• Laugreano
    2.5k
    bas sam htio postavit pitanje o njemu, kakav je igrac, bi li imao mjesta u Dinamu?
  • Viola
    422
    vrlo talentiran, bio je rekorder u mladinskim selekcijama, ali onda se nije mogao naviknuti na članski nogomet. Nije mogao napraviti preskok, neznam kako vi kažete. Zatim je bio na posudbi 2 godine, a sada se vratio. Krznar je počeo raditi s njim, a kad je zabio prvi gol, potpuno mu se otvorilo. Trebao mu je samo taj jedan gol, i to stvarno, kad ga je zabio, od tada zabija u praktički svakoj utakmici. U 26 utakmica ove sezone ima 15 golova i 1 assist. Jučer je zabio na sedmi utakmici zaredom. Fizički je jak, i stvarno ima osjećaj za loptu, odličan osjećaj za prostor. Nije neki tehničar, ali on je stvarno čisti napadač, jer iskoristi i najmanju priliku.
    -Ali ne mogu dati ocjenu za Dinamo. Treba mu trener koji je izvrstan u radu s mladimi. To se jasno vidi po tome kako je eksplodirao kad nas je preuzeo Krznar. Ako je Čačić dobar za razvoj, to vi znate.

    Evo tu je i Mikićeva izjava o Vipotniku jučer. Govori i nešto o utakmici, ali možete preskočiti taj dio:
    https://www.instagram.com/reel/CpIm--QAdR1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Highlitsi:
    https://youtu.be/_P_DQnAykuo
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pitanje je jel se stilski uklapa, mi imamo problema s prilagodbom iskusnog Drmica koji cak ima nesto od tehnike i koji je podijelio nekoliko asistencija.
    Pitanje je vise imamo li trenera za drugaciji stil igre nego kako on radi s mladima.
  • Yovitssa
    709
    Bistrović briljira u nizozemskoj ligi. Mislim da bi na m odlaskom Kapetana sjeo "kao budali šamar"...
    Strašne ocjene na Sofascore.
  • Zagi
    7.9k
    Kaj je on, više terijer ili fini igrač?
  • Yovitssa
    709
    Nisam 100% siguran, ali mislim da je igrač tipa Ademi, ali ovaj "novi" Ademi koji može potegnuti naprijed, zabiti i asistirati.
  • Armagedon13
    959
    Mislim da neće nama trebati jedan pravi zadnji vezni,terijer,a Bistrović je ofenzivni.Tu mi se više sviđa Janković
  • Mr Anderson
    8.4k
    Pa bolje onda Jankovića vratiti nego kupovati Bistrovića. Dečko se nigdje nije uspio nametnuti. Možda sad igra u ispodprosječnom nizozemskom klubu, ali to ništa ne mijenja.
  • San Lorenzo
    16.1k
    Bistrović je, posljednji put kad sam pratio, bio defenzivni vezni u Moskvi, tako da ne postoji preklapanje njega i Jankovića...Ademi odlazi, treba nam zamjena, ja se nadam da će se probati sa Šunjićem još jednom.
  • Rex Ramae
    2.8k
    A možda napokon i dočekamo Ljubičića na svojoj prirodnoj poziciji.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Treba obratiti pažnju na Veigu iz Rijeke.
    Meni se čini kao da ima potencijala.
  • Neki tip
    21.3k
    nadam da će se probati sa Šunjićem još jednom.San Lorenzo

    A ja da nitko nikad iz Dinama neće okrenuti njegov broj.

    Hvala, sretno u karijeri, bok.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ima 1000 minuta u bundesligi, nije bas on za tako otpisat, ja mu ne zamjeram odlazak jer pored nikole more i ademija nije bio garantiran starter a u birminghamu je dobio ŠEST (6) PUTA vecu placu, a i donio lijepu odstetu klubu.
  • Droljo
    8.3k
    Jel nije bistrović bio stoper? Ili sam ja lud?
  • deda
    32.8k
    Nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.