakon toga imali loše vlasnike koji se baš i nisu bavili navijačima. I rezultat svega toga je 284 godišnjaka.
  • SAS1987
    14.7k
    Imaju ultrase ali u rangu pulskih demonaHerñan Crespo

    U Mariboru ih je bilo relativno puno (za slovenske prilike). Pogledaj na 2:00
  • NitkoBitan
    17k
    Ljubljana je grad od 300k stanovnika sa okolicom, imaju pristojan natkriven stadion. 284 prodane godisnje ulaznice je smijesan broj.
  • Keyser Soze
    10k
    Mi imamo 800 tisuća, a godišnjih prodano 5000 s tim da pola ljudi kupi zbog Europe tak da nismo u poziciji nikom cjepidlačit jer i mi imamo smiješan broj. Jedna Rijeka ima skoro 4 tisuće, za nas je pitanje imamo li mi i tih 5 tisuća o kojima se pričalo.
  • Nino Bule
    13.4k
    Kako sommer brani sta je ovo
  • Dino
    2.6k
    za slovenske prilikeSAS1987

    Cijela Slovenija je stigla na tekmu.
  • DrawTube
    4.7k
    Olimpija je po jačini navijača trenutno tu negdje između Istre i Varaždina, imaju prosjek nešto ispod 2000 po tekmi, imaju ultrase međutim ne neki impresivan broj (rang Demona) a opet ih se na derbiju zna skupiti do 10 000, nešto kao Varaždin
  • BornaPŽ1986
    1k
    Premier Liga zabranila kladionice kao sponzore na prednjoj strani dresa (nisam siguran jel skroz ili samo s prednje strane dresa). Sta bi tek ovi nasi rekli, neki imaju i supersport, i favbet i germaniju.
  • Captain America
    17.6k
    Nažalost kladionice su nam najveći sponzori klubovima. Liga i kup nose ime kladionice. Niču na svakom koraku pa se tako može naći poslovnica blizu bolnice Vrapče gdje se liječe ovisnici o kockanju. U vrijeme pandemije su uredno radile kockarnice i kladionice jer pune državni proračun. Bolesno društvo kao i bolesna država.
  • jp23
    2.6k
    Inače ima zakon mislim da se kasina i kladionice ne smiju gradit u blizini od 500 metara od škole. E sad to ne pokriva one koje su već sagrađene pored škola.
  • Infinity
    16.3k
    Kod nas je nedavno izasao slican zakon. Zabrana 100 metara od skole i vjerskih objekata. Naravno da ne pokriva one koje se tu vec nalaze.

    A sto se tice reklame kladionica. Misljenja sam da ako itko mora sponzorirati klubove to su onda kladionice. Zive od utakmica, red je da nesto i vrate. Zakonom bi ih obavezao na ulaganje u sport.
  • blackbully
    4.5k
    Inače ima zakon mislim da se kasina i kladionice ne smiju gradit u blizini od 500 metara od škole.jp23

    I onda pokraj svake škole imaš 3 kafića sa 3 različita kladomata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.