• db-izbjeglica
    15.4k
    jbt koji mu je poseban interes da igra duje čop?
    šta ga planira prodati iz šibenika za masnu lovu, sa 34 godine na leđima?
  • Nino Bule
    13.8k

    Cop je vise tu kolateralna zrtva pretpostavljam, a on je htio da mu krolo, vidovic i drugi puleni igraju
  • Jaro
    7.4k
    da vidovic i cop su van momcadi. Al jbt poteza bivse uprave - nakrcat klub njegovim igracima, a gdje god se pojavio, tu trava nije rasla...
    A nadam se da ce mladi igraci i starci bolje promisljat kod odabira managera...
  • Nino Bule
    13.8k

    Krolo sto raskinuta posudna prosli tjedan i vracen u hajduk. Jebiga jurici su imali neki tal s njim i on je vodio klub, sad ga se valjda karajica rjesava ali nije to lako
  • deda
    32.7k
    Barišić od prve za Domzale i zabio.
  • SAS1987
    14.7k
    Barišić od prve za Domzale i zabio.deda

    Solidno je probio u 61-oj. Šteta da je pucao iznad gola. Da igra u boljem SNL klubu i da ima puno minutažu bio bi na 15+ golova.
  • Shane
    185
    Ima nešto u njemu baš je prava devetka kakvu dugo nismo imali.Definitivno mora dobit priliku sljedeće sezone.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Polako. Daleko je od statusa da mora dobit priliku. Tek je počeo standardnije igrat u Domžale
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Polako. Daleko je od statusa da mora dobit priliku. Tek je počeo standardnije igrat u DomžaleImamo Dinamo

    Bartol itekako zaslužuje šansu, to je rođeni strijelac, ne promašuje i jako dobar u skoku. Ako je jedan topic mogao dobiti šansu i to čak i protiv Hajduka na Poljudu Barisic zaslužuje u najmanju ruku istu šansu. Stariji je samo godinu od Topića, a prošle godine je za b ekipu u 24 tekme dao 10 golova, za juniore u 4 nastupa 2 gola plus 2 komada u finalu kupa juniorskog gdje je dominirao. Topic je dao 17 golova u 20 tekmi Full minutaže u juniorima sto ne možeš porediti sa drugom ligom gdje je barisic dao 10 komada. Ove sezone također solidna statistika 6 golova u ligi i 2 u kupu, a nije dobio preveliku minutažu jer je na posudbi i jer se ne isplati domzalama previše razvijati tuđeg igrača ako imaju svojih. Za mene od svih mladih špica u Dinamu od topica, do koscevica i tih Barisic je za klasu bolji i ako bi tko trebao dobiti šansu od njih to je on. Ne kazem da Bartol treba biti prvi napadač, ali kao druga treća špica za hnl rotacije bili bi na dobitku i mi i on kao igrač jer siguran sam da bi se odlično razvio
  • vjeko1701
    8.5k
    Nekako mi j vjerojatnije da će ići u Lukomotivu. Njima je otišao Aliyu i kolko sam shvatio Kulenović ne ostaje nakon sezone tamo.
  • Viola
    422
    Kakav idiotski potez Tolića. U 100. minuti finala šutira i promaši panenko :vomit:
  • thomas22
    262
    Neznam kaj mu treba takva glupost
  • BBB Mataa998
    1.8k
    ima netko link?
  • BBBaranja
    2.5k
    Svaka čast na potezu,to ne može svatko..iako ispast će tragičar ak izgube a da ga je zabio nosili bi ga na ramenima..
  • Patak
    2.9k
    Panenka je glupa ko noć. Ako promašiš ispadneš konj. Ako nabiješ loptu i promašiš nikom ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.