• deda
    32.8k
    Ma na malim se utakmicama još i može, ali na većim teško. Pogotovo ne na zapadu.
  • BluePhone67
    4.1k
    Postoje mogucnosti ali nije znatno velik broj. Prosle godine deda, ja i moj frend smo isli na istok na Rudes i usli bez karte. Sreli smo prijatelja kojemu mali igra u omladinskom pogonu. Oni imaju mogucnost da djeca udju dzabe i dogovor je da se nadju ispred istoka i onda im trener podijeli karte i ulazi se na krajnji ulaz, kada je ponestalo ulaznica ulazilo se bez, pa smo tako i nas troje uz pratnju prijatelja i njegovog malog koji igra u klubu usli dzabe i bez ulaznica. Razlog zasto nismo kupili karte, jer smo imali godusnje za sjever i zapad, a da ne kupujemo bez veze a islo nam se na istok ovo nam je dobro doslo.
  • Guinness
    2.2k
    Znaju li se točni datumi utakmica sljedećeg pretkola protiv Ferencvaroša?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Utorak igramo doma.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ulazak bez ulaznice je protupravno ponašanje a kazna je, ako se ne varam, 5-15000 kn. Za redara ili službenu osobu kluba koji vas pusti ne znam ali sigurno više od ovoga. Mislim čak da je i nesjedenje na mjestu za koje imate ulaznicu prekršaj ali to nisam siguran.
  • xavier
    12.1k


    Na sjeveru smo onda stalno svi u prekršaju jer nitko ne sjedi na mjestu za koje ima ulaznicu :blush:
  • Guinness
    2.2k
    Utorak igramo doma.marcio amoroso

    Fala, a za vani se ništa još ne zna vjerojatno?
  • Hipo
    406
    13.08. Utorak u budimpešti igramo 100%

    Jer 14. je uefin superkup.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ulazak bez ulaznice je protupravno ponašanje a kazna je, ako se ne varam, 5-15000 kn. Za redara ili službenu osobu kluba koji vas pusti ne znam ali sigurno više od ovoga. Mislim čak da je i nesjedenje na mjestu za koje imate ulaznicu prekršaj ali to nisam siguran.The Undertaker

    Onda klub krsi sam protupravno ponasanje.. Jer trener iz njihove skole je pustao roditelje bez karte. :grimace:
  • The Undertaker
    5.5k

    Točno. To prođe ispod radara dok je sve u redu. I dok policija ne nalazi potrebe da intervenira.
  • Goran
    80
    Nije bilo tako davno kad su za vrhunca represije maltretirali ljude na istoku jer ne sjede na svojim mjestima, bilo je to kad je stadion bio prilično prazan... Jednom je neka novinarka Vjesnika napisala fini članak o tome kao navijačica.
    A ove priče o ulasku na stadion bez karte, ako ništa drugo ispalo je zabavno, kao Platinijeve (pravi) svojevremene priče o borbi protiv korupcije u nogometu
  • reziser
    6.8k
    Da se prisjetimo, na danasnji dan, neponovljivog doživljaja prije 22 godine, kad smo razbili partizan,u neponovljivoj atmosferi, krctaom maksimiru, u tekmi punoj naboja....i fantasticnom Mari...:

    I dan danas se ježim na sjećanje te tekme....
  • platini
    230
    Postoje mogucnosti ali nije znatno velik broj. Prosle godine deda,ja i moj frend smo isli na istok na Rudes i usli bez karte. Sreli smo prijatelja kojemu mali igra u omladinskom pogonu. Oni imaju mogucnost da djeca udju dzabe i dogovor je da se nadju ispred istoka i onda im trener podijeli karte i ulazi se na krajnji ulaz, kada je ponestalo ulaznica ulazilo se bez, pa smo tako i nas troje uz pratnju prijatelja i njegovog malog koji igra u klubu usli dzabe i bez ulaznica. Razlog zasto nismo kupili karte, jer smo imali godusnje za sjever i zapad, a da ne kupujemo bez veze a islo nam se na istok ovo nam je dobro doslo.BluePhone67

    Ma nije moguće :gasp:

    šok uistinu, ulazi se bez karte

    možda ste našli tunel
  • platini
    230
    Ovo dosta govori o tebi i tvojim postovima.LovroZG

    Govorim hipotetski da bi se moglo ući. Ali naravno da bih drage volje platio ulaz od 70 kuna za istočnu maksimirsku tribinu da pogledam utakmicu sa Osijekom. Mora i Monika Kravić od nečega živjeti.
  • Pop corn
    8.4k
    Nije bilo tako davno kad su za vrhunca represije maltretirali ljude na istoku jer ne sjede na svojim mjestima, bilo je to kad je stadion bio prilično prazan... Jednom je neka novinarka Vjesnika napisala fini članak o tome kao navijačica.
    A ove priče o ulasku na stadion bez karte, ako ništa drugo ispalo je zabavno, kao Platinijeve (pravi) svojevremene priče o borbi protiv korupcije u nogometu
    Goran

    Profa, samo mali ispravak, bila je novinarka Vecernjeg, Martina Strukić. Kasnije su je zajebavali zbog teksta neki. Ali je bio vrlo ispravan i tocan clanak. Tada jedan od rijetkih takvih. Potrazim ga pa ako nađem stavim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.