• mokoxax468
    378
    Ne može Conte, vidiš da ljudi ne žele trenera ako ne zna hrvatski
  • Nolifer
    6.7k


    Zato sam napisao ''Nda'' na početku, da ne misliš da sam ozbiljan :wink:

    Jer govori Ali o Lampardu, pa da nadodam ko je slobodan...

    Zna se koje su moje želje: Bjelica, Kek ili Bišćan :wink:
  • rob ljubavi
    780
    Najbolje prespavat sve ovo...sutra nas čeka dobra vijest
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisu ljudi nego ja, ako imaš mišljenje o tome slobodno komentiraj.

    Dinamo nije bilo kaj nego najveći hrvatski klub, kada vidim nekog tko je godinama u nekoj zemlji i ne udostoji se naučiti ni riječ jezika po meni je to nedostatak poštovanja prema toj zemlji i kao takav ne može raditi u najvećem klubu te zemlje, posebno onom koji je jedan od simbola identiteta naroda.

    Baš bi vidio kako bi dočekali nekog Hrvata kako vodi Bayern a ne priča njemački ili United a ne priča engleski.
  • og1986
    2.9k
    Meni je još fascinantnije kako nemaju nikog spremnog i da je Roy do kraja sezona, e, do kraja !

    Pa nije ova loša igra došla iz vedra neba pa već zadnja tri tjedna su mogli komotno potrošiti na traženje zamjene, kaj su se tek sada sjetili ?
    Kaj su prije svake tekme molili krunicu da ovaj ne sjebe stvar, jel to bio plan do kraja prvenstva ?

    Evo po prvi put u neznam koliko godina, počinjem misliti da ništa od titule. Sramota.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sad je krizna situacija, al meni nikad ne bi Dinamo vodio netko tko ne zna hrvatski. Ne mora biti Hrvat ali ako u nekoliko godina rada ovdje ne nauči jezik, ne može voditi ovaj klubvjeko1701

    Da dođe ovdje sigurno bi se potrudio naučit jezik, nije isto kad vodiš trening poligon Alavesa ili koga već ili solidan europski klub.

    Meni je uz Bjelicu upravo on prvi pick, nije skup, ima igru u kontinuitetu, nije kao klasik hnl trener koji živi od šok terapije prva tri mjeseca, a onda opet smjenjuj i tako u krug.
  • KlasicZg
    515
    Jel Kruno Jurčić na burzi?
  • Olmic
    2.7k
    Mislim da u klubu dobro znaju sta je na kocki ovo ljeto i da nema sanse da ostane ferencina i slicni. Oke, ako ne mogu do subote naci neka vodi on, ali u ponedjeljak moramo imenovat novog trenera. Treba planirat ljetni prijelazni rok, igraci moraju prihvatit trenera..

    Citam Ledinakog s VL koji je ocito blizak Simicu i vec vise tekstova pise kako Simica ne fermaju ni pol posto..koji bog onda sjedis u Upravi. Fikusa u Vlatki vec imamo
  • Droljo
    5.1k
    Samir Toplak.
    Da i ovdje iserem :lol:
  • Logistika
    1.1k
    Po meni prvi pick Jakirović.
    Od stranaca gdje je Di Canio pa nek bude ludilo :)
  • Mali Zeus
    9.8k
    Da i ovdje iserem :lol:Droljo

    Puno bolja opcija od Ferenčine.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Click bait jel?
  • Plavi-9
    427
    valjam lažne dojave po forumu. Stara vijest(2020)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.