• Ludovic IX
    7.2k
    Da, ako se obnovi prvenstvo u malom nogometu
  • marcio amoroso
    36.4k
    Tolić nije igrač za Dinamo! Čak bi rekao da je sam kriv. Talenta ima dovoljno, ali fizike i taktičke odgovornosti nema.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ma nije se ni do sada nametnuo,bez njega mozemo sigurno. A moras znati da se nesto i njega pita,da li zeli sjediti na klupi u Dinamu ili igrati negdje drugo.
  • Praskaton
    2.3k
    Pod uvjetom da je on spreman na ulazak s klupe(manju minutazu u derbijima,eu utakmicama) Tolić je igrac za dinamo.Bolju zamjenu Baturini necemo naci nema sanse
  • San Lorenzo
    15.4k
    Za rotaciju Baturini bih radije imao Jankovića...Tolić je imao šansi i uglavnom je izgledao kao netko tko taktički i trkački ne pripada profesionalnom nogometu.
  • Orc123
    7.8k
    Tolica jako postujem kao covjeka i velikog dinamovca ali rodio se 20 godina prekasno.....prije su takvi španeri bili na cijeni ali danas niata bez obavezne igre....bolje da igra u Mariboru nego da u dinamu bude rotacija u hnl
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jedino ovdje Slovenci trebaju vrednovat Tolicev ucinak u Sloveniji i utjecaj na ekipu. Svog streleca cijene kao da zabija u Bundesligi, a Tolica kao da su ga skupili iz trece slovenske.
  • Zagi
    7.6k
    Ne znam, ja bih volio da Tola dobije još jednu priliku sada kad je imao kontinuitet u Mariboru.
    Ali, imamo drugih rješenja.
    Prvenstveno Marin ali na toj Baturininoj poziciji, pa onda Janković i Brkljača, Lukanić, možda Šaranić.

    Vrbančić mora dobiti minutažu ali meni je on zamjena za Ademija.
  • Praskaton
    2.3k
    Jankovic mozda al Marin,Šaranić ne mogu u istu rečenicu s Tolicem.
    Brkljača,Lukanić premladi(nisu bas ni ti tipovi igraca kao ovi prije nabrojani).

    Mislim da ni Toli to nije najbolje rjesenje koliki god da je dinamovac da najbolje godine provodi na klupi.
  • Zagi
    7.6k
    Odbijam vjerovati da Marin na polušpici nema potencijal za postati vrhunski igrač. Baš vrhunski.
    Krilo ne. Spor.
  • Zagi
    7.6k
    Svi oni čitaju Zonu.
    Doduše i ja bih na njihovom mjestu ovdje tražio inspiraciju.
  • Dammir10
    266
    Tolić je najbolji igrač slovenske lige i to uvjerljivo. On je Neymar njihove lige, kao veznjak ima 9 asistencija i 5 golova u 18 nastupa. Tamo su Menalo i Cekici bili u idealnim ekipama sezone. Ante Vukušić je bio najbolji strijelac sa 26 golova. Prošle godine rezerva iz Gorice Mudrinski prvi strijelac lige, pretprošle godine prvi strijelac lige Jan Mlakar a starac Ibričić proglašen najboljim igračem lige. To su neki drugi leveli.

    Većina ekipa protiv kojih igra Maribor su rang 2 HNL. Zato bih ja iz te lige dovodio jedino igrače koji brutalno izdominiraju tu ligu kao što je nekoć Da Silva izdominirao HNL sa 35 golova u prvenstvu kad je zabijao više od gola u prosjeku. Čak i tad bi dobro razmislio.
  • Zagi
    7.6k
    Istina je to kaj Damir veli.
    Gledam Domžale i Bravo zbog naših na posudbi, ponekad Maribor i jako je teško procijeniti kvalitetu igrača i klubova.
    20 godina , može biti top u budućnosti , a može biti i , kako magarad kaže, "slovensko drvo" Mlakar.

    Možda zato mene nitko ne plaća da skautiram igrače :lol:
  • Orc123
    7.8k
    Covjek zaboja svaku tekmu i uopce je glupo uspoređivati na taj nacin. Ne uspije igrac u svakoj ligi...eto primjera Orsic u Southemptonu koji je miljama iza Dinama ne igra uopce, ismijavaju ga....a svi dobeo znamo kakav je Orsic igrac .... i Ilicic je nkad igrao u Mariboru, Oblak branio u sloveniji, Sesko i sl...nema tu pravila...decko je izdominirao ovu sezonu...zabija ko na traci i definitivno vrijedi obratit pozornoat na njega...a sta onda nasa liga? Pa osim Dinama nas u europi nema na mapi, pa gori smo od pun k... žnj drzava....i da, slovenska liga uopce nije toliko slaba a Tolic bi u bilo koj3m deugom HNL klubu osim Dinama bio starter i ponajbolji igrac....u loxi izdominirao ligu.....takve usporedbe uopce niau dobre
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions