• Keyser Soze
    10k
    Mislim da je Mazalinu isto sviran faul kad je samo stajao s dignutim rukama i iz tog bude koš + bacanje. Isto kaj me živcira u današnjem suđenju je da svaku odluku moraju ići gledati na monitor, pa daj imaj kičmu i odsudi kak spada.
  • Neki tip
    21.3k
    Čudi me da nas Nizozemska razbija 2. put u par dana.

    Pa mi smo sami svjetski vrh, samo treba pozvati prave igrače.

    Mislim, barem je tako tijekom SP zborio sadašnji izbornik Perkovac.
  • Nolifer
    8.1k
    Nekako mi je igra bila anemična danas i prošli put....

    Ali Duvnjak je imal zadnji napad umjesto da ga zabi za pobjedu ispadne ovako...

    Moram komentirat i opremu reprezentacije...

    Presitnim slovima piše Croatia, po meni bi trebalo pisat HRVATSKA normalnim i većim slovima, jer već imaš Croatia full of life.

    Čak sponzor pošta piše većim slovima nego Croatia, ispada da se igra za poštu....

    Kockica mi je premalo, po tom smo nekad bili poznati, više manje na svim ostalim sportovima je tako...

    Nadam se da će bit bolje....
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čak sponzor pošta piše većim slovima nego Croatia, ispada da se igra za poštu....xFire

    :rofl: :lol: :lol:
  • serbus
    4.2k
    A Perkovcu majstore pa kad misliš uzet time out ?15 sec prije kraja ti Duvnjak viče da zoveš time out.
    Prije toga dobiješ igrača više , umjesto da ih odmoriš minutu prije kraja oni na silu kombiniraju i rade faul u napadu...
  • ksapi
    2.9k


    Mi nismo svjetski vrh već nekoliko godina, samo što to nitko ne želi priznati na glas, a ni većina sama sebi.

    Nit imamo sustav, pola toga u savezu ne štima, izbornici su nam smiješni za ovu razinu rukometa (eto i ovaj novi, možda još i lošiji od prijašnjeg - taktički totalno zaostao za modernim rukometom, odnosno taktički je totalno nepotkovan), a sve više fali i kvalitete za neki kontinuitet natjecanja s najjačima.

    Mi smo rang ove Nizozemske, a u isti koš spadaju Mađarska, Portugal, Island, Srbija.. čak mislim da su Island i Srbija već sada i nešto ispred nas.

    Dok se nešto drastično ne promijeni mi ne možemo do medalja češće od svakih 4-5 godina, bljesak se može dogoditi kao na Euru 2020. kada se puno stvari poklopi.
  • Jaro
    7.4k
    neki tip je ironicno parafrazirao Perkovca i njegove komentare dok je isticao kanditaturu za preuzimanje repke...
  • ksapi
    2.9k


    Ja objašnjavam zašto se ne mora čuditi da nas Nizozemci tamburaju
  • Neki tip
    21.3k
    Ja objašnjavam zašto se ne mora čuditi da nas Nizozemci tamburajuksapi

    Nepotrebno mi objašnjavaš, jer uopće se ne čudim, @Jaro ti je napisao na što sam ciljao svojim komentarom.

    Posve mi je jasno da mi nismo svjetski vrh.

    Ali Perkovac je tvrdio drugačije..
    Pa mi smo sami svjetski vrh, samo treba pozvati prave igrače.

    Mislim, barem je tako tijekom SP zborio sadašnji izbornik Perkovac.
    Neki tip sa Zapada

    Dakle, ne čudim se doista.. nego se "čudim" da gubimo od Nizozemske pod vodstvom čovjeka koji je prije 2 mjeseca ismijavao kolegu i tvrdio da ovaj nije dobru selekciju napravio, kao u tome je stvar..
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ali kad je na time outu rekao ma dobar je i bod ali idemo po gol. I onda trebamo dogovoriti koji napad kaze ma nemojte mi samo cimanja,Dule uzmij loptu jako se zaleti i mozda ce krilo biti slobodno ako nece ide sut. U zivotu sam igrao rukomet pola sata i opet bih smislio nesto pametnije.
  • ksapi
    2.9k
    Ova izjava nakon tekme dovoljno govori kakav je papak i na koju razinu smo se srozali. Tuzno
  • Jaro
    7.4k
    iz ovog treba naucit da se Cacica drzi dok god on pobjedjuje i ulazi u LP i tamo igra prilicno konkutentan nogomet, pa makar srezao kadar na 11 igraca i cijelu sezonu odigrao bez zamjene. Ovi populisti koji pljuju po ekipi koja ima rezultat se evo brzinski razotkriju...
  • jaijivic9
    606
    Mexico srusio USA 11-5 u World Baseball Classic

    Mike Trout, Mookie Beets,Kyle Schwarber, Arenado svi veliki MLB zvijezde igraj za USA
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Mike Trout, Mookie Beets,Kyle Schwarber, Arenado svi veliki MLB zvijezde igraj za USAjaijivic9

    Trout have back issues, not on the GOAT level last 2-3 years, Shwarber is bit overrated player, not in form aswell.

    Good thing is, half of MLB elite players are Latinos, who select they origin country before stacked-overrated USA, same as MVP Ohtani, who play for Japan :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.