• Mr Anderson
    8.4k
    Apsolutno nebi smjeli sad prodati Ivanušeca. On kad je u top formi nam je jedan od ključnih igrača. Sljedeća sezona je jako bitna. Nek to odradi, pa onda može ići.
  • miro
    4.5k
    Pa mislim da je i Ivanušecu jasno da će lakše otić na Euro kao najbolji igrač Dinama koji igra u Europi, nego kao povremena zamjena u Southamptonu (npr)
  • Nino Bule
    13.9k

    Bolje nijednog onda i pricekat sa stojkovicem, imamo mi na krilima i svoje juniore, nije bas soticek takav talent da bi igrao ispred frana topica npr
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ivanušec do 2026., a Šutalo do 2028. su vezani za nas.

    Dakle, nije nam žurba za tih pola godine već imamo solidnog manevarskog prostora i realno ih možemo zadržat. Naravno, ukoliko se krenu ponašat kao Jakić vrlo lagano se to riješi pa repku i lige petice mogu s nama u bircu gledat.

    S obzirom da je stvarno ogroman remont potreban, moraju i oni razumit.
  • San Lorenzo
    16k
    Ako vratimo Oršića, onda Ivanušec može ići...Oršina zamjena u tom slučaju Špikić i to bi bila odlično zatvorena priča na lijevoj strani.
  • Nolifer
    8.2k
    A kakav je brat od Roberta Ljubičića kaj igra u Kolnu? Vidio sam cijenu da je malo previsoka, pa mi je to odmah minus. A igra na desnoj strani....
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ako vratimo Oršića, onda Ivanušec može ići...Oršina zamjena u tom slučaju Špikić i to bi bila odlično zatvorena priča na lijevoj strani.San Lorenzo

    Ja čak mislim da će se u tom smjeru ići. Realno je puno veći problem desno krilo. Tu doslovno nemamo nikoga, ili imamo Špikića koji je totalno neučinkovit i Menala koji je nažalost samo solidna rezerva.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Nebi nikad gledao tako da vratimo Oršića pa da Ivanušec može ići. Apsolutno protiv toga.
  • marcio amoroso
    36.8k
    A kakav je brat od Roberta Ljubičića kaj igra u Kolnu?xFire

    Nedostupan.
  • Nino Bule
    13.9k
    Isto, pogotovo jer je taman proigrao a cijena ivanusecu je na dnu, moramo iskoristit europu za isprofilirat ga i prodat za 20 mil, lakse puno cemo sutala zamjenit ako ga se proda. A i za orsica se prica ko da je to gotova i jednostavna stvar, puno se pita soton, a i on ce se morat odrec hrpe primanja da se vrati, jos je to na dugom stapu, puno draze mi je da se odma racuna na ivanuseca ko lijevo krilo sljedece sezone
  • xavier
    12.1k
    a i on ce se morat odrec hrpe primanja da se vratiNino Bule

    Neće jer tamo uopće nema koliko ljudi misle da ima, a nakon ispadanja u Championship, što je izgledno, svima im značajno padaju plaće.

    Isto tako, što će Southamptonu igrač koji je van svih kombinacija? Naravno da to ne znači da će se to sigurno i dogoditi, ali nije nemoguće, dapače.
  • Nino Bule
    13.9k
    Neće jer tamo uopće nema koliko ljudi misle da ima,xavier

    Nek ima 2 mil eura godisnje, sumnjam da ce mu nakon odlaska i 6 mjeseci ne igranja ponudit u dinamu opet 1 mil eura godisnje, ja bi mu reko kompa evo ti ugovor u visini misica i vrati nam se. Ako ima klauzulu o placi ako ispadnu u championship onda se slazem da su sanse za povratkom puno vece, pogotovo jer vjerovatno nece biti puno interesa iz premiershipa da ga netko kupi.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Mene više brine Oršina psiha ako se vrati nego financijski dio transfera.
  • Orc123
    8.2k
    Nema smisla gomilati toliko talenata koji odmah ne mogu biti pojacanje kad imamo i svojih samo im treba dati da budu bar rotacija jer i Stojkovic i Kacavenda tesko da bi bili u prvih 11 za LP...dinamo sigurno gleda u smjerubda dovede par kapitalaca jer su nam potrebni za Europu. Meni se svidja Jankovic i mislim da bi bio odlicna zamjena za Baturinu...ima odlican sut a moze igrat i 8 i 10.
  • blue heart 72
    1.7k
    Meni je Orša bio jedan od naših najdražih igrača uz Akija i Livija. Međutim, po meni vrijeme je da i mi kao klub za uzmemo tvrđi stav. Mislavu je bilo obaćano i održano, da će ga klub pustiti ukoliko Orša dobije ponudu koja bi zadovoljila njegove apetite (nebitno bili sportske ili financijske prirode). Orša je odlučio, kako je odlučio i otišao put Engleske. Ja bi mu sada ponudio maksimalno 400'000 godišnje jer je stvarno upitno, kao što je i Rex Ramae naveo u kakvom je on psihofizičkom stanju i koliko ga je ta engleska avantura izbacila iz takta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.