• Zagreb1992
    1.7k


    Ja govorim o sezoni kad je Cibona uzela naslov ABA lige ..tu je još bilo vrijeme eurolige u starom formatu
  • Neki tip
    21.3k
    Pa jel ima sudački šugavijeg sporta od ovog rukometa?

    Lik stane na nogu našeg igrača, koji je van šesterca k tome, dobiju sedmerac i naše isključenje, 3 sekunde do poluvremena. :roll:
  • Nino Bule
    13.8k

    Nazalost odluka koja bi mogla odredit tijek utakmice, bas odvratno
  • miro
    4.4k
    Ah, ne znam, po meni ipak sedmerac, rukom ga je za nogu uhvatio pri skoku
  • cron1ck
    1.7k
    Pa jel ima sudački šugavijeg sporta od ovog rukometa?Neki tip sa Zapada
    Možda još jedino vaterpolo, ali i oni uz neka nova pravila umanjili ulogu sudca u utakmici, ali kod rukometa to nije slučaj. Potreba je totalna reforma sporta kako bi se to riješilo, bas je Metličić pričao prije utakmice protiv Amera, kako se i njima sviđa rukomet i da je napet i ističe se atletska sprema što je za njih najvažnije, ali suđenje im jednostavno ne paše i nikada nece zaživjeti tamo zbog toga.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Možda je Čupić u pravu da se mi sjetimo jednom godišnje pratiti rukomet pa onda svi pametujemo, ali brate mili mi godinama, ali baš godinama nemamo golmana. Da se drveni stup u obliku ljudskog tijela zavrne za parket imao bi 3 obrane po utakmici. Pogodila bi ga lopta 3 puta.
  • Captain America
    17.7k
    Ovo zadnje nije sedmerac, ali bi svi potpisali ovaj rezultat da nam je ponuđeno prije tekme.
  • miro
    4.4k
    Pa koliko koraka je sad ovaj Danac napravio 5, 6 ?!
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Čudo koliko se ovi mladi momci drže, na ovakvo lopovsko suđenje i sve. Kapa do poda!
  • Nolifer
    8.1k
    Bravo rukometaši. Ovako se bori na terenu. A o sucima sve najgore ( joj sad zvučim ko tovari) ali budimo realni, bili su suci dno dna i ona danska tetkica kaj nije htio dati ruku Duvnjaku isto ga nabijem...
  • Markelo
    2.6k
    Loš Landin ali ni Šunjić nije bio ništa bolji. Jbg, nikako da nas malo posere s golmanima pa da nas poguraju kada je ovako blizu
  • Nolifer
    8.1k
    Istina da, ali danas su bili bolji i golmani nego protiv Egipta, ono je bilo užas. Tako je kako je, bit će borbeno i teško do kraja...
  • Eduardo
    20.3k
    Veselin Vujović o Gidselu.

    q8ne5qwe3lytrha8.jpg
  • Neki tip
    21.3k
    j7s50tiloikyr5p4.jpg

    Potpuno nebitno što tko misli o Horvatu, a što o Perkovcu, ovakav nekolegijalni pederluk usred prvenstva dugo nisam vidio.

    Možda je Perkovac odličan trener i možda je bolji od Horvata, rukomet pratim kao i ostatak Hrvata - u siječnju.

    Ali ovo nema veze sa znanjem o rukometu, koliko o elementarnom fair playu i pristojnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.