• The Undertaker
    4k
    Odlasci i dolasci su normalna stvar. Ovoj ekipi i jest potrebna svježa krv samo što vlada veliko nepovjerenje da li je trener/SD to u stanju napraviti a da se ne izgubi kvaliteta. Da je umjesto Čačića Bjelica na klupi, vjerovatno bi ljudi bili puno mirniji.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mene u prvom redu brine sto did Ante podrazumijeva pod sirinom. Do sada se moglo vidjet da to znaci nekih 14 - 15 igraca, po meni nedovoljno. Druga stvar je kvaliteta dovedenih igraca, a tu mi se cini da Cacic preferira tehnicare tj. vec kod odlaska Orsica on je rekao da bi volio vise kombinatorno krilo sto je suludo. Petko nije izravan igrac, Spikic ima pure za pojest, a on sanja tiki taka izvedbu ili sta? Sve utakmice LP je postavio na kontre, pa tko bi ih u novoj sezoni trebao istrcat i zavrsit?
    Da, mene brine tko odlucuje o transferima.
  • San Lorenzo
    11.1k
    tu mi se cini da Cacic preferira tehnicare tj. vec kod odlaska Orsica on je rekao da bi volio vise kombinatorno krilo sto je suludo.Efes Pilsen

    Zato se rješio Emrelija, a u Menalu vidi spasitelja kad krene po zlu. :lol:
  • xavier
    11.1k
    Ako na krilu želi "tehničara" i nisu mu toliko bitne fizikalije, ima onda jednog iz unutarnjih rezervi:

    pfkrwoo9nm351ckf.jpg

    Samo kažem :cool: :rofl:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne bojte se, ne bude Čačić skautirao igrače. Ova ekipa je došla dovoljno rano da stigne pripremiti prijelazni rok. Slažem se da je postojao kostur ekipe, ali i taj kostur ima vijek trajanja. Otišla su dva najstarija. Ajmo dati malo vremena ekipi do 6. mjeseca. Sad ionako nikog ne mogu dovesti.
  • Jaro
    5.4k
    ja sam svakim danom sve veci pesimist. I na sportskom i na planu uredjenja kluba. Simic je kozmeticka promjena kako bi dobili skupstinu, a bojim se da ce i izmjene statuta biti takve, uvest ce "Simica" za clanove, a pravu moc ce zadrzati za sebe. I tako opet do nekog "razdora".
    Ako ode i Livakovic - onda je ovo sezona u rangu one Mamiceve rasprodaje kad je vikao "Nema rasprodaje". 3 reprezentativca i 3 od 4 najbitnija igraca u momcadi ne mogu zamijeniti ni klubovi koji mogu porrositi par stotina milja eura po sezoni...
  • Nino Bule
    11.3k
    Nastavljate u istom ritmu vidim, svaka cast
  • Droljo
    4.8k
    Ljudima se ne sviđa odlazak najboljih igrača (reprezentativaca) i to je ok. Dobro kolega gore veli. (ako ode livi) 3 takva igrača teško zamjene i bogate ekipe koje troše stotine miljona na transfere. Još su petko i ivanušec svaki rok aktualni za prodaju. Ljudi se boje rasprodaje. Ok, treba pričekati kraj prvenstva pa bumo videli. Čemu napadanja?
  • San Lorenzo
    11.1k
    Imali smo jedan cijeli prijelazni rok kao uzorak za rad trenera, a bome i sportskog direktora, vidjeli smo da se odlučilo 'ne raditi probleme' onima koji hoće otići...prije par godina je Livakovićev odlazak bio aktualan, sve je stalo nakon njegovog razgovora s Bjelicom, ista stvar s Ademijem koji je trebao u pustinju...tu se vidi razlika između trenera koji želi zadržati najbolje igrače i ima rezultatsku ambiciju, i trenera koji ovo radi jer mu je to zanimljivije nego umirovljeničko sjedenje pred televizorom i igranje binga...

    Da, situacija u klubu je bila kaotična, ali zato je i dobio novi ugovor i novu funkciju, imao je para pune džepove da si dovede koga hoće, imao je upravu na svojoj strani...ono...Perković, 300 sekundi prije kraja prijelaznog roka...što nas dovodi do trenutne situacije gdje klupu punimo pionirima i ovisimo o zdravlju Drmićevih koljena.
  • Droljo
    4.8k
    Sreća da je i tog perkovića doveo kak je izgledao prijelazni rok. :lol:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Ima 5-6 ljudi koji na dnevnoj bazi moraju objaviti 3-4 posta o transferima i svi su doslovno isti. Pesimizam + moramo dovesti beka stopera krilo i veznog. I tako 3-4 puta dnevno. Ljudi dovoljno je jednom da napisete,netko ce se sloziti netko ne a netko ce ignorirati i to je to. Kraj treceg mjeseca je,jos ni u upravi ne znaju kog ce sigurno dovest a vi ovdje nesto raspravljate i bacate nekakve fake info.
  • Krizy
    35.5k
    Vipotnik gol za Maribor
    U posljednjih 1270 minuta za Maribor i Sloveniju ima 18 golova i 2 asistencije, svake 63 minute G/A.
  • Orc123
    5k
    Po meni on se ne smije propustiti....mora ga se dovesti!
  • Krizy
    35.5k
    Hat-trick Vipotnika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.