• NitkoBitan
    17.9k
    Meni se svidja Jankovic i mislim da bi bio odlicna zamjena za BaturinuOrc123

    Pomalo, da bi se Baturina prodao prvo treba odigrat barem jednu sezonu u Europi. Nece on ici nigdje ni iduce sezone.
  • Nino Bule
    13.9k

    Pod zamjena misli na klupi i da dijeli minute s baturinom
  • Orc123
    8.2k

    Ne, mislio sam da dijeli minute sa Baturinom. Baturina mora bar jos jednu sezonu ostati. Jankovic bi se s njim odlicno nadopunjavao.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja bi i tolaru vratio, slab sam na njega, i onda u vezi imas, misic (bulat), ljubo(jankovic), baturina(tolic), i na dvojnu registraciju vrbancic i neke minute mu i u seniorima davat, lukanic i brkljaca posudbe u prvu slovensku.
  • Praskaton
    2.3k
    ovako na papiru slabo za europu...ljubo i jankovic su mi totalno drugaciji igraci..
  • Orc123
    8.2k

    Sad je odlicna prilika da na njemu zaradimo dobeo a ja mislim bez obzira sto ga iznimno cijenim da on nema sta novo donjet dinamu, tj. Za europu jer ne igra u oba pravca nazalost. Treba nam jedan klasican defenzivni vezni.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mi pješke trebamo otici po Oršića i dati mu plaću kakvu je imao,priče o tome otisao je sam,izabrao je sam su glupost,to da pišete za jednog Jakića jos bih i razumio.
    Koliko ih je otislo a da nisu dali ni 1/4 onoga sto je Orša dao i na stranu to ,on bi i dalje bio naš najjači igrač što je najvažnije u cijeloj priči.

    Pogledajte samo kolko smo golova dali otkad je on otišao,nama je najveci problem sto smo ostali bez match winera odlaskom njega i Ademija.
  • Nino Bule
    13.9k

    Tola ? Pa ni nece igrat u europi nego baturina, pitanje je mozes li i tolica nagovorit da ti bude rotacijska opcija a kamoli nekog boljeg. Klasicni zadnji vezni bi bio zamjena misicu tu onda treba odluciti sta sa bulatom, a jankovic ima sut i radni moment ali mislim da je premalo kreativan za mjenjat baturinu, pogotovo u hnlu di drugi igraju bunkere protiv nas, po meni savrsena zamjena za ljubu jer bi igrao protiv sibenika,gorica,varazdina,belupa i donio sut kao opasnost po gol a ima po meni kapacitet zamjenit dosta ljubin ucinak, dugo je on s jakirom i cini mi se da je jako napredovao u obaveznoj igri, naravno po potrebi moze i baturinu zamjenit ali ja bi ga profilirao kao tu desnu osmicu koja odrađuje vise trke i obaveza a baturini/toli veca sloboda.
  • Nino Bule
    13.9k

    Po orsica treba otici ali nikako ne moze biti najplaceniji igrac kluba, otisao si, imao si zelju, pao si u hijerarhiji i imas isti rang ugovora ko misic/petkovic
  • xavier
    12.1k
    misic (bulat), ljubo(jankovic), baturina(tolic)Nino Bule

    Bulat i Janković nikako nisu zamjene za Mišića i Ljubičića.

    Treba tek vidjeti i kako točno izgleda Ljubičić na toj poziciji, ali uz njega i Mišića svakako treba još jedan defanzivac "radilica".
  • Mr Anderson
    8.4k

    Šunjić mi prvi pada na pamet, a da bi nama bio dostupan. Inače mi se sviđa i Žaper, mafa sumnjam da puno ljudi dijeli moje mišljenje.
  • xavier
    12.1k


    Ma ne vjerujem. Da je bilo volje, ta priča bi se do sad vjerojatno već zavrtila. Mislim na Šunjića. No da, o takvom tipu igrača govorim.
  • Svi na Sjever
    2.3k


    Ok,to su sad detalji koje ce on prihvatiti.

    Imamo priliku vratiti klasnog igraca koji vise nece imati toliku želju ici van, a stekao je odredjeno iskustvo,vratiti ce se jos motiviraniji, željan ponovno glavnih uloga i svjetla reflektora.
  • San Lorenzo
    16k
    Cokaj nema nikakvu minutažu u Grčkoj, a ovdje je bio dobar...sumnjam da bi Grci tražili više od onoga što su dali za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.