• Herñan Crespo
    86
    Pa Sala se zove. To sto mi izgovaramo salah ne znaci da je ispravno
  • Eduardo
    17.8k
    Šta se nije do sada uvijek izgovaralo Salah?
    Moram priznati da sam prvi put čuo komentatora da ga oslovljava sa Sala
  • Herñan Crespo
    86
    Sala je tocan izgovor imena
  • Riot
    1.8k
    Panathinaikos vodi 2-0 protiv Olympiakosa na poluvremenu, imaju isto bodova kao prvi AEK. Nisu bili prvaci od 2010. Mozda sam ja pao s marsa ali otkrice mi je da se njihovi toliko popularni derbiji odvijaju bez prisustva gostujucih navijaca. Takodjer nisam znao da je kapacitet Leoforosa 15k. Vidim da su rekordne posjete na olimpijskom stadionu, igra li se vise ikako ikad na tom stadionu uz prisustvo obje navijacke skupine?
  • blackbully
    4.4k

    Mislim da je savez još 2015. zabranio gostujuće navijače jer je doslovno bilo mrtvih prije/poslije derbija. A u Grčkoj derbija ima... Pogotovo sada kad se igra playoff pa je svako kolo derbi Atene, Soluna i Olympiakosa sa Zelenima.

    Savez im je omogućio gostovanja jedino na finalu kupa na Olimpijskom stadionu. Tada ih redovito dođe po 15 000 svake ekipe. Ali i tada bude nereda prije i poslije utakmice, utakmice kasne i traju po 3-4 sata.

    Tko imalo prati grčku navijačku scenu zna da je tamo huliganizam prešao sve granice razuma. Od toga da si međusobno bacaju molotovljeve koktele u navijačke prostorije, probadanje noževima, jurišanje autima/skuterima... YouTube za više informacija.
  • dZg1986
    388
    Prije par godina ili mjeseci, ne sjecam se vise kad tocno, ali par navijaca AEKa je zaustavilo mladog studenta i pitalo ga za koga navija, kada je rekao za Aris izboli su ga bez premisljanja. Oni su stvarno bolesni po tome.
  • NitkoBitan
    13k
    Takodjer nisam znao da je kapacitet Leoforosa 15k.Riot

    Bas sam sad pogledao slike stadiona, cini se da je dosta veci kapacitet od 16k koliko sluzbeno pise. Nego bas mi je brutalna tribina od Gate13 uz teren i kako "iskace" od dvije manje tribine uz aut liniju. Da je tako nesto izvest na Kranjci...
  • Riot
    1.8k
    Da je tako nesto izvest na Kranjci...NitkoBitan

    Slusaj ideje. Na kranjci se odradi sjeverna tribina bas sto ti kazes u stilu navijacke zelenih. Tu igramo dok se ne rijesi ovo s Maksimirom jedno 10ak godina. Svakako ovih non-ultrasa na maksu imamo taman za zapadne u kranjci, a nama bi sjela jedna onakva uz teren zaobljena. Izdanja bi bila brutalna vec vidim. A za gostujuce sta znam nek se uradi ko u Vrapcicima :cool:
  • NitkoBitan
    13k
    Tako nesto kao grupa i zasluzujemo (birati model tribine). Kad preselimo na Kranjcu na tom stadionu cemo biti sigurno 5-10 godina do selidbe na novi Maksimir (i tu postoji rizik da to postane nova Rujevica, odnosno trajno rjesenje). Bilo bi jako lose za grupu biti na nekoj anti-navijackoj tribini (oni modeli/nacrti/makete nove Kranjce su miks botanickog vrta i kazalista).
  • DrawTube
    3.3k


    Ovi renderi s 2 tribine nemaju smisla ali ih mediji valjda više vrte jer izgledaju "fancy"

    i2ha63fd778vmtx6.jpg
    Nemaju smisla jer se spominje Kranjča od 12 000 mjesta, a ovo je valjda verzija od 8000

    0earjpi7o7ih36n8.jpg

    Ova mi se verzija čini realnijom, 4 prave tribine bez botanike, sve spojeno i upakirano u jednu kocku
  • Nino Bule
    11.7k
    Po meni novi istok i to je to, da se nagruva sve potrebno za cat 4 i dogura do 8k kapacitet, to bi bilo brzo gotovo i ne bi se moralo previse dirat u pristupne ceste i druga sranja, ova druga verzija bi kostala pun k i trajalo pun k. A ovo o novoj rujevici su gluposti, imamo maksimir koji cemo dobit u koncesiju i gradit ce se i hotel i shopping centar, dakle privatni investitori + klub koji ima proracun od 60 mil eura godisnje, ako ne mozemo skupit pare za napravit novi stadion nego cemo bit na novoj kranjci nitko nam nije kriv nego mi sami. Logicno da rijeka ne moze u takav slican zahvat pa su zapeli na zamjenskom stadionu, situacije su neusporedive.
  • NitkoBitan
    13k
    Po meni novi istok i to je to, da se nagruva sve potrebno za cat 4 i dogura do 8k kapacitet,Nino Bule

    Esejcinu bi ti mogao napisat zasto kapacitet nove Kranjce treba biti barem 10k i zasto nisu dovoljne samo 2 tribine ali smo malo zaglibili u krivoj temi pa necu duljit.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Prije par godina ili mjeseci, ne sjecam se vise kad tocno, ali par navijaca AEKa je zaustavilo mladog studenta i pitalo ga za koga navija, kada je rekao za Aris izboli su ga bez premisljanja. Oni su stvarno bolesni po tome.dZg1986

    Navijaci Paoka, izboli 19 godišnjaka.
  • dZg1986
    388
    PAOKa da, zamijenio sam ih. Ali ima takvih slucajeva i u Atenskim derbijima koliko hoces.
  • SAS1987
    13.7k
    Naišao na jedan članak pa ako nekoga zanima. Broj prodanih godišnjih ulaznica nekih slovenskih klubova, Rijeke i Sturma.

    Rijeka: 3861
    Maribor: 1818
    Olimpija: 284
    Koper: 80
    KK Cedevita Olinpija: 1000 (Košarka)
    Sturm Graz: ~7000
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.