• Boysica
    499
    Iskreno meni je full zao da Petko ide , i uvjek sam ga favorizirala i kad je lose igrao .
  • Orc123
    8.1k
    Ovo je istina da....ne cure info kad mi izuzev Perkovica nismo napravili transfer skoro godinu dana. Prije skoro godinu i pol smo do eli nekog stranca, emrelija i covjeku nismo ni dali da igra poziciju koju on inace igra. Nas skuting ne postoji. Nadao sam se da dolaskom Simica ce se to promijeniti ali sta to znaci kad Sd mora blagosloviri svaki transfer, a nasem Sd su transferi izuzev izlaznih nepoznanica cista.....
  • Orc123
    8.1k
    Samo jos jedan zanimljiv osvrt koji je i mene sokirao kad sam sad malo gledao. Nama su od 30.8.2022. G otisla 9 igraca koji su bili dio 1. Ekipe, a pak s druge strane doveden je samo 1! To Vam sve govori.....a ako se sjecate da smo pred kraj prijelaznog roka na ljeto pricali da nam treba L.bek, krilo i zadnji vezni, a kaj najgore i sam cacic je tad govorio kako nema zadnjeg veznog...znaci tada smo trebali 2-3 pojacanja, a poslje toga smo ostali jos bez ebenih 9 igraca i nije doveden nitko...o tome vec trubim godinu dana, a mnogi me pljuvali...eto sad nek ubiremo plodove rada toga sistema....za ro sve najvise odgovoran Cacic, a isto toga gospodina je ovdje nekolicina opravdacala na ljeto i zimu kako on ne odlucuje i kako ga uprava nije ispostvovala....pa eto i sad na spomen pojacanja se sprdava s navijaca i govori kako imamo unutarnje rezerve u juniorima kojima ironicno sve skupa nije dao 45min cijelu sezonu!
  • Infinity
    16.4k
    pa eto i sad na spomen pojacanja se sprdava s navijacaOrc123

    S navijacima ili upravom koja mu nije dovela igrace koje je trazio? :brow:

    Ne razumijem zasto je to sprdanje s navijacima, nisu navijaci nikakva karika kod dovodjenja igraca. Cacic je javno govorio za koje pozicije treba igrace, a uprava mu je dala 'unutarnje rezerve'. I koga onda sprda kad spomene 'unutarnje rezerve'?
  • Orc123
    8.1k

    Kad je cacic javno rekao poslje ljeta da mu treba neki igrac? Mozda na zimu kad je postao SD? Sprdava se s nama navijacima, da! Smanjio roster maksimalno a nije doveo nikog. Nisam ja SD nego on, na njemu je najveca odgobornost za ovako pasivni i sramotni zimski prijelazni rok! To nas je dovelo do toga da u 6 kola imamo 1 pobjedu jer su ti otisla 2 glavna igraca, sirine nemas da pokriva njegovu limitiranost ko trenera. Nogomet se igra radi koga? Igra se radi navijaca...vec je odabnk trebao biti bivsi, jos nitko nije prezivio na klupi ovakvu seriju uzasnih rezultata i u nikad losijem HNL ugrozis naslov radi svojih tvrdoglavih stavova! Od doticnog gospodina smo mozda 100 putaove seuone culi kako imamo ogromne unutarnje rezerve a ne od Uprave!
  • Infinity
    16.4k
    Aj se prvo smiri barem do te mjere da mozes natipkati post.
  • Krizy
    43.4k
    Orc upali si FM malo i odradi koji prijelazni rok, ne zezam nego ozbiljno mislim.
    Baš ti treba nešto da se smiriš, lako moguće da ću i ja na isti način :grin:
  • Ludovic IX
    7.3k
    treći razlog - forumasi poput orc135, xyz, ali koji samo negativu sipaju čim se malo more uzburka
  • Armagedon13
    959
    Iza brke neće ostati ni stari ni mladi
  • Orc123
    8.1k

    Malo se more uzburkalo? Da frustriran sam da covjek koji je s ovakvom ekipom u 6 utakmica skupio 1 pobjedu protiv ekipa od kojih je velika vecina u donjem dijelu HNL i jos uvijek je na celu kluba kojeg volim. Jos jedan kiks i vidjet ces kako ce se more uzburkati kad na valu losih rezultata pocnemo srljati i imati manje samopouzdanja a ako ovi dole zaredaju jos koju pobj3du na valu eufoeije sve je moguce. Dinamo ne smije biti taoc jednog covjeka. Kako da budem optimistican? Dinamo je emocija i kad je dobro treba pohvaliti, a kad je lose treba rec da je lose. ali da u naletu emocija i frustracije s moje strane definitivno previse upisa i komentara....bez zle namjere samo mislim da dinamo zasluzuje boljeg i kompetentnijeg strucnjaka na klupi, a Simicu dati konacno ovlasti da radi svoj posao.
  • Patak
    2.9k
    A kaj nije bilo priče da Tomislav Rukavina, član skupštine i bivši nogometaš nije i otac Gabrijela. Sad ispada da je po ovom članku.
  • Orc123
    8.1k

    Ako je ovo atvarno istina a je jer je intervju sa ocem, onda eto nek i dalje neki ovdje brane Cacica....kostur ekipe otisao i na odlasku, najveci talenti na odlasku...pa sta je ovo za ime Boga?
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Nadam se da je ovo samo pokušaj da se Čačića isforsira da da nekakvu minutažu Gabrielu, jer ako nije, ostajemo bez top top talenta
  • Orc123
    8.1k

    Ovaj rukavina iz clanka je otac Gabrijela ali nije skupstinar u Dinamu! Skupstinar je drugi Tomislav Rukavina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions