• Efes Pilsen
    8.3k
    Meni je ovo sve skupa zalosno. Da Petko prosao zenit.. Oci moram oprat nakon nekih upisa ovdje.
  • miro
    4.4k
    ja Petka obožavam, uvijek sam volio igrače koji znaju i imaju vic, ali on je sve češće ozlijeđen i konstitucijom je takav da mu je za oporavak potrebno više vremena. Zato sam napisao to
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Golmani: Nevistić, Zagi
    Desni bek: Rile
    Stoperi: Boško, Perić, Mauro, Gurlica, možda Josip
    Lijevi bek:-
    Vezni: Miško, Baturina, Bulat, Ljubo
    Lijevo krilo: Rukavina, možda Ivanušec
    Desni krilo: Špikić
    Napadači: Drmić

    Računam da se rješavamo Menala, Mohe, Kulena, Tolića, Marina...
    Captain America

    Pero: am i joke to you(nisi ga spomenuo nigdje).
  • Captain America
    17.7k
    Kad mu ne znam poziciju (ne zna ni Čač) :rofl: Ajde rezervni lijevi bek.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako odlaze svi koji su se zasitili i koji žele iz bilo kojih razloga dalje onda je to meni ok. Nije ok da se netko prodaje, a ne zna se tko je novi trener. Također nije dobro da se dogovaraju ulazni transferi prije nego što znamo tko će nam biti trener.

    Osim toga smo se svi složili da nam na ovu postojeću momčad treba bar 4 ili 5 pojačanja. Ako se proda još Petko onda treba minimalno 5.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nije uredu ni da se isto dogada bez osiguranih zamjena, bez vizije sto i kako dalje niti tko ce je provest. Jel ovo konkretno znaci da se okrecemo Simicevoj RBS ideji ili Cacicevoj tiki taki za siromasne? Tko zna.. medutim, meni tesko pada da cemo mi u pola godine ostat bez svih igraca koji su gradili ovaj koeficijent u zadnjih 5 godina. To mi je u startu pogresno da ga jebes.
  • Orc123
    8.1k
    Vidim da dosta ljudi polazu nadu u Boska a nitko ne zna kad ce se vratiti na teren i u kakvom stanju.....
  • Droljo
    8.1k
    Ak su tak mislili trebalo je prodavati jednog godišnje. I dovoditi zamjene a ne sve od jednom kao što sad izgleda. Takav reset se bude pokazao kao kurčina. Može bit kao bjelicin di je ispalo dobro ili (što mi je realnije) kad smo kupili cijelu mladu repku i igrali ligu za ostanak.. uglavnom bumo videli
  • Orc123
    8.1k
    Moze senapravit i rekonstrukcija momcadi ali to se ne moze bez adekvatnih zamjena, bez postenog skautinga van granica hnl...pa nama ni jedan realno Hnl igrac ne bi bio pojacanje za europu vec prinova....nemres peodati sutala j. I dovesti npr. Krizmanica....4mj je....mi bi vec trebali znati jel se iata radi ili nista...pa 2mj su prakticki do Europe....mi ne da imamo kostur sad nego nemamo nista..cak ni ne znamo na koga mozemo racunati od mladih jer ni jednog nismo vidjeli na djelu....sad mi palo na pamet da je uveo Gurlicu i stavio na zadnjeg vezmog a ljubo bio na stoperu...majke ti teska sprdacina....mi 2mj do europe nw znamo ni sa kojim kadrom napadamo europu ni kojom strucnim stozerom....samo se nadam da ne sa Cackeom
  • Armagedon13
    959
    Bjelica je došao u svibnju 2018 uzeo kup napravio rekonstrukciju,otprilike kakvu sad treba napraviti.
    Tad mu je Dalton dovodio igrače,sad će imati Šimića.
  • Infinity
    16.4k
    To sto se u javnosti ne razbacuje nikakvim imenima ne znaci da se nema igrace na radaru, da se mozda i ne pregovara vec. Mozda je netko vec rijesen, ali mi to ne znamo.

    Iz kluba su u posljednje vrijeme jako rijetko curile informacije kad su transferi u pitanju i mislim da tako i treba biti, jer je to profesionalno.

    Isto tako smo svjedoci da se svakog igraca do sad prodalo deset puta, pa su oni i dalje igrali u Dinamu. Piskaralima ne treba vjerovati nikad!

    Nalazimo se u osjetljivom razdoblju, kadar je kratak, trebamo pojacanja, trebamo svjezu krv, trebamo se i nekih igraca rijesiti i sigurno da se moze deset neki promasaj, al neki ovdje stvaraju takvu histeriju kao da se raspadamo i ispadamo iz lige.

    Klub posljednjih pet sezona rezultatski drzi skoro pa odlicnu razinu. To nije slucajno i ne moze biti stvar srece. Netko zna sta radi. Istina da ovo proljece na terenu steka, ali idemo prema tituli i sigurno se nece tek tako pustiti na ljeto da igra ista ekipa i par juniora.

    Pravite dramu zbog svog predvidjanja buducnosti. Dojma sam da je nekima dosadno i da ubijaju vrijeme na forumu, pa su pali u lose raspolozenje zajedno s nasim posljednjim rezultatima, a onda to raspolozenje prenose i na ostale.
  • xyz
    840
    Iz kluba su u posljednje vrijeme jako rijetko curile informacije kad su transferi u pitanju i mislim da tako i treba biti, jer je to profesionalno.Infinity

    O kojim transferima pričaš? Pa mi smo doveli u zadnjih 9 mjeseci samo Perkovića. Informacije ne cure jer se ništa ne radi po pitanju dolazaka igrača i skautinga, a ne zato jer nam je SD tako profesionalan. Novinari znaju da od dolazaka neće biti ništa zbog nesposobnosti pa se čak ni oni ne žele blamirati svakodnevnim izmišljanjem novih igrača.
  • deda
    32.6k
    Nikad se na ovoj temi nije toliko pisalo van ttansfer roka. Razloga su dva. Jedan su loši rezultati, a drugi nepotrebno kratak kadar koji trenutni trener forsira.
  • Sunja86
    1.2k
    Nevistić/Čavlina
    B.Šutalo/Omeragić/Perić/Perković
    Ristovski/Moharammi
    Bočkaj/Pojačanje
    Mišić/Bulat
    Baturina/Ljubičić/Kačavenda
    Stojković/Špikić/Ivanušec/Rukavina
    Petković/Vipotnik
  • Mlađi referent
    12.3k
    Iz kluba su u posljednje vrijeme jako rijetko curile informacije kad su transferi u pitanju i mislim da tako i treba biti, jer je to profesionalno.Infinity

    Fascinantna je ta opsesija Hrvata za skrivanjem informacija. Tako su tovari napravili priču da su Niko i Lukša bogovi jer glupi novinari ne znaju ništa o njihovim transferima.

    Da skrivanje takvih informacija znači bilo kaj i da je to praksa kojom klub profitira Fabrizio, Law, Romero i slični bi davno ostali bez posla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions