• Droljo
    8k
    Bumo videli. Meni mali bulat nije neka perspektiva. Neki pirlo za siromašne. On ne pokriva pola terena koliko ademi a to se nemre naučit ili istrenirat. Ali, bumo videli. Da bar griješim
  • plavi67
    921
    dajte više jednom shvatite da će ljudi doć na tekmu kad je gusto, kad je napeto, vidjelo se prošle sezone pred kraj prvenstva kad je dinamu trebala pomoć s tribina.

    protiv osijeka 5k s +11 na tablici, osijek slab, hladnoća, oronuli stadion...odlična brojka kaj očekujete.

    gro ljudi prati dinamo svaki dan, ali nejdu na tekme jer imaju druge prioritete: obitelj, udaljenost, hobije itd. ljudi su tu i doći će uvijek kad je gusto i kad dođu pošteni ljudi kojima je stalo do dinama, a ne do bankomata
  • Neki tip
    21.3k
    s +11 na hladnoćiplavi67

    Jesi ti useljenik iz Nigerije, Kameruna?

    Daj da se ne lažemo.. u nedjelju je bio savršen dan i savršene okolnosti za barem duplo više ljudi. Ne, nisam očekivao duplo više ljudi, jer dobro znam tko smo, ali ajde da barem jedni drugima, dinamovci dinamovcima, ne lažemo da je problem u "+11 na hladnoći".
  • plavi67
    921
    ispravio , moja greška. +11 u prvenstvu
  • Droljo
    8k

    Točno to. Lako je bilo ko klinac sjest na vlak i peri za zg ali sada dijete, žena, posel. Sve te stišće. A i para se baš nema na bacanje. 30 eura mi je samo gorivo i autocesta. Nek popijem koju, pojedem nešto nedajbože ode to na 60-70. Velim, nije problem tu i tamo. Nađe se i par frendova pa se podjele troškovi. Ali za ić svaki vikend + prek tjedna (kup, europa) je stvarno previše. I vremenski i financijski
  • marcio amoroso
    36.4k
    vidjelo se prošle sezone pred kraj prvenstva kad je dinamu trebala pomoć s tribina.plavi67

    Šta se vidjelo prošle sezone? Pa samo su Boysi povukli. Šta nas se okupilo 10, 15 tisuća na nekoj maloj tekmi jer je Dinamu trebala pomoć? Mi obični navijači smo nula i možemo se samo kriti iza Boysa. Nema kluba na svijetu gdje pola, ili više od pola posjete čine Ultrasi. I ne, nismo nula, ispod nule smo.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ja sam očekivao barem 11k protiv Osijeka zbog pobjede nad Hajdukom kolo prije i zbog dobrih vijesti i pozitivne atmosfere vezanih uz novu upravu i potpise za članstvo.

    Isto tako očekujem kad Boysi pozovu zapad da ljudi s tog istog zapada puste glas a ne da čujem samo sebe i negdje u pozadini još troje ljudi a ostali da šute, zar je tako teško otpjevati bar jednom "Naprijed plavi..." !?

    Možda samo trebamo smanjiti očekivanja :)
  • plavi67
    921
    ne bi se baš složio da smo nula, boysi su naravno pokretači, evo učlanilo se 4k u dva dana!
  • Nino Bule
    13.4k
    Nego sta nego nula, SRAMOTNA posjeta, vec je rijeka prvi popravni ispit ali vec vidim da ce nas opet biti 5 tisuca, mozda ovisno o ishodu skupstine dođe 1000 ljudi vise
  • marcio amoroso
    36.4k
    ne bi se baš složio da smo nulaplavi67

    Ispravio sam na kraju. Nismo nula, ispod nule smo.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma nitko ne prigovara nikome tko mora dati 30 eura da bi uopće doputovao u Zagreb. Ekipa van Zagreba je fakat najmanji problem, tj. nije problem uopće..

    Mislim, nitko ne prigovara općenito nikome, pa svatko ima pravo ne izabrati utakmicu ispred bilo čega drugoga, uključujući Floraart.

    Samo, čekanje da se sve posloži nas ne vodi nikud.. odnosno dovodi nas do toga da imamo 5000 ljudi na tribini s trećim klubom prvenstva u jednom od najvažnijih trenutaka u Dinamovoj povijesti.

    Mi čekamo da bude predsjednik kluba po volji, trener po volji, lijevi bek po volji, 20 stupnjeva uz povoljan položaj sunca (da ne ide u oči na omiljenoj tribini), da Dinamo igra jebački i bude al pari "barem" Benfici i Ajaxu, ali istovremeno da ne bježi drugom na tablici više od 3 boda jer onda nije napeto.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Mi čekamo da bude predsjednik kluba po volji, trener po volji, lijevi bek po volji, 20 stupnjeva uz povoljan položaj sunca (da ne ide u oči na omiljenoj tribini), da Dinamo igra jebački i bude al pari "barem" Benfici i Ajaxu, ali istovremeno da ne bježi drugom na tablici više od 3 boda jer onda nije napeto.Neki tip sa Zapada

    Opis navijača Dinama pogođen u milimetar.
  • Captain America
    17.6k
    Doći će na Kapetanov oproštaj ljudi, ne brinite. Odradit će i klub to marketinški jer nadamo se da će to bit prva domaća bez utega Mamića. Ja sam se već dogovorio s nekim ljudima koji ne žele na stadion jer im se gadi da će napravit iznimku zbog Kapetana.
  • maddaddam
    2.9k
    Koliko ste se raspisali o posjeti na temi o transferima, mislio sam da je Ojeda stigao.
  • vjeko1701
    8k
    Nije tu stvar čekanja. Jezgra od 5-7 tisuća je tu i dolazi. Za popuniti ostalo trebaš casual frendove od te jezgre, očeve s klincima, event publiku, instagram selfie gomilu itd...event i instagram dolazi na Hajduk, europu i ako je napeto. Casual frendovi također na to dvoje i na manje tekme kad im je zgodno i nemaju baš nekaj drugo u planu a očevi s klincima teško da će dolazit u većem broju po lošem vremenu i na ovom stadionu i to mi je razumljivo.

    Promjena uprave bi malo privukla neke od tih ljudi jer bi neko vrijeme utakmica bila event gdje bi se slavio odlazak Mamića. Novi stadion također jer bi svatko htio opaliti selfie na njemu i općenito svi bi htjeli doći i to vidjeti.

    Generalno to nije loše jer bi to možda omogućilo jezgri da se proširi sa 5-7 tisuća na 8-9 i to bi bilo nekako realno. Europa i derbij 20+, manji derbiji 14-16, male utakmice dok je napeto 8-10. One baš najmanje atraktive tekme uz gotovo prvenstvo 6-8. Bilo kaj znatno više od tih brojki bi zahtjevalo dugi proces promjene mentaliteta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions