• über alles
    1.5k
    Sreatno Biscanu,iako ja ga osobno nebi odabro,po meni je ozbiljni stranac najbolje rijesenje.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nedostajat ce mi Alenova podbuhla faca #kontinuitet.
  • Mlađi referent
    10.6k
    “..Kulminacija je to lude noći i dana u Dinamu nakon jučerašnjeg teškog poraza od Šibenika 2:1 u polufinalu SuperSport Kupa. Nova Dinamova uprava smijenila je u četvrtak kasno navečer Antu Čačića i momčad je privremeno trebao voditi Roy Ferenčina koji je bio u Čačićevu stručnom stožeru.

    No, odlučeno je da treba odmah dovesti novog trenera i da nema smisla gubiti vrijeme s privremenim rješenjima pa se odmah dala u potragu za novim trenerom. Izbor je pao na Nenada Bjelicu i Igora Bišćana, ali je onda ipak odabran Bišćan koji je velika želja Darija Šimića od kad je on ušao u klub, a i on je želio postati trenerom Dinama.

    Bišćan će tako napustiti U-21 reprezentaciju koju je u lipnju trebao voditi na Europskom prvenstvu, ali je odlučio doći u Dinamo. To je s njegove strane bila jedina razumna odluka jer bi s obje strane bilo neozbiljno da je došao nakon Europskog prvenstva i to usred ljetnih priprema…”


    Da nas tata vodi danas bi veliki Roy bio privremeni, za 2 mjeseca stalni, za 6 mjeseci SD, a za godinu dana opet bivši i opet panika nakon “škole” u Europi i prosipanja ugleda u HNL-u.
  • Nino Bule
    11.5k
    Od mene veliki plus da su ekspresno nasli ozbiljno rjesenje a ne privremena u "vojnicima kluba"
  • Nolifer
    6.7k
    Daj mi samo pobjede! Svi u Kranjču!

  • Captain America
    13.9k
    Ajde bar je Šimić pokazao da nije fikus već ima težinu nakon zadnjih par tjedana gdje se svašta moglo pročitat.
  • Sunja86
    1k
    Biščan je dugo vodio u21 reprezentaciju te je imao neki duži uvid u neke mlade igrače koji su nama potencijalno zanimljivi pa se nadam da može donekle dobro procijeniti ima li u nekim igračima tu potencijala za Dinamo i ako ima da će ih predložit upravi
  • Boysica
    458
    Ne dizite ga u nebesa , pomalo nek dode prvo u Dinamo ... Sad cu bit ko nevjerni Toma al ne se zaletavat ...
    Bez obzira na mladu repku , ovo je Dinamo
    Kad pokaze da zna mozda cu reci onda super
  • Olmic
    2.7k
    Stjepan Tomas novi SD vjerojatno. Dobro sam pretpostavio
  • San Lorenzo
    11.6k
    Hm, gledam mu sad okršaje s Bjelicom i tu iz četiri susreta ima 2 pobjede, 1 remi i 1 poraz.
  • Krizy
    36.3k
    Prema Germanijaku Stjepan Tomas će biti novi sportski direktor.
  • Sunja86
    1k
    To sto se tiče Tomasa kao sportskog direktora mi se baš i ne sviđa da li je on igdje prije obavljao tu dužnost ako da, koliko uspješno?
  • Nino Bule
    11.5k
    Pretpostavljam da na darija sad vise manje prelazi zadnja rijec kod odluka u domeni sd-a ali mora bit netko imenovan
  • Krizy
    36.3k
    Jel sljedeći Boban :grin:
  • Captain America
    13.9k
    Jel maser u domeni SD ili Igor ima već nekog svog u stožeru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.