• LovroZG
    1.3k
    Maribor za Vipotnika traži 5-6 milja i postotak. Vi koji se zgražate za davanje para+Kulena i Tolića ozbiljno mislite da Kulenović i Tolić vrijede 5+ milja!? Na temelju čega?
  • Papastrumf
    12.4k

    U jbt. Stvarno nakon ovog nema sto raditi u dinamu.
  • Tundra
    693
    Šta se trebao derat dinamo zagreb?Droljo

    Kao prvo Dinamo Zagreb se piše velikim slovima. Kao drugo mogao je samo slavit gol, on je rođeni Osječan i miljenik njihovih navijača. Sigurno nebi igrao s tom istom emocijom i žarom u Dinamu.

    Kak onda toleriraš ristovskog?Droljo

    Ristovski je Makedonac koji igra srcem za svaki klub čiji je igrač pa tako i Dinamo. Usporedbom Žapera i Ristovskog u ovom kontekstu pokazuješ osnovno nepoznavanje navijačke privrženosti.
  • Orc123
    8.1k
    Za Tolica n3mremo dobit iznad 2 milje , a za Kulenovica max 1.5 mil eura....tko bi ti dao vise....za kaj? Jesze li vi njega gledali, pa ni u loxi nije standardan! Tolic i kulenovic + 1,5-2mil eura...
  • Droljo
    8.1k
    moj dinamo je uvijek imao malo d. A što se navijačke privrženosti tiče budeš mi ti objasnio majstore.
    Što se žapera tiče, ok je da makedonac urla svašta dok igra za rijeku ali za rođenog osječana nije. :lol:
  • Zagi
    7.7k
    Kačavenda se vraća u formu rapidno. Brzo reagirati, mali je top.
  • Nino Bule
    13.8k

    Nije problem spekulirat samo si ti na temelju svojih kreativnih prica zakljucio da "janezi nesto misle" i da traze previse, a uopce ne znamo sta traze. Ako zelis smisljat kakve bi ponude, protuponude mogle biti slobodno i uzivaj ali valjda ti je jasno da ne mozes nikakve zakljucke o mariboru ili dinamu donosit
  • San Lorenzo
    15.8k
    Tolić i 2M bi bili ok, Tolić + Kule + 2M su overkill...a i ne vjerujem da bi Kule pristao biti dio robne razmjene, on je imao rješen transfer u Englesku kojeg je odbio jer se htio nametnuti ovdje...jak je, skočan, kondicijski odličan, Mandžukić za sirotinju i sigurno ima trenera koji bi znali iskoristiti te atribute u nekim utakmicama, ovaj kojeg sad imamo i koji iz nekog razloga još uvijek nije dobio otkaz, bi od Haalanda Slepičku napravio.
  • Zagi
    7.7k
    Joj Nino , nemoj to tak ozbiljno shvačati.

    Nego, vidim da ga procjenjuju na 5-6m.
    Sjećam se da je tu bila šok i nevjerica kada su bile slične cifre oko Kačavende na ljeto.
    Preplačivanje hnl igrača , ovo-ono. Toliko dati za igrača iz SNL, nema problema.
    Mislim možda vrijedi i više , možda manje. Kaj ja znam, teško je to procijeniti.

    Malo me jedino smeta to podcjenjivanje naših (s naše strane da se razumijemo). Kako raznih Kačavendi , tako i Tolića i Kulenovića.
  • Nino Bule
    13.8k
    Tolic i kulenovic vrijede koliko trziste nudi za njih, isto vrijedi i za vipotnika i kacavendu, za kulenovica smo navodno imali ponudu od 2 mil eura od nott forresta ali on je nesto to blago demantirao, nebitno uglavnom vrijedi koliko klubovi nude za njega, za kacavendu se isto zna da je imao ponude iz serije a, cak se bubalo i sa suludim ciframa od 8 mil eura sta sumnjam, ali da su dobili ko i za roka simica neku ponudu od 4 mil eura vjerujem, iste ili slicne ce i vipotnik ovo ljeto imat iz liga petica. Na struci je da procjeni je li im se ti igraci isplate ili ne za te novce, a koliko mi mislimo da se treba dobit za tolica i kulenovica je nebitno, vise manje svi smo zakljucili da kalibar za prvu postavu dinama nisu, mogu dobit rotacijsku poziciju na koju oni ili pristaju ili ne
  • Tundra
    693
    ok je da makedonac urla svašta dok igra za rijekuDroljo

    Onda mu jebi mater s tribina iduću tekmu ak imaš kaj protiv njega, pa buš vidio kaj će ti ekipa reći.
  • Zagi
    7.7k
    Sve to stoji, najviše ovo da to kaj mi laprdamo tu na forumu nije previše bitno.
    Više sam se osvrnuo na postove ovdje na ljeto. Da treba ponudit 2m za Kačavendu , najviše 2.5 i kaj više hoće Loksa, a bilo je jasno da je mali tada vrijedio bar 5-6.
    Slično sada za Frigana. 1.5m , max 2 i takve spike.
    A da se nakon ove sezone ne može dobiti solidne novce za Tolića i Kulena ne vjerujem.
    Ok , naš nesposobni "SD" vjerojatno ne može ali to je druga tema.
  • Nino Bule
    13.8k

    Tolic i kulenovic su sad vec formirani igraci sa vrlo jasnim manama i ne mozes ih prodat kao frigana,kacavendu,vipotnika koji jos nisu otisli na tu razinu vise i "prokazali se", naravno tu je jos da su mlađi i imaju vremena jos ispravljat mane/dizat igru u raznim aspektima dok je kod kulena i tolica taj brod otplovio, tako da ove cifre na tm (tola 1.5m, kule 2m) se cine sasvim realne
  • Droljo
    8.1k

    Ma nemam ja ništ protiv njega nego mi je ludo da osuđuješ rođenog osječana što se derao samo osijek.
    Živio
  • Tundra
    693
    da osuđuješ rođenog osječana što se derao samo osijek.Droljo

    Ne osuđujem ga, samo sam uvjeren da ne može dati Dinamu ono kaj daje Osijeku te da postoje puno bolje opcije na toj poziciji od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions