• Orc123
    7.9k

    Igrac razine Spike nam bi dosao i vise nego dobro
  • LovroZG
    1.3k
    Špikića već imamo. Treba nam kvaliteta više.
  • Zagi
    7.6k
    Špikić se baš se jako diže. Treba nam definitivno još jedno krilo kada krene ritam europe i radi konkurencije ali da će biti samo tako naći pojačanje, neće bome.
  • Eduardo
    20.1k
    'Iskreno, više su se brinuli mediji oko toga nego ja. Zadovoljan sam i sretan u Dinamu. Drago mi je što iza sebe imam sjajno Svjetsko prvenstvo kao i cijela naša reprezentacija. Mislim kako sam i dalje mlad za jednog golmana i kako tek sad ulazim u najbolje godine tako da ćemo vidjeti što mi donosi budućnost. Što se tiče ponuda ove zime, dobio sam jednu konkretnu ponudu', rekao je Livaković za 24sata.
  • Zagi
    7.6k
    “Dinamo je moj klub. Navijam za njega, velik je i dimenzija više u odnosu na sve drugo. Igra na velikoj razini, a doma si. Da, prije nekog puta u inozemstvo ne bih imao ništa protiv otići u Maksimir i ispuniti dječački san”
    Luka Stojković, Lokomotiva
  • vjeko1701
    8k
    Ja razumijem da je svima cilj inozemstvo ali iskreno ovo u strartu pokazuje da ti je Dinamo u glavi isključivo prolazna stanica i odskočna daska. Prvo se ti do kraja dokaži na HNL razini da bi Dinamo uopće pomislio da si ga vrijedan i ako dođeš, prvo postani igrač u prvih 11...onda spominji inozemstvo.
  • Nino Bule
    13.6k


    Pitanje prije je bilo o skautima iz liga petica koji ga prate pa se nadovezalo pitanje bi li prije u dinamo
  • vjeko1701
    8k
    Sve 5, i dalje ostavlja dojam da bi "mogao malo svratiti do Dinama prije nego odem van."
  • Nino Bule
    13.6k


    Sve se slazem ni meni ne sjedaju ovakve izjave, ali htio sam stavit kontekst da ne bi ljudi mislili da se sam stavio i u dinamo i lige petice, nego je pitan za oboje.
  • The Undertaker
    5.2k
    Ionako svi tako misle pa ne vidim problem da to netko i kaže. Dobro je biti ambiciozan.
  • vjeko1701
    8k
    Mogu i ja biti ambiciozan pa reći da bi mogao povalit Lidiju Bačić ovaj petak čisto da ispunim dječački san prije nego odem do Gal Gadot za vikend...a realno, još se cura iz kvarta premišlja dal bi na kavu.

    Meni su puno draži mladi igrači koji izjave da su potpuno fokusirani na trenutni klub i ligu sa jedinom ambicijom da iz dana u dan budu sve bolji.
  • The Undertaker
    5.2k
    Ti vjerovatno nemaš na stolu ponudu od "Lidije Bačić" a on vjerovatno od nekog kluba izvana ima. Tako sam ja razumio kontekst izjave.
  • vjeko1701
    8k
    Si siguran u to? :P

    PS: U onom kontekstu je Gal Gadot klub izvana.
  • The Undertaker
    5.2k
    Pa ne mogu biti siguran. Meni se čini da čovjek jednostavno kaže da bi igrao za Dinamo ako ga pozovu jer ima ponude izvana i odlazi (uskoro). Znajući politiku Lokomotive, to je vrlo izvjesno. Pri tome taj klub ne mora nužno biti bolji od Dinama.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Da, treba nam kvaliteta više od Špikića. A jeli možemo takvog dovesti? Mogli smo dovesti Brekala, ali je naš trener rekao: " A kaj će mi on."
    Možda ciljamo na još veću kvalitetu ili trener misli da Brekalo nije kvaliteta više od Špikića. Budemo vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions