• Logistika
    1.3k
    sto gore kaze norte neki dan raspadnuta cibona ubijena od raspadnutog zadra...danas dobili zvezdu...nigdje veze
  • Bruh
    956
    Još košarka ni propala
  • Remiza
    53
    Fenomenalna tekma,za dobit njih mora uci nekaj kaj ce tesko i na trenizima ulazit,eto dogodilo se,deckima svaka cast.
  • Tundra
    693
    Jel ima za fnc inače neki stream koji se može ulovit ili mi ne gine plaćanje ppv-a?Mališan

    Tražim za svaki event koji ne gledam uživo, ali nikad ništa. Nadam se da će uskoro podići razinu kvalitete PPV-a, jer se ovo trenutno nikak ne isplati plaćati.
  • Mališan
    1.8k
    Slažem se, najmanji problem je platit ppv, ali onda usluga i stream moraju bit na razini
  • og1986
    2.9k
    Rukometaši izgubili od Nizozemaca 5 razlike
  • Eduardo
    20.3k
    Nevjerojatno kakav raspad sistema u prvih 10min drugog poluvremena. Iako ni u prvom dijelu nismo briljirali nekako smo se uspjeli izvući sa samo -2 da bi vrlo brzo početkom drugog dijela završili na -7. Ulazak Kuzmanovića i obranjeni sedmerac vratio nas je u život, ali na kraju opet potpuno zaslužena pobjeda Nizozemaca. Ponekad je bolno gledati koliko nemocno nam izgleda rukometna reprezentacija.
  • Neki tip
    21.3k
    Pomalo mi je drago radi ovog poraza.

    Jako mi je digao živac Perkovac za vrijeme SP (kad se još za vrijeme trajanja prvenstva samonametao kao budući izbornik):

    Potpuno nebitno što tko misli o Horvatu, a što o Perkovcu, ovakav nekolegijalni pederluk usred prvenstva dugo nisam vidio.

    Možda je Perkovac odličan trener i možda je bolji od Horvata, rukomet pratim kao i ostatak Hrvata - u siječnju.

    Ali ovo nema veze sa znanjem o rukometu, koliko o elementarnom fair playu i pristojnosti.
    Neki tip sa Zapada

    E sad, naravno da za jednu utakmicu niš posebno ne može napravit, i naravno da mu želim da uspije.. za Hrvatsku navijam uvijek, svugdje i u svemu i želim joj da bude najbolja, najjača, najuspješnija, taman i u pikulanju.

    Ali.. od takvog stručnjaka ipak očekujem više protiv Nizozemske (vrlo dobre repke zadnjih godina) od poraza s 5 golova razlike.

    Ja bih to bolje.

    (Moju tvrdnju nećemo moći provjeriti, a njegovu provjeravamo i zasad mu ne ide u prilog)
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ponekad je bolno gledati koliko nemocno nam izgleda rukometna reprezentacija.Eduardo

    Ja sam mišljenja da ide u smjeru u kojem košarka.
  • Captain America
    17.7k
    Imo sam osjećaj da će bit fail s ovim izbornikom još kad se jadnik krenuo nudit na sve strane da želi bit izbornik dok prvenstvo nije ni počelo. Svakom njegovom izjavom koju sam čuo sam sve više bio uvjeren da se radi o običnom prodavaču magle.

    U jednom razgovoru prije par dana sam rekao da me uopće ne bi čudilo da ga igrači brzo krenu bušit jer treneri s takvim nastupom u današnjem vrhunskom sportu više ne prolaze.
  • Remiza
    53
    Nevjerojatno glup poraz Cibone. Ne volim to govorit,ali ovo suđenje je van pameti,ovo je pljacka.
  • Keyser Soze
    10k
    Nisam pogledao snimku, al s tribine se činilo da su baš pokrali Cibonu, šteta zbog Bundovićevog 31 poena da nismo dobili.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ovo čak nisu i zvezdu gurali koliko je večeras futuru poguralo
  • Zagreb1992
    1.7k


    U zadnjoj četvrtini je bilo 2-3 sudačke odluke koje su išle na njihovu stranu ...5. faul Kapuste nepostojeći...Kaba konstatno gura Bundovića pod košem i tu se ne sudi ..koraci igrača Budućnosti iz kojeg zabijaju koš...To sam samo zadnju četvrtinu napisao ...U prvom Jagodić Kuridža na šutu za 3 poena radi čiste korake koje ne sude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.