• Krizy
    43.6k
    Tolić gol u kupu.
    1820 minuta, 9 golova i 13 asistencija u sezoni.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Duje Čop gol u polufinalu kupa.
  • Viola
    422
    fenomenalan gol :ok:
  • LM1995
    1.8k
    Duje Čop gol u polufinalu kupa.Rex Ramae

    Ovo me nasmijalo i oraspoložilo. Fala ti na tome :grin:
  • Viola
    422
    Tolić gol.
  • Sunja86
    1.2k
    Janković asistencija , Tolić gol. Jednog od njih bi vratio sljedeće sezone u Dinamo kao dobrog rotacijskog igrača e sad pitanje je kojeg jer za obadvojicu nema mjesta možda ipak Tolića a Jankovića ostaviti u Rijeci na posudbi još jednu sezonu ili bar do zime?
    Janković ima možda više potencijala postati nešto više od rotacijskog igrača u Dinamu i bolji je u obaveznoj igri i trci od Tolića
    Koje je vaše mišljenje?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tolic uvelike ovisi o transferu Vipotnika. Cisto sumnjam da cemo dogovorit Slovenca bez Tolica u drugom smjeru...
  • Sunja86
    1.2k
    Da upravu si ako ćemo dovesti Vipotnika vjerovatno će Tolić ići u tom dogovoru ali ako se to ne dogodi dvojba mi je kojeg bi prije vratio u Dinamo trenutno kao dobru opciju sa klupe
  • marcio amoroso
    36.6k
    Momčad treba imati 6 veznih igrača plus jednog mladog koji će uskakati protiv niželigaša u kupu ili kad je rezultat riješen, a manjak je veznjaka.

    Mi trenutno imamo 4 vezna (Mišić, Bulat, Ljubičić, Baturina). Potrebna su nam još dva. Janković će mislim biti jedan od ta dva, a drugi vjerojatno Tolić. Ako Tolić bude dio transfera Vipotnika onda ćemo vjerojatno morati u kupovinu.
  • The Undertaker
    5.4k
    Lukanić se priprema za nosioca igre od mladih dana. Prije on nego Tolić.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Lukanić se priprema za nosioca igre od mladih dana. Prije on nego Tolić.The Undertaker

    Nemam ništa protiv.
  • Rex Ramae
    2.8k
    S kakvim ću užitkom pratiti na ljeto prijelazni rok kad znam da svi s naše strane uključeni u posao rade isključivo na dobrobit kluba i pritom su stručni u svom poslu pa me neće dok pijem kavu ujutro dočekati vijest da je tamo neki sin vlasnika međugorskog hotela novi igrač Dinama, neću razmišljati o mogućim rikvercima niti o tome koliko je agenata sudjelovalo u transferu te kojim je putem Dinamov novac otišao u Hercegovinu jel' preko Bosne ili starom cestom preko Like, uglavnom da ne dužim...

    Lijepi dani su pred nama...opušteno samo dinamovci! :)
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pogledao sam samo skraćeni isječak Rijeke od jučer, ali sam prije pogledao nekoliko utakmica i mislim da bi Jankovića trebali vratiti. Ubaciti ga u rotaciju pa nek se bori za svoje mjesto. Moderan vezni, trkački jak s odličnim udarcem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.