• Mr Anderson
    7.9k
    Šteta kaj se igra u 15 sati. Da je u neko normalno vrijeme valjda bi se skupilo ljudi nakon ovakve pobjede jučer.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bitno je da prođemo, meni se zadnjih godina činilo da smo nekak zanemarili Kup a meni je i on uvijek velika želja
  • Infinity
    16.4k
    Meni je taj kup isto rak rana. Od posljednjih deset mi smo uzeli cetiri. Jos cetiri je uzela Rijeka i dva Hajduk.

    Razumijem da je u kupu teze imati niz trofeja, ali bi u deset sezona ocekivao sedam, minimalno sest trofeja. Nekako sam dojma da nam je taj trofej nesto sporedno. U posljednje tri sezone smo igrali samo jedno finale.
  • Zagi
    7.7k
    Ono ispadanje od Rijeke prošle godine ...
    Mislim da su nas pustili da sa centra ceremonialno ušećemo u gol, netko bi sa 2 metra fulao.
  • Crusades1986
    12.1k
    Finale kupa na Rujevici.
  • Tundra
    693
    Finale kupa na RujeviciCrusades1986

    Zanimljivo, baš me zanima kako će odlučiti čiji navijači će ići u kavez
  • blackbully
    4.5k
    Zanimljivo, baš me zanima kako će odlučiti čiji navijači će ići u kavezTundra86

    Mislim da ni neće biti otvoren, nema smisla. Podijelit će se kontigent na istok i zapad i Armadin sjever.
  • Tundra
    693
    Mislim da ni neće biti otvoren, nema smislablackbully

    Moguće i to je najbolje rješenje, ali vučem paralelu s Varaždinom 2017. di smo mi bili na domaćoj tribini, a Armada na gostujućoj jer je tako podjeljen kontigent
  • rupke
    87


    dosta će ovisiti o tome tko će se plasirati u finale
  • NitkoBitan
    17.2k
    Podijelit će se kontigent na istok i zapad i Armadin sjever.blackbully

    Sumnjam da ce iti jedna navijacka skupina na sjever, mislim da ce ulaznice za sjever mimo kontigenta u slobodnu prodaju
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Koja smijurija, prošle godine čekaju polufinale da bi se magaradi dodjelilo domaćinstvo finala u kojem će izgledno i igrati, a sad fino kad je rijeka ispala... daj nek bude na rujevici. :rofl:

    Što je toliko teško na početku sezone odrediti dimaćina finala pa kako ispadne, nek ispadne. Ovo selektivno primjenjivanje pravila o domaćinstvu je bijedno.
  • plavi67
    921
    slažem se, to je tragikomedija. prvi put cujem za to, nevejrovatno...jel ima to igdje drugdje?
  • Nino Bule
    13.7k
    Pa vec je duze vrijeme da finalist ne moze biti domacin, ili bi se dalo nekom tko je ispao ili bi postojao "pomocni" domacin za slucaj da prvotni uđe u finale.

    Prgava family ima svog predsjednika saveza koji je odlucio za mir u kuci zanemarit praksu i dat njima domacinstvo, no moram reci da me iznenađuje da nisu jednostavno onda ponovili slicno samo s nekim drugim finalistom da ne bi ljudima bilo preocito pisanje po svima ostali, ali eto nisu dzaba prgava obitelj.
  • vjeko1701
    8k
    Dobro, to sve s Poljudom je užasno smrdilo na političku dodjelu trofeja i mislim da dole ni all-star Rijeka pod Kekom ne bi imala šanse.

    Samo odkad u ovoj državi politika mora skrivati svoje prste? Pa di ćeš bolji primjer od odbjegle braće. Ono njihovo puštanje u BiH, posebno mlađeg, je bilo toliko prozirno da nisi ni mogao biti ljut, samo si se mogao nasmijati.
  • xyz
    840


    Imala je Rijeke šanse, samo je bila opljačkana. Crveni karton Smolčiću je bio uvreda za mozak...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.