• LM1995
    1.8k
    Gkavati krimos bi možda morao vratiti ili bi mu se sudski zapljenila imovina da Barišić kao predsjednik n se nije odrekao tog potraživanja.Ali
    Kaj nije to pravilo u državnim tvrtkama, ako ti daju otpremninu da ak se vratiš si dužan to vratiti tvrtki. Ima čak neko uporište u zakonu o obveznim odnosima ili tako nešto, mislim da sam čuo za neke primjere, ali nisam expert.Ali

    Kakve veze ovo ima s temom novog trenera?
  • Klenx
    5.6k
    Prema informacijama izvora iz savjetodavnog tijela predsjednika Mirka Barišića, Modre će preuzeti Roy Ferenčina (52), dosadašnji Čačićev pomoćnik. Vjerojatno se radi o privremenoj opciji do kraja sezone, dok Barišić, čija će riječ ovdje biti zadnja, ne pronađe trajno rješenje.xFire

    Bože pomozi.
    Svi svijeću na Kamenita
  • Ali
    2.2k
    odgovarah na pitanja kolega par redaka ispred.
  • Mulec86
    394
    Loše mi je od ovih instant tutleka. Nadam se da će rješit ozbiljno ime kroz par dana.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    tri su dana do utakmice protiv Lokomotive, nek se samo objavi smjena pa makar momcad u subotu vodio i senzen, butina ili barisic sam, a ime novog trenera koji s radom pocinje nakon Uskrsa ocekujem sutra
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ovo je cirkus sa Ferenčinom ako je istina, pa daj mi radje onda Iliju Lončarevića da se ne tresem za titulu...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Iznenadilo ih, do sad je sve dobro izgledalo pa se nisu pripremili
  • Olmic
    3.7k
    Novog trenera moramo imati do ponedjeljka
  • Mlađi referent
    12.3k
    Muka mi dođe kad vidim ovo da nam igra kombinacija Ferenčina privremeni i onda Tomas stalni. Kakav bi to epski meltdown bio
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Progutat cu privremenog trenera do ponedjeljka ako je novi trener Brendan Rodgers.
  • miro
    4.4k
    Jedino što po meni ovdje ima smisla da je sve već dogovoreno s nekim tko može preuzet ekipu tek na ljeto. I tu bih se kladio na Bišćana
  • Ali
    2.2k

    Pa Ilija je bio Royu trener :wink: možda je nešto naučio
  • vjeko1701
    8.4k
    Ferenčina...Tomas....jbt, pa radije bi da nazovu Toplaka, prije ponoći bi već bio na stadionu.
  • dZg1986
    520
    Nema ni to smisla. Novi, "jaki" trener treba odmah. A ne nekakvi pomocnici. Nebi me cudilo da postave Ferencinu za stalno ako ce imat dobre rezultate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.