• Mr Anderson
    8.4k
    Mislim da je izglednije da Oršić ode u neki drugi klub u Engleskoj nego k nama. Burnley ga je želio prije godinu dana, sad su se vratili u Premier ligu, možda ga uzmu. Oršić je imao želju probati Premier ligu, sumnjam da bi se vratio nakon pola godine, a da praktički nije ni zaigrao.
  • Orc123
    8.2k
    Selahi zanimljiv, moze ispasti top ili flop....po meni Jankovic/Baturina, Ljubicic/ Bulat i tu saf fali prava defenzivna radilica Misic / ?.....Sunjica nema ni na mapi u Herthi tako da ja ga ne bi dovodio....di smo mi od Herthe....ima Simic sigurno nesto u svojoj Biljeznici....
  • Svi na Sjever
    2.3k


    Meni je Žaper isto jedan od rijetkih iz HNL-a koje bi odmah doveo, vidim da i štopera moze odigrati.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Hertha ima opciju da otkupi Šunjića, ali s obzirom na njegovu minutažu i na dojam koji je ostavio nema šanse da ga otkupe. Ugovor mu ističe za godinu dana i mislim da itekako imamo šanse dovesti ga.

    Selahi i Cokaj su ok igrači, ali mislim da nisu igrači koji mogu pomoći Dinamu.

    Žaper je meni također odličan igrač i klasa iznad Selahija ili Cokaja.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Najbolje bi bilo ak bi imao nekog talentiranog mladog Afrikanca (ne znam više kak je politički korektno reći), nekog tko bi jednog dana mogao biti kopija Kantea, a koji bi pristao biti rotacijski igrač u Dinamu.
  • Nino Bule
    13.9k
    Bulat i Janković nikako nisu zamjene za Mišića i Ljubičića.xavier

    Bulata je najbolje profilirat (a i tako su prosli stozer i trener cacic odlucili) kao sesticu, kad su bili na terenu zajedno on i misic igrali su prakticki double pivot i onda se bekove dize visoko, ako to nije plan onda ga komotno mozemo prodat jer na osmici kod nas nema sta trazit. Naravno slabiji je defanzivno od misica ali na tome se moze raditi minutama i iskustvom na toj poziciji da dobije tu anticipaciju, a njegova duzina pasova i opcenito nacin igre odgovara toj poziciji i po meni on je taj ako se odluci za njega.

    Jankovic je i osmica kao i ljubo, drugciji profil ali istu poziciju mogu igrat
  • Orc123
    8.2k

    Problem je sto mi prave 6ice nemamo...ni misic nije klasicna 6ica, a za europu bi nam takav profil igraca trebao....
  • BBBaranja
    2.6k

    Žaper je sporiji od fapa kljunaša..dečko kuži nogomet ali je prespor za moderan nogomet pogotovo u veznom redu..ovo što igra na stoperu je skroz okej,ali nije kapacitet za nas.
  • Nino Bule
    13.9k


    Ne znam sta znaci klasicna sestica tebi, misic je taj deep lying playmaker koji ljudima izgleda sporo ali uzima dovoljno duela i presjeca dovoljno lopti da mu trenutno najvise lezi ta pozicija, nekad prije je stajao vise na terenu, ali stajao je i pirlo vise na terenu pa ga se micalo prema nazad s vremenom. Na kraju krajeva milijun trenera i analiticara je objasnjavalo kad se pricalo o popisima za reprezentaciju da je misic najprirodnija zamjena za brozovica i donosi iste/slicne stvari na terenu samo naravno na manjoj razini.
    Ne mora svaka sestica bit ko neke iz proslosti koje su tu da razbijaju igru i samo odrađuju defanzivu, sve manje je takvih,
  • Orc123
    8.2k
    A i nismo Rijeka pa da ozivljavamo karijere igraca koji nisu ni rotacija u osrednjim klubovima lige petice. Moramo dovoditi standardne potentne igrace....Mozda kad bi mogli vratiti Jedvaja jos uz Omeragica ako se zakomplicira sa B. Sutalom i ako ode J. Sutalo....
  • Orc123
    8.2k

    N. Kovac je klasicna 6ica bio, Sunjic je klasicna 6ica, cak i Jakic...ali ne toliko profilom koliko agresijom i trkom bi se trebala isticati sestice....igrac kojeg ce biti pun teren, brz i agresivan. Nama to treba za Europu, ne nuzno za Hnl....
  • Nino Bule
    13.9k
    Jedvaj je bezveze, jos jedna stvar mi je pala napamet oko sestica, milan badelj kao rotacijsko rjesenje, gospodin, profesionalac, 34 godine lijepo prihvati bit rotacijska opcija, puno iskustva a standardan jos uvijek u seriji b, vjerujem da bi i njemu bilo ljepse u dinamu nego italiji a sustizu ga godine bolje se ocuvat nego tamo igrat 90 min svaku.
  • Orc123
    8.2k

    Sto bi dovodili igraca od 34 g, koji je prije bio spor a sa 34 na leđima? Meni definitivno nema smisla....nema puno igraca ko sto su Luka Modric koji s 38 izgleda ko da ima 30.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Žaper je sporiji od fapa kljunaša..dečko kuži nogomet ali je prespor za moderan nogometBBBaranja

    A gle, na tu visinu ne može biti Carl Lewis. Nije u veznom redu presudna brzina. Mišić je također spor pa je top igrač. Ne znam jesi gledao kako je Adeyemi iz Dortmunda pretrčao onog Argentinca kojeg je Chelsea platio 100 i nešto milijuna. Kažem, dobro postavljanje i dobra anticipacija puno bitnije od brzine u veznom redu.
    Krila i bekovi moraju imati brzinu, vezni ne nužno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.