• Mali Zeus
    13.5k
    Realno nije da Bjelica promovira neki veličanstveni nogomet, dapače.
  • Nino Bule
    13.9k
    Po meni biscan bolje dugorocno rjesenje, bjelica bolje kratkorocno, zadovoljan sa oboje ali mislim da bi bjelko odradio sad galvanizaciju i osvojili bi titulu s +15 do kraja
  • Jaro
    7.5k
    daj ti nama nogomet u kojem ne strahujes zadnjih pol sata protiv Gorice, Sibenika, Istre pa sad za dojam lako cemo - ionako je to subjektivno - Serie A je bila na vrhuncu popularnosti i snage kad se igrao "najneatraktivniji" nogomet u povijesti...
  • Rex Ramae
    2.8k
    Igor Bišćan - veliko DA !

    Među 5 najdražih bivših igrača i dinamovaca
  • Mali Zeus
    13.5k
    Srce kaže Bišćan, razum kaže Bjelica.

    Iako nije da bi Bišćan bio nerazumna opcija. Za tak mladog trenera već sad ima .ebenu karijeru. A igrači bi ga, kao igračku legendu, odmah prihvatili brijem. Da ne govorim kakvo bi to osvježenje bilo nakon starog prdonje.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Kaže osvrtnik da gasi profil ak Bjelica dođe :sweat:
  • San Lorenzo
    16k

    Kad čujem 'Bišćan trener' prvo mi na pamet padne ona utakmica s Norveškom čini mi se, kad je uveo četvrtog stopera za nadoknadu kod 1-0 za nas, da bi u toj nadoknadi dobili 2 gola i prepustili prvo mjesto njima, a mi otišli u dodatne kvalifikacije...a i same kvalifikacije su bile bizarne u najmanju ruku.

    Mislim da je riskantno dovoditi ga, Bjelica je sigurno bolje kratkoročno rješenje jer pozna svlačionicu, a ima i povjerenje iste...Bišćana smatram solidnim trenerom koji je nešto uspio napraviti gdje god da je došao, (na stranu moje neslaganje sa stilom igre) ali ovo sad je turbo delikatna situacija i bojim se da ga ne potrošimo bezveze.
  • jp23
    2.7k
    gdje treba potpisati za ovo
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nije Biscan ni toliko star. S obzirom na deficit u kadru mogao bi se registrirat kao trener-igrac i ubacit sebe u igru zadnjih 15ak minuta. :lol:
  • xavier
    12.1k


    Svaki trener ima situacija i trenutaka gdje nije izgledao dobro, ali generalno gledano, Bišćan je gdje god je bio posložio momčad i imao rezultate.
  • Papastrumf
    12.5k
    Sve je dobro ako je dvojba Bjelica/Bišćan.
  • vjeko1701
    8.6k
    Bjelica sad, Bišćan priprema terena da ga naslijedi kad za to dođe vrijeme.
  • xavier
    12.1k
    Sve je dobro ako je dvojba Bjelica/Bišćan.Papastrumf

    Upravo to :up:
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jučer navečer smo mislili da će Roy je.eni Ferenčina biti trener.

    Ako je dvojba Bjelica ili Bišćan onda je to fakat dobra dvojba, slatke brige rekao bih.
  • Olmic
    3.7k
    u vezi novog trenera nista, ponekad imam info za odredene stvari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.