• Pop corn
    5.9k
    4. Što se tiče bušenja/sabotiranja kluba. Da, to se radi.

    Prvi koji to radi je Mama Ščančeloti koji je digao nos kao da je izmislio igru za sve, a radi kardinalne greške koje smo čak i mi laici dobro detektirali. Nakon Salzburga se jasno vidjelo gdje sve to vodi.

    Klub buše ostaci ZM logistike u klubu koji svojim ponašanjem, letargijom, neprihvaćanjem promjena burgijaju, svatko u svojoj domeni.

    Klub buše maestralni potezi sadašnjih ( precednica) i bivših članova uprave, a tek ćemo vidjet što će izletit iz ormara.

    Klub buše Svemirkovi konjanici (Lana, Banturs itd) koji svojim pozicioniranjem oko Svemirka na dnevnoj bazi truju/kuhaju atmosferu gurajući neke svoje agende i nedozvoljavaju značajnije rezove (pedalu Čančelotiju) u strahu od ugroze vlastitih sadašnjih i budućih stadionskih sinekura. Klub buše i oni koju updejtaju pandura o svemu što se dešava s nadom da će se na bijelom konju vratit.

    Sve se to odrazilo na teren i to je to. Može se pričat o više ili manje kvalitete kod nekih igrača, ali kvaliteta ovih koji igraju, za HNL nije upitna. Stvar je pristupa koji je preslika situacije unazad zadnjih par mjeseci. Na momente bljesak, ali se vide problemi. Prvenstveno zbog nedostatka jasnog smjera u sportskom segmentu.

    Doći će igrači sebi, ali bitno je što prije završit priču oko statuta, ustroja, i linija odgovornosti i izvršenja zadataka.

    I normalno, Čanćeloti adio. Neka se goni u krasni k, on, Piramidis i pandur koji mu je dao takav ugovor. Vjerujem u rikverc kao dobru staru navadu naroda našega.
    OBIGB

    Samo da se ponovi što je čovjek rekao prije par dana i jasno svima dao sliku stanja u klubu.

    Čačić nije uzrok, on je tek posljedica svega oko i u klubu. A ovo boldano je ključ
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ozljedio se Drmić, odlično.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Savršeno sam miran jer ovo nemože preživjeti...a ako preživi, počet ći vjerovati u teorije zavjere i sabotiranju kluba iznutra.
  • NORTE
    9.8k
    U više navrata sam bio jedan od većih kritičara Čačića na zoni, čak i kad to nije bilo popularno jer ga je sreća mazila u vidu rezultata i dok su mu neki ovdje tepali "čančelotti".

    Puno puta u prošloj polusezoni sam napisao da bi ga odgovorna uprava (bivša) već smijenila. Sad je voda prelila čašu.

    Ako je protivno pravilima foruma slobodno me banirajte, ali u mnogim stvarima po pitanju AČ zm je bio u pravu. Čovjek je toliko tvrdoglavo i grobarski zadnjih mjeseci vodio dinamo da ga je bacio na koljena.

    Ostavljanje ovog trenera je grobarstvo s viših pozicija.
  • immerwieder
    1.3k
    ja se nadam da bude ipak rikverc dovel do smjene,
    1.7milja je ipak primamljivo za izvleći.

    a od uprave ne očekujem puno,
    ionako su tri člana, (mumija, ljepotica i onaj iz lanagrupe) na linku iz međugorja,
    sve je drugo je bilo samo odvlačenje pažnje
  • San Lorenzo
    12.5k
    U više navrata sam bio jedan od većih kritičara Čačića na zoni, čak i kad to nije bilo popularno jer ga je sreća mazila u vidu rezultata i dok su mu neki ovdje tepali "čančelottiNORTE

    U istom smo klubu, do prije mjesec dana ako bi napisao da je lik loš trener koji mora biti smijenjen, u sekundi bi ti na leđa skočila tri grmalja sa suhiparnim brojkama, statistikama, prosječnim brojem osvojenih bodova i slično.

    Čovjek je prodao obiteljsku srebrninu, igru nije unaprijedio ni pikometra, niti je afirmirao ikojeg igrača...čovjek se opasno približava 'devetom krugu' u kojem držim jedino Kopića.
  • Captain America
    15.1k
    S obzirom na ozljede, dušu dalo za Nenadovih 22 boda do kraja uz gol razliku 9:3.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    To bi mogao i Zeka odradit.
  • Nino Bule
    12k
    Nista zeka, trener s iskustvom i titulama, najrealnija opcija je nenad bjelica, drugog kao vatrogasno a realno rjesenje ne vidim
  • dZg1986
    404
    Ma Bjelica je sigurnija opcija, ovo nije vrijeme za kockanje s novim trenerima koji nikad blizu kluba kao treneri nisu bili
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kaj se još i Drmić ozlijedio!?

    Čačić mora letjeti još večeras. Al nekak se bojim da će biti na klupi i u subotu.
  • Juznjak
    3.3k
    Ja iskreno imam osjećaj da Čačića neće smijenit. Iz nekog razloga se pazi na svaki euro i da netko sa strane sve promatra pomislio bi da je klub pred bankrotom i da se sad spašavaju prodavanjem svih legendi za neke smiješne iznose, a s obzirom na sve češće članke raznoraznih novina čini se da oni na ovome neće stati. Doveli nisu nikoga. Zanima me samo gdje idu svi ti novci od transfera i zašto je problem dat pišljivih 1,7M i nogu u guzicu kad su toliko odlični potezi bili prodaje Oršića i Ademija i kad se s tim nešto dobilo. Pa nije klub na nuli ili u minusu pa da isplaćuju plaće od novca od transfera. I još za kraj, ono glavno, tko će mu dat otkaz? Bogu hvala nema više ZM ali moramo si priznat da mi još uvijek ne znamo tko će lupit šakom od stol i potjerat ovu budalu. Ne znamo ni tko bi iz uprave trebao izaći pred medije i reći bilo što. Sretno nam bilo do kraja sezone…
  • Crusades1986
    10.2k
    prodavanjem svih legendi za neke smiješne iznoseJuznjak

    ospice ću dobit
  • Ludovic IX
    6k
    @deda @xavier, kao skupštinari, nadam se da barem vi znate što se događa u klubu. Zašto takva pasivnost oko čačića. Nije valjda da će zbog snicle žrtvovati kravu
  • Captain America
    15.1k
    Daleko ga je skuplje ostavit na klupi pa igrat ono sranje od konferencijske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.