• Efes Pilsen
    7.2k
    nije on, u tome je poanta. Bjelica je vrhunski trener i osrednji sportski direktor.
  • Armagedon13
    958
    Nikad više trener i SD u jednoj osobi,
  • Infinity
    15.4k
    Orsic i Petkovic nisu bile Bjelicine ideje. Da se Bjelicu tu slusalo umjesto Petkovica bi u Dinamo dosao Topcagic.

    Sam je u vise navrata isticao da je samo Leovac igrac kojeg je zahtjevao. Situm je bio 'samo' zelja koja mu se ispunila.

    Bjelica je zajedno s bracom slozio tu ekipu, al da ga treba dizati za dovodjenje Orsica i Petkovica, ne treba. To sto ih je uklopio u sistem je vec druga stvar i njegova zasluga.

    Bjelici kao treneru nemam puno zamjerki, al sutra ako dodje u Dinamo ne bih volio da vodi glavnu rijec oko transfera, mada mislim da u istima kao trener mora sudjelovati. Bjelica je s Topcagicem jako dobar prijatelj i to je razlog zasto ga voda za sobom, a netko tko zeli raditi u Dinamu tako ozbiljan posao bi trebao taj odnos ostaviti po strani. Ne bih nikad dao odrijesene ruke treneru koji bi u klub doveo igraca zato sto mu je prijatelj, a ne zato sto je kvaliteta za taj klub.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Da se Bjelicu tu slusalo umjesto Petkovica bi u Dinamo dosao Topcagic.Infinity
    Imas potvrdu za ovu tezu?
    To sto ih je uklopio u sistem je vec druga stvar i njegova zasluga.Infinity

    To nije druga stvar to je prva stvar.
    Smatram da bi suradnja Simic Bjelica oko transfera napravila odlican posao
  • xavier
    11.3k
    Ne bih nikad dao odrijesene ruke treneru koji bi u klub doveo igraca zato sto mu je prijatelj, a ne zato sto je kvaliteta za taj klub.Infinity

    A što ako SD dovede igrača koji mu je prijatelj? :sweat:
  • jp23
    2.2k
    Tko je onda zaslužan za dolazak Kądziora?
  • Herñan Crespo
    88
    Odgode uopce nisu moguce vise?
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪BBB Mataa998 Orsic i Petkovic nisu bile Bjelicine ideje. Da se Bjelicu tu slusalo umjesto Petkovica bi u Dinamo dosao Topcagic.Infinity

    Ovo mi je prvi glas. Može biti.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Treba malo stati na loptu i izgurati sezonu do kraja, bez pretjeranih tektonskih poremećaja. Igrači trebaju zadržati hladnu glavu, pokazati pobjednički mentalitet i odigrati zrelo do kraja.

    Dinamu u preostalih 9 kola treba 20 bodova da i teoretski osigura titulu, bez obzira na rezultate konkurenata.

    Realno je da će i 15 bodova biti dovoljno.
  • Eduardo
    18k
    daj podučite me još malo o tome što je Bjelica napravio s Dinamom jer sam očito posenilo kad već niste prepoznali loše trolanje u skladu s onim u što se solidnim dijelom pretvorio forum u zadnje vrijeme. Doduše, ova trojica spomenutih u poveznici s Bjelicom čak imaju i dobro pokriće za trolanje ili bar loš pokušaj.
  • jp23
    2.2k
    Treba dodat detektor sprdanja, više ne znam tko je kad ozbiljan :rofl:
  • SAS1987
    13.8k
    Treba dodat detektor sprdanjajp23

    Ja se više manje sprdam pa ću dopisati kad mislim ozbiljno.
  • vjeko1701
    6k
    Pisao sam kako ne znam kako bi prošlo da se Bjelica vrati al u ovom trenu, mislim da jedino on može izvući ovu situaciju, privest prvenstvo mirno kraju i sve posložiti do ljeta.
  • LovroZG
    1.3k
    Od Lokomotive imamo omjer 123. Ko da smo neko predgrađe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.