Pa baš zato kažem da nije imala šanse xD
    115
    moglo bi biti zanimljivo finale ako bude Dinamo - hajduk
  • Krizy
    43.2k
    Slaven Belupo je pobjedom protiv Rudeša osmi put u povijesti osigurao polufinale kupa. Srušili su ih tek u završnici autogolom Pavkovića u 88. minuti i golom Hlevnjaka u 91. minuti.

Šest puta su ispadali u istome, dok su dva puta otišli do finala gdje su oba puta gubili od Dinama (2006./07. i 2015./16.).

Ostali parovi četvrtfinala su:

Lokomotiva - Dinamo
    Osijek - Hajduk
    BSK Bijelo Brdo - Šibenik
  • Ali
    2.1k
    Jebes t-com i supersport i hns i ovakve ugovore.

Čemu im služi onaj maxsport 2 kanal???
    To se klubovi trebaju pobuniti. Radni dan u 12:30 Šibenik , a mi u 15h.
    Kaj nisi mogao u 16h ubaciti Šibenik, a npr. Osijek u 19h a nas u 18h. Bilo bi barem 500 gledatelja više. A ako je parola saveza #obitelj , daj se pobrini da barem 5 obitelji vise stigne pogledat kup temu.
  • ksapi
    2.8k

Slazem se, a jos debilnije je da imaju utorak, srijedu i cetvrtak za kup, a oni naguraju 3/4 tekme u srijedu. Kao da se radi o nekoj juniorskom natjecanju.
  • NORTE
    11.4k
    Čemu im služi onaj maxsport 2 kanal???Ali
    Doslovno - ničemu.

No stvar je i u tome da se kup mogao raspodijeliti na par dana, a ne da jedan dinamo doma igra u 15 sati na radni dan. To je odnos saveza prema dinamu.
  • Raul
    115
    Trebali su staviti utakmice u 14, 17 i 20 sati
  • blackbully
    4.5k
    Prevrtio sam na Sofi i danas se igra 25 kup utakmica. Osim našeg igra se još ciparski, češki, slovački, islandski, bosanskohercegovački, danski, francuski, grčki, mađarski, poljski, španjolski, švicarski i ruski.

Ako uzmemo u obzir da su BSK i Šibenik trebali igrati jučer, ta odgođena utakmica je najranija (12:30) od svih 25 kup utakmica gore navedenih.

U 13:00 sati je kup BiH između Tuzle i Prijedora, a nakon nje u 15:00 opet najraniji termin ima hrvatski kup (Dinamo - Lokomotiva).

Ne znam zašto se ti termini, kako kaže kolega iznad, ne pomaknu za barem 2 sata kasnije. Za vikend su se igrala finala škotskog i engleskog liga kupa, naši biseri finale kupa stave radnim danom u 18 sati.
  • Guinness
    2.2k
    Trebali su staviti utakmice u 14, 17 i 20 satiRaul

Osijek mi je i ok da je u 18 jer taman svi stignu nakon posla, a za goste nije prekasno gotova da stignu doma do jutra.
    Naša utakmica je morala biti u 20 ili kasnije, ovo je totalna besmislica.

Sentić

Na klupi Lovrencsics, Simić, Kalinić i Benrahou.

Toliko o slabom sastavu.
  • Krizy
    43.2k
    Od sezone 2013./14. Dinamo je 4 puta osvojio Kup. U preostalih 5 sezona baš svaki put smo ispali od Rijeke.
    Tri puta je Rijeka dobila u finalu a dva puta u četvrtfinalu.
    Crna mačka :sweat:
  • Neki tip
    21.3k

Rijeke nema = Kup je naš! :)
  • Raul
    115
    Prvih 20 min u Bijelom Brdu ništa, nakon toga se malo podigla igra i osim gola je bilo par prilika. Zasada dosta izjednačena utakmica.
  • Krizy
    43.2k
    Šibenik je drugi polufinalist Kupa. Pobijedili su Bijelo Brdo sa 0:2, a strijelci su bili Knežević i Arai.
    Šibeniku je ovo tek drugi put u povijesti da su došli do polufinala ili dalje. U sezoni 2009./10. u finalu su izgubili od Hajduka (0:2, 1:2).
  • Raul
    115
    Na kraju Šibenik bez većih problema prošao dalje, iako je BSK imao svoje šanse u nastavku, ali pred sam kraj je Arai riješio pitanje pobjednika