• dZg1986
    384
    Slazem se. Boban bi bio pun pogodak, a i Maric. Ali veliki problem zbog kojeg je njega nerealno ocekivati jest da je hajdukovac. Dakle ipak netko drugi iz financijske branse.
  • Dinamosaur
    1k
    Od ljudi bi istaknuo kao vjerojatno i većina Bobana jer ima iskustva iz Uefe, jedan je od rijetkih nogometaša koji ima VSS, veliki je dinamovac, neokaljan itdxyz

    Ovo tesko da se može dogoditi dok je velika većina stare garde u klubu, bez obzira na koju su se stranu stali prije/poslije skupštine. Pretpostavljam da bi Boban tražio čisti start a to mu ova ekipa ne bi dozvolila.

    Na sličnom tragu je i Zeko.
    Kad su Zeku prilikom predstavljanja knjige pitali jel sad došlo vrijeme i za njegov povratak, odgovorio je,citiram:
    "Kad bi ja tamo došao nitko ne bi ostao hahaha"
  • Patak
    2.3k
    Boban je legenda ne samo zbog milicajca nego zbog cijele svoje nogometne karijere u Dinamu i reprezentaciji, ali njegovi poslovni poduhvati pogotovo ona afera s njegovim kumom Elezom u koju je uvukao i Maldinija i Ševčenka sa sudskom trakavicom mi ne ulijevaju povjerenje oko njegove financijsko poslovne sposobnosti. Dao bi mu sportski dio, ali ne financijski.
  • masacusec
    3.2k
    A gledajte ljudi, i ja bih volio da predsjednik kluba bude Zvonimir Boban, da sportski direktor bude Velimir Zajec, da trener bude Igor Bišćan s pomoćnikom Tomislavom Šokotom. Zatim, da na terenu ne bude nijedan mamićev igrač, da mumije, čačića, peternaca, šuška, zovka i sličnih više nema!
    Međutim, to je već utopija i film koji nećemo gledati jer ne postoji tolika politička volja za čistim Dinamom!
    Ovo je veliki napredak što se konstelacije snaga u upravljanju klubom tiče...
    Borba se nastavlja!
  • Dinamosaur
    1k
    Pao mi na pamet još jedan kojeg nema u anketi- Dragan Skočić.
    Znam da je odveo Iran na SP pa mu dali vritnjak..
  • Time
    568
    Gledam podcast sa kranjcarom i spomenuo čorluku,veliki dinamovac,ima ime i respekt te zna nogomet.Mozda čak i sada u slučaju smjene cacica nije loš izbor,a za budućnost dok stekne još trenerskog iskustva mislim da je pun pogodak.
  • Captain America
    14.5k
    Spominjali smo ga već ovdje, al naravno isključivo kao pomoćnika.
  • Efes Pilsen
    7k
    Eno index ga nepotpisan kuri i za Perkovicevo sjedenje na klupi KTCu..
    Toliko sapunjanja nije prezivio niko, samo da se odradi sto prije..
  • Captain America
    14.5k
    Ovakav raspad u mjesec dana ne pamtim. Od hvalospjeva nakon gaženja niže vrste do ovoga da mu vjv ni unuci ne žele da ostane klupi.
  • Jurki
    9k
    nije to kurenje.
    Ni ja ne volim index jer je smece od novina ali su iznjete cinjenice. Ktc odlazi a spizdis na igraca 2 i pol mil.. za kaj? Da grije klupu? A nisi mu dao ni najmanju priliku.
    Cacic nas je vrnul na postavke prije Bjelice. I to u samo 3 mjeseca.. epski uspjeh

    Edit: ako je istina da nije isel na ruku igracima da se pomakne termin treninga.. dal bi se okladiti da ce ga bušiti namjerno tak dugo dok ne dobije otkaz. Nebi me cudila sutra jos jedna nikakva partija.
  • NORTE
    9.5k
    Od bivših trenera podržavam jedino Bjelicu za povratak.
    Slobodan je, ima uspjeha, a protjerani zm mu više nije drag.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Bjelica vol. 2 je najbolja opcija za potpuni reset, nastavak onoga gdje je stao uz nove ljude
  • Olmic
    2.8k
    Iako nisam fan Bjelice moram se slozit da je on trenutno najbolji izbor jer ga igraci vole, uvijek je bio maksimalan respekt…
  • Klenx
    4.3k
    Bjelic jedini može ovo izvuci.

    Kakvi Tomasi, Ferencine i slicni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.