• Orc123
    8k
    Za Tolu se sada moze izvuci lijep novac inpametno bi biko da ga prodamo a na njegovoj poziciji imamo Jankovica. Kulenovic nit smrdi nit mirise.....Osim Jankovica ja ne vidim trenutno koga bi vracao....
  • Mrvica
    3.9k
    Ovako na prvi pogled, ispada da je najbolje od svih igrača na posudbi igrao Marko Tolić u Mariboru kod Damira Krznara. Statistika mu je stvarno super, 10 golova, 13 asistencija. Međutim, ima tu jedna kvaka kad je Tolić u pitanju. U Dinamu nikad nije iskoristio svoj potencijal. Istina, nije niti adekvatnu priliku. E sad, Šimić i Bišćan moraju odlučiti da li je on kapacitet za Dinamo ili možda ipak nije

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/cacic-je-prije-smjene-dogovarao-tri-transfera-biscan-bi-prvo-mogao-krenuti-po-dva-velika-talenta-15324335
  • xavier
    12.1k
    U Dinamu nikad nije iskoristio svoj potencijal. Istina, nije niti adekvatnu priliku.Mrvica

    Tolić je dobio priliku kod više trenera i niti kod jednog se nije izborio za veću minutažu. Da, sad sjajno izgleda u Sloveniji, ali tamo je Menalo bio u najboljih 11 prvenstva, Baturina je izgledao odlično, Vukušić je zabijao kao na traci...

    Moram priznati da me to dosta brine i kod Vipotnika.
  • The Undertaker
    5.3k
    Ekipa se slaže prema tomu što je cilj. Nas u LP neće odvesti Kačavenda, Stojković, Barišić...Kad je stani-pani oni će promašiti gol kao što ga je u subotu promašio Kačavenda. Tamo će nas odvesti Oršići, Badelji, Jedvaji, Brekala, itd...iskusni i provjereni igrači koji iz nekog razloga ne igraju u svojim klubovima pa ih se može dobiti sa popustom ili na posudbu. Mi LP možemo igrati (i biti konkurentni) sa maksimalno dva "talenta" a to su trenutno Šutalo i Baturina. HNL je druga priča.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne znam zasto se jedvaja stalno spominje, on je losiji i talentom i igrama koje pruza od dine perica, u nikakve lp on nas ne bi vodio
  • The Undertaker
    5.3k
    Ime je nebitno, služi samo kao ilustracija profila igrača koje trebamo. Da su Oršić i Petković bili u svojim prethodnim klubovima dobri kao u Dinamu, ne bi ih mogli priuštiti.
  • Nino Bule
    13.8k

    Slazem se sa napisanim samo me hvata panika jer u dva dana citam dva puta o jedvaju pa moram uskocit da on po meni nije bruno petkovic, neostvareni potencijal koji ako ga se istrpi moze eksplodirat, nego overachiever koji kad se vratio na svoju razinu je samo korektan igrac i nista vise.
  • xavier
    12.1k


    Ne zagovaram Jedvaja niti ovo ima veze s njim, ali nikom nije bilo jasno zašto vraćamo Petkovića koji se nigdje nije nametnuo i ne može ništa zabiti. Nije baš bio dočekan s oduševljenjem, dapače.

    No Bjelica je znao što izvući od njega.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Meni je Jedvaj dobar stoper. Ocjene na sofi mu nisu bajne, ali je sigurno nakupio dosta iskustva i bio bi nam od pomoći. Kvalitativno bi ga svrstao u rang Thea kad je dolazio.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ne znamo jer nije ga bas nitko u hr pratio u seriji b i c, onaj tko ga je skautirao imao je sta vidjet cak i tamo iako je bio u losem periodu, suludo dobar duel, igru leđima, vrhunsku tehniku i dobru kolicinu uspjesnih driblinga, on je bio jeftin a dobar pokusaj jer je doveden ko druga opcija. Jedvaj nije bas jeftin, mozda sam prestrog ali da ga se skautira mislim da bi dosli do zakljucka da je nevjerovatno da je igrao u romi i leverkusenu.
  • Mr Anderson
    8.1k

    Apsolutno, k tome tehnički jači od Thea.
  • plavi72
    831
    Nama obrana ne izgleda nimalo dobro(golove primamo,primamo... ),što ne funkcionira ne znam.
    Lijevi bek,uigranost stopera,pomoć veznog reda ili krila,ne znam...
  • Orc123
    8k
    Primamo golove jer curi keoz sredinu...Misic ne moze sve to pokriti. Tu nade polazem u Biscana da ce to posloziti i vjerujem u neko pojacanje. Simic ima sigurno u biljeznici puno igraca koji nuzno ne moraju biti iz HNL.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa i obrana je iscjedena, kad glava hoce, a noge ne mogu ispratit dogodi se svasta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions