• Zagi
    7.6k
    Ma može kvalitetan igrač izači iz 2. tunguzijske, nije uopće dilema.
    Al da je teško procijeniti kvalitetu, je.
  • Armagedon13
    959
    Raduje što se već sad razmišlja o ljetu
  • SAS1987
    14.7k
    Šteta što nismo na zimo posudili Kulenovića u Sloveniju jer bi imali "banana for scale" :lol:
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Ovo samo znaci da će Petko uskoro dignut sidro šta je za očekivati. To je priča koja se valja već vise prijelaznih rokova i kad je igra u jačoj formi od trenutne. Ako mislite da je 3M puno šta trazu Slovenci varate se, znaju svi za Dinamo Zagreb i kakve izlazne transfere radi sa kakvim odštetama.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Iskreno mislim da bi bilo dobro uzet vipotnika najviše zbog dobrih odnosa s Mariborom i jer je krznar tamo trener, tipa platimo ga malo ispod cijene i pošaljemo 2-3 mlada igrača tamo da se razviju kod krznara u dobrom i moćnom klubu, stavimo neku realnu klauzulu buy backa i tako siguran sam da bi dobili top igrače. Tipa Barisica je krznar jako hvalio, tomeka također stalno hvali. Damo njih dvojicu tamo, možda još kojeg mladog igrača Katinica/Brekala/Gurlicu. Krznar ih sigurno ne bi zakinuo, a mi bi ih lako sebi vratili kad bi se dobro razvili. A Vipotnik kao igrač čini se dosta zanimljiv, zabija većinu šansi i fizički je jako dominantan
  • Dammir10
    266
    Ovo samo znaci da će Petko uskoro dignut sidro šta je za očekivati. To je priča koja se valja već vise prijelaznih rokova i kad je igra u jačoj formi od trenutne. Ako mislite da je 3M puno šta trazu Slovenci varate se, znaju svi za Dinamo Zagreb i kakve izlazne transfere radi sa kakvim odštetama.BBB Sibenik

    Mene zanima ko će sve otići na ljeto. Ademi odlazi uskoro, to je i Čačić nagovijestio na konferenciji nakon Lokomotive. Petkoviću je vrijeme a i ističe mu ugovor. Livaković je u intervjuu rekao da je ovo ljeto imao samo jednu pravu ponudu ali da očekuje da će na ljeto biti više ponuda jer su veliki klubovi ljeti aktivniji i tada dovode golmane. Drugim riječima i on ima želju ići ako dođe prava ponuda a vjerojatno će doći. Theophile je otpisan i to je javna tajna da odlazi. Spominjalo se u medijima da i Perić očekuje transfer jer i on ima 28 godina i lovi zadnje vlakove.Ivanušec i Šutalo su igrači za koje se može dobiti najviše novca u ovom trenutku. Spominjao se Leipzigov interes za Šutala.

    Naravno da neće svi otići ali imam dojam da jako puno dinamovih igrača očekuje da će ih se transferirati na ljeto. Neki i žele otići bilo gdje i za bilo kakve novce kao što je slučaj sa Ademijem kojemu očito nisu po volji događanja u klubu. I onda još jedan problem: Ako ode Petko ko će Liviju reći da on ne smije i obratno. Dugo se nije prodavala kičma ekipe i sad se dogodilo da je svima nekako vrijeme da idu i svima je zadnji vlak a klub ne može dopustiti da odjednom ode 4-5 glavnih igrača. Moglo bi biti nezadovoljnika koji će protivno svojoj volji morati ostati u klubu. Ne znam šta će biti i koliko će igrača otići ali čeka nas najzanimljiviji i najturbulentniji prijelazni rok u novijoj povijesti kluba. Još kad znamo da dolazi nova uprava a novoj upravi prvi obavljeni transfer ne može biti mlak. Nova uprava će sigurno željeti pridobiti javnost i prvi transfer će sigurno biti bomba. Ne može ti kao novom čelniku uprave prvi transfer biti Kulenović, moraš krenuti sa gardom kao frajer i tako poslati poruku.
  • SAS1987
    14.7k
    Sa novom upravom bi se trebala mjenjati klima u klubu i jos vise podici atmosfera oko kluba pa bi mogli opet svi ostati. Te vratiti Oršu :cool:
  • Dammir10
    266
    Ja bih samo htio da kičma ekipe Mišić, Petko i Ivanušec ostanu još jednu sezonu. Povećat im ugovor ako treba i duplo ako to traže. Livi je isto senator ali on je golman i lakše ga nadomjestiti.
  • Armagedon13
    959
    Janković ima trku,šut,prekid -dobar
  • Nino Bule
    13.4k
    Ademi u kinu za 500k eura, potpisuje na 3 godine i dobit ce 6 mil eura (2 godisnje). Ceka se jos osijek i skupstina da prođe, prema germanijaku
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa u Kini je rok zavrsio, kako on moze sad ici tamo. Neki specijalni aranzman samo za njega?
  • Infinity
    16.3k
    Iz kluba ih vjerojatno netko trola :lol:
  • Jaro
    7.3k
    Cacic je spominjao sredinu travnja, al svugdje pise 28.2. Jedino ak imaju za free igrace dodatno vrijeme pa dinamo da slobodne papire Ademiju...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    hvala

    Bas googlam i vidim da su mijenjali to vise puta ove godine, a da je na vise mjesta ostalo zadnji dan 28.2. kao greska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions