• plavi67
    920
    Ma samo Đuro Bago.
    Ak ostaje Petrnac, onda nez. E pa ja nisam znao da je Ferenčina uopće u klubu hahaha, majko mila od kud on, strašno
  • manikk
    230
    Pojma nisam imao da je taj Roy uopće pomoćni trener. Mogli su staviti Petrinaca ili slobodno ostaviti Čačića, jer ovako samo dokazuju da uopće nemaju smjera ili ideje, samo traže neka vatrogasna riješenje.
    A kad smo kod toga još od smjene Bjelice vrtimo se sa takvim riješenjima.
    tuga.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja neznam kakav je roy ferenčina trener . možda je neki jebeni wunder koji će sad ubaciti neke svoje revolucioanrne ideje koje nitko nije vidio još i mi ćemo osvojiti LP nagodinu da malo karikiram..
    a možda je samo kapacitet za klimača koji sam klima na ono što glavni kaže
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nas Voy nije kapacitet za nista, 1 utakmica i to je to. Trebalo bi im bit dosta 2 tjedna da nadu i odluce tko ce vodit ekipu u narednom periodu.
    Cijela garnitura na klupi MORA van. Peternac je postao inventar kluba.
  • Droljo
    5.1k
    Vratite bukovinu na klupu slipci
  • plavi67
    920
    Bolje da su Mladinu uzeli iz Rudeša majku ti
  • Zdravko Maček
    117
    Prosinečki je slobodan.
    Neka ga uzmu solo ili da vodi zajedno sa onim tko bi im sad bio to prijelazno rješenje - bilo koja ova kombinacija mi je bolja nego da taj netko sam sve vodi (uz očigledno nezamjenjivog Peternaca)
    *off topic: možda je Peternac AP iz poruka :smile:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Koje su reference Roberta Prosineckog? Kojeg je on to velikana vodio na europskoj sceni? Najveci uspjeh u karijeri mu je kup sa zvezdom. Hvala, ne hvala.

    EDIT eno SN forsira narativ da je Bjelica zelja ZM.
  • Captain America
    14k
    Po meni je iz članka SN daleko više zabrinjavajuće ako je istina, a ne vidim razlog da ne bude s ovakvim teletabisima, zašto su propali transferi Frigana, Belje i Omeragića.
  • Zdravko Maček
    117
    A koje su velikane vodili ostali kandidati? Ne čini mi se da su reference od Prosinečkog išta slabije od onih ostalih kandidata koji se tu spominju. Ne kažem da je Žuti daleko najbolji izbor, ali sigurno nije lošiji.
  • Captain America
    14k
    Nenad je vodio Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Koje su reference Roberta Prosineckog?Efes Pilsen

    Jedna od najvećih misterija ikad. Kako je ekipa zabrijala da je on top trener.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Kakav Prosinečki, nemojte biti smiješni.

    dobar igrač !== dobar trener
  • Zdravko Maček
    117
    Nije se iskazao kao samostalan trener, ali u kombinaciji s nekim bi mogao biti OK. Kad je bio pomoćnik Biliću u repki ostao je dojam da je njegov doprinos bio bitan i opipljiv.
    U svakom slučaju ne doživljavam ga išta slabijim izborom od navedenih, izuzev Jakirovića, ali on je tek počeo u Rijeci i sumnjam da će ih otkantati nakon jedne polusezone pošto je tamo tek počeo sve slagati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.