• vjeko1701
    8.5k
    Sve ovisi, ponekad za nekog našeg će više dobiti od naknade za razvoj ako je tamo u tim godinama nego za nekog svog s kojim će na kraju možda i raskinuti ugovor a ne ga prodati. Nije da neki klubovi baš frcaju s mladim potencijalima.
  • Viola
    422
    Štefulj je debitirao i upisao assist.
    https://fb.watch/iRW7vfXKfq/
  • Efes Pilsen
    8.4k
    A ipak zna prebacit prvog igraca :lol:
  • deda
    32.7k
    Štefulj je debitirao na prošloj. I Maro Katinić od prve minute igra za Bravo.
  • Viola
    422
    Ups, moja greška. Danas igra od prve minute, prošlo utakmico je ušao s klupe :up:
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Pratio sam Olimpija Gorica jučer, Krdzalic odličan kod Olimpije, lijep asist za jedan gol. Inače mi se njihov trener Riera čini čudo i ekipa mu izgleda bas uhodana. S druge strane u Gorici Brekalo odigrao dosta dobrih 75 min, kod prvog eurogola Olimpije je trebao izaći u blok možda vise, ostalo na dobroj razini, ali nažalost izasao zbog ozljede činilo mi se jako ružno na snimci kao da mu je stradao gležanj
  • maddaddam
    2.9k
    A Maribor ih razbuca neki dan. Onaj Brnić iz Dugopolja ide kao navijen, baš dosta brži od svih na terenu. Nisam ga ranije gledao. Ili ga je Krki podigao, ili su tovari opet imali grešku u koracima.
  • Eduardo
    20.3k
    Brekalo odigrao dosta dobrih 75 min, kod prvog eurogola Olimpije je trebao izaći u blok možda vise, ostalo na dobroj raziniOdglavedopetedindijete

    Ovaj mali ako ne postane igračina držat ću te osobno odgovornim. U svakom upisu ga hvališ k'o da je do sad pokazao ne znam šta - te dobar, te odličan, prodoran, dobar u duelu, driblingom lomi protivnike... zvuči k'o mali Marcelo. Tvrdio si da može igrati HNL bez problema, da je najveća sramota kluba što mu nije pružena prilika u Dinamu, da su u drugoj momčadi 'gurali' Daničića prije njega... ode potom u Varaždin na posudbu pa ga Urata zakuca na klupu...

    Sad je u zadnjoj momčadi slovenske lige... Ima već 20 godina, a još se nije pošteno sastavio sa seniorskim nogometom. Ili loše 'skautiraš' i debelo ga precjenjuješ ili te plaća da ga po netu hvališ k'o rođenog brata :chin: trećeg nema :smile:
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Eduardo općenito cijelu 03 generaciju hvalim jer pratim te dečke 6-7 godina i znam koliko su dobri i talentirani. Mišljenja sam da im je najbolje svima da odu iz Dinama i budu nečiji igrači jer teško će dobiti mjesta na posudbama. Barisic je za mene jedan od najvećih potencijala na spici koje smo imali i trpa kad god igra, u domzalama dao 4 gola u manje od 400 minuta, a oni sad guraju nakon prodaje durdova nekog Hasanbegovica koji je bio rezerva u drugoj slovenskoj ligi
  • Eduardo
    20.3k
    pričam konkretno o Brekalu koji ti je očito 'ahilova peta'.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Eduardo je, Ahilova peta mi je taj mali jer godinama gledam neke poluigrace na bekovima koji nisu iz naše škole, a mislim da je on veliki potencijal i da se njega kao i ostale iz generacije 03 trebalo malo vise forsirati i dati im ranije šansu u b momčadi, a i koje pripreme s prvom ekipom jer bi puno vise napredovali
  • Zagi
    7.8k
    Ja to isto ne znam objasniti. Ima brzinu, tehniku i centaršut al u obrani je dosta ispadao u d2.
    Možda je jednostavno do trganja kržnih sa 17. Sad ovo kaj Odglavedopete kaže...
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Za primjer bih ti dao koliko znaci forsiranje mladih igrača. Roko Šimić je sad u Zurichu, igra za u21 repku. Taj isti Roko Šimić s našim Barišićem nikada nije mogao u istu rečenicu, debela rezerva mu bio. Barisic u u17 repci 12 nastupa 15 golova. Dignu ga za juniore kod nas gdje kao 3 godine mladi zabije 4 komada Interu i dođe korona ne igra se 5-6 mjeseci, a Barisic umjesto da se digne za b ekipu i igra seniorski nogomet standardno, igra malo za juniore, a u b ekipu ga kasnije dignu i bude rezerva Mijicu napadaču 97 godište drugoligaškom igraču. Dok Roko Šimić u Lokomotivi igra za prvu momčad istovremeno i u 25 nastupa nema gola i onda zabije 3 gola od čega 2 iz penala i proda se za 4 milje. Ispred tipa Brauna koji je bio ispred Perkovica gurnemo nekog Kima u b momčadi 99 godište. I danas su svi ti igrači iz manjih klubova igrači, a naši lutaju po posudbama. A zašto? Razlog je samo jedan, u manjim klubovima su Simici, Kacavende, Pwrkovici dobili šansu. A naši kod nas nisu niti u b momčadi do 19 godine.
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa igro je za dinamo 2 i skupio 20 nastupa, od priprema se ne napreduje. Nazalost nitko ti nece razvijat tuđeg igraca na posudbi a nije razina baturine da bi uskocio odma u prvu ekipu, cak ni na nasoj najlosijoj poziciji. Imaju jos vremena i bartol i duvnjak i mali brekalo iskocit i postat igraci za dinamo, ali oni se tek trebaju dokazat da su uopce za hnl a kamoli za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.