• vjeko1701
    8k
    Hoćemo nakon prodaje Oršića i Ademija konačno stati sa "klub neće radit probleme jer su nas zadužili"? Imamo najbolju generaciju igrača u modernoj povjesti i umjesto da skupo naplaćujemo bilo koji eventualni odlazak okosnica te momčadi, tu se bacaju floskule da su uspjesima zaslužili da ih se pusti ko k+ majonezu pred istek roka. Na kraju ispada da bi za transfer politiku bilo bolje imati neuspješne momčadi jer bi ih onda barem prodavao po punoj cijeni.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Na svjetskom trzistu ne mozes dobiti veliku lovu za Ademija i Orsica shvati to. To sto oni nama znace nece nitko platiti.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Clanak kaze Turci su dogovorili s Livakovicem jos samo moraju istrest Dinamu odstetnu klauzulu od 10 mil. eura. :rofl: Pomaze i cinjenica da smo upravo u Turskoj igrali zadnju utakmicu i da je Livakovic u trendu. Ne kazem da nece sigurno tamo, ali ne vidim sta Galata nudi u odnosu na Dinamo osim vise place koja ce opet bit visa u novom ugovoru. Bit prvak Turske i nije neki nogometni prestiz, ali ajde..
  • Captain America
    17.7k
    Livi je financijski odlično stajao i prije nogometne karijere tako da sumnjam da će u taj odron od lige otići iz Dinama. Srećom pa tutleki u vrhunskim klubovima ne vide u njemu ono što on je pa ga već godinama zaobilaze.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Galatasaray, hahaha, ako stvarno ode tamo onda ni s njim nesto nije dobro.

    Sve van top 7 klubova bilo koje lige petice (osim Francuske) je van svake pameti.
  • Keyser Soze
    10k
    Piše Fotomac da je Livaković pristao, nema mi smisla nikakvog kad se uzme u obzir da je novi kapetan, imat će poboljšani ugovor, vole ga svi...
  • blackbully
    4.5k
    Milijun eura godišnje, domaće utakmice pred 50 000 gledatelja, konkurentna i jača liga (trenutno prvi ispred Besiktasa i Fenerbahcea), suigrači Icardi, Mertens, Mata, Zaniolo, Torreira... Život u jednom od najljepših europskih gradova.

    Bio bi lud kad bi odbio.
  • Krizy
    43.2k
    Upravo suprotno
  • Rex Ramae
    2.8k
    Kakva go*na su ovi novinari, čuj NAPOKON napušta Dinamo...
  • LovroZG
    1.3k
    Inače, taj turski Fotomač se smatra nepouzdanim izvorom kaže Google. Tak da se ja nadam da sam Turci jedu govna.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Galatasaray i dinamo u zadnjih 5 sezona ne mogu u istu rečenicu..
  • Jurki
    11.7k
    Otkad to neki klub moze krenuti u pregovore s igracem ako je taj igrac pod ugovorom s drugim klubom?
  • bluelions
    320

    Miljun eura?
    Pa toliko su plaće za najbolje igrače u Dinamu...
    Njihov golman ima vjerojatno min 3x veću plaću. A Mertens, Torreira, Zaniolo i Icardi nebi nikad došli za manje od 4-5 milijuna godišnje.
    Kakav Galata za Livija.
  • serbus
    4.1k

    Milijun eura godišnje, domaće utakmice pred 50 000 gledatelja, konkurentna i jača liga (trenutno prvi ispred Besiktasa i Fenerbahcea), suigrači Icardi, Mertens, Mata, Zaniolo, Torreira... Život u jednom od najljepših europskih gradova.
    [/
    quote]



    "Paris nema kaj ti imaš"...
    blackbully
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja sam od Livakovica razumio da on hoce na sportskom nivou veci izazov. Galata je, po meni, veci nivo samo po placi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions