• San Lorenzo
    11k
    Vojnika Peternaca nagradit pozicijom sportskog direktora!
  • Captain America
    13.3k
    Kazu sportske da dolazi sa svojim stozerom, jel moguce da je ovo kraj alena peternaca u prvoj ekipi ?Nino Bule

    Bilo je govora još prije par tjedana ako Čač ostane da će slagat sam novi stožer na ljeto. Između redaka se moglo pročitat da Zokijeva podguzna muha leti.
  • Olmic
    2.7k
    Simic sa Biscanom ide na all in, ako fula gotov je i njegov mandat u Dinamu
  • xavier
    11.1k


    Ide "all in" na način da dovodi trenera koji je realno najracionalniji izbor? :eyes:
  • Captain America
    13.3k
    Ko da je doveo trenera na plaću od 3 milijuna nakon fijaska s prethodna 3, 4 izbora, a ne da je doveo jedno od logičnijih rješenja.
  • Olmic
    2.7k
    Biscan je izbor Simica, njegov prvi pravi potez, on stoji iza njega. Ako se pokaze kao promasaj , hijene oko Barisica sigurno idu na rusenje Simica.


    Novi strucni stozer prema SN

    0y8m8ubr7g3rdlvw.png
  • Jurki
    8.4k
    Biscan je izbor Simica, njegov prvi pravi potez, on stoji iza njega. Ako se pokaze kao promasaj , hijene oko Barisica sigurno idu na rusenje Simica.Olmic

    Zato treba dopeljat prava pojacanja. Igore nek ti je sa srecom, trebat ce ti.
  • luka modic
    608
    ako Biscan ne ostvari dobre rezultate,mozete samo zamisliti koliki ce se medijski pritisak dignut na Šimića i upravu a koliko će uzvišenje braće kriminalaca uslijediti,započelo je odmah nakon prvog poraza,sta bi tek bilo da se ne osvoji prvenstvo
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sretno Biki, od Dinama preko Redsa bio sam tvoj fan!

    Iako sam malo blizi misljenju da je Bjelica trenutno bolje rjesenje al opet kroz vatreno krštenje češ i sam napredovat.
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel to ne fermaju Simica pola posto ako su prihvatili njegov prijedlog za trenera?
  • Nousername
    613
    https://www.youtube.com/watch?v=ZKUwDjR-Ev8 Finale kupa 2019 Dinamo Rijeka 1:3
    Bas sad gledam.Ovaj Kvrzic u cijem god da je dresu protiv nas odigra brutalno
  • superhik
    10.2k
    Pa kako Bišćan??? Sva sila sljedbenika već je objavila Bjelicu zato što je on Mamićev čovjek
  • Droljo
    4.8k

    E to me zanimalo. Da nije mikić u stožeru jer mi neš zvoni da je on bio sa bišćanom negdje... Tako sam negdje pročitao da je tomić super za taktiku itd. Nemam pojma
  • NitkoBitan
    11.7k
    Sva sila sljedbenika već je objavila Bjelicu zato što je on Mamićev čovjeksuperhik

    Boli Bjelicu ona stvar za Mamica. Bjelici je novac svetinja, tad je bio Mamic glavni pa se njemu slihtao sad bi se slihtao Simicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.