• Keyser Soze
    10k
    Ma kakvih 10 tisuća, pa ne dolaze Chelsea i Milan nego Rijeka i neki tamo Ademi se oprašta od Dinama. Većinu ljudi će nažalost bolit ona stvar za to kaj Ademi odlazi, marketing za utakmicu će bit copy paste svih do sad uz možda jednu il dvije objave o Ademiju koja će imati 10 tisuća lajkova dok će od te brojke možda par tisuća doći na utakmicu.
    Ademi zaslužuje pun stadion, koreografiju preko cijelog sjevera, mikrofon u ruke i govor, nešto kao Totti. To se neće dogoditi jer je mentalni sklop Zagrepčana u kurcu, da dolazi Messi ili Mbappe bilo bi krcato jer su oni svjetske zvijezde i za prosječnog simpatizera je veći doživljaj gledati kako Mbappe trpa Dinamu 3 komada nego pozdraviti najvećeg kapetana u povijesti kluba. Gadi mi se uopće razmišljat o tom, al to je istina i neću se nadat nikakvoj brojci, samo znam da svi koji dođu na tu utakmicu su tamo zbog Dinama i kapetana, nadam se da griješim s procjenom.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ovisit će i o skupštini, to nam je prva domaća poslije nje
  • Mrvica
    3.9k

    Dolazim pa makar i polomljen na trepavicama. Čovjek koji je zadužio sve oko sebe. Nije me sramota reć da sam zaplakao na ovo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nemam riječi. Prvo Orša pa kapetan :sad:
  • Fićo1986
    1.1k
    sve si objasnio od a do ž...slazem se...zalosno...
  • Droljo
    8k

    Ja sam u 30+ godina koliko pratim dinamo zaključio da pin stadion dolazi gledati kako mi trpamo real ili psg. Nikada nisam stekao dojam da je većina ljudi tu zato kaj navijaju za čelzi ili real/city. 90% si u pravu, ali da ekipa dolazi gledat kak nam mbape ili kogod dolazi trpat sto komada to jednostavno nije istina. Živio
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kapetane ….. :cry:

    mgrxgphn16rrmr1c.jpeg
  • SAS1987
    14.7k
    Izgleda da ima toliko vrh glave situaciju oko kluba da je prihvatio prvu ozbilniju ponudu.
  • Fićo1986
    1.1k
    Svi pamte oproštaj Zvone Bobana, apsolutno veličanstveno
    Svi pamte oproštaj Luke Modrića, trčanje krugova oko tribina i pjevanje na sjeveru
    Na ovom forumu i na mnogim drugim drustvenim mrežama ljudi tvrde( sa razlogom ili ne kako kome pase) da je Arijan Ademi veci od ove dvojice!
    E pa ako je tako gospodo Dinamovci, izvolite se pojaviti na stadionu protiv Rijeke i pokazite to!
  • marcio amoroso
    36.4k
    Znaš koliko će doći više nego bi došlo inače?
    300-500 ljudi. Mi koji ga poštujemo spadamo u one 2, 3 redovne tisuće. Ove ostale boli ona stvar i za Dinamom i za Ademijem. Koliko je ljudima stalo do Dinama je pokazala zadnja protiv Osijeka. Nakon 4-0 protiv tovara i nakon one borbe za skupštinu dođe 5 tisuća ljudi.

    Može se ljutiti tko god hoće i mogu biti dosadan, a vjerujem i da jesam, ali posjeta ne da nam je sramotna nego jadna da ne može biti jadnija.
  • Praskaton
    2.3k
    Užas ja se nekako nadam da nije istina i da ce se dogodit nemoguce i da kapetan ostane.
    Najdrazi igrac dinama od kad znam za sebe, ikona svetinje.
    Ne znam razlog i ne zanima me,nit mogu bit racionalan i razuman samo bih htio da zavrsi karijeru kod kuce i da ne ide.
  • Patak
    2.9k
    Vratit će se Ademi u nekoj drugoj ulozi, siguran sam. Kao trener, SD,...
  • Gelipter
    3.7k
    Stvarno neću plakati ako ne dođe 1000-2000 fejkera na oproštaj Akijev. Pa igrao je sve ove godine u Dinamu, zna kaj može očekivati od prosječnog simpatizera kluba. S druge strane zna i koliko je trebalo zaslužiti povjerenje i blagonaklonost onih najzagriženijih Dinamovih navijača koji su svaku utakmicu na stadionu. On je doživio skandiranje od strane Boysa kaj je rijetka čast, dobit će ga vjerojatno i u zadnjoj utakmici i to je jedino bitno. Fala Aki na svemu, ništa ti se ne zamjera (, ali mogao si ipak ostati unatoč svemu... :wink:).
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako bi gledali strogo nogometno, ovaj transfer zapravo ima smisla. U situaciji di imaš 12 bodova prednosti i utakmicu manje, uigravati mlađeg igrača koji bi mogao/trebao zamijeniti ademija je logičan potez. Ademi neće postati mladji za pola godine a već ove godine je u Europi znao biti uteg na terenu jer nitko njemu neće reći da bude na klupi.

    Možda je to razlog ovom odlasku. Možda je sam zaključio da treba svoje mjesto prepustiti mladjem. Što bi opet bio razlog da mu se poklonimo još jednom za sve što je napravio u dinamu. Ja ću sebe uvjeriti da je to razlog i da zapravo ovo čini dinamo boljim. Jer bilo koji drugi razlog nema smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions