• Infinity
    16.5k
    Sreca pa sam jucer dobio, mada se ne bih bunio da sam i danas :rofl:
  • Nolifer
    8.2k


    Ni jučer ni danas, od kad sam se rodio, sreće nisam imao... :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Pa jucer nisu dobili samo oni koji nisi igrali :rofl: Danas u birtiji da pocastim raju jer sam dobio, od nas 10 dobilo 11 sinoc :rofl:

    I danas uhvatim dva Slovenca, Magdeburg, Inter i City kanta. Proci ce sutra :cool:
  • Nolifer
    8.2k


    Igrao sam, ali fulao sam na nekim drugim parovima... Drago mi je da te krenulo i samo jako deri... Kad meni nejde, da drugom krene... A sutra druga priča nadam se neki popravni popravnog opet..
  • Infinity
    16.5k
    Skinuo neka dva para tenisa, dva engleska nizeligasa i oba Lige prvaka. Danas opet malo divlje, malo LP, al jbga, zamalo.

    Sutra je meni sve sumnjivo, vjerojatno cu dva, najvise tri para za veci ulog odigrati. Mozda najpametnije preskociti. A tesko da cu preskociti s obzirom da sam ove godine dobio vec pun k* puta i samo trpam dok ide :rofl:
  • Krizy
    44.3k
    Četiri engleska predstavnika u osmini finala Lige prvaka potrošila su čak milijardu i 77 milijuna eura na pojačanja ove sezone. Više od milijardu eura za jedan remi nakon prvih utakmica osmine finala Lige prvaka.

    RB Leipzig - Manchester City 1:1
    Liverpool - Real Madrid 2:5
    Milan - Tottenham 1:0
    Borussia Dortmund - Chelsea 1:0
  • Jaro
    7.5k
    Farmers league....
  • Dammir10
    266
    Meni je baš drago što su Englezi tako prošli jer su neke osobe (recimo Los) pričale kako je Premiership pojeo sve ostalo, kako je Premiership zapravo Superliga i kako u prošlu srijedu nikoga nije zanimala utakmica Borussia-Chelsea jer su svi radije gledali Arsenal-Man City.

    Ne kužim tu očaranost Premiershipom kod nekih ljudi. Sa nogometne strane mi je to liga u kojoj godinama dominira klub koji igra najdosadniji nogomet na planeti (sinoć sam tokom prvog poluvremena jedva izdržao da ne zaspem). Sa navijačke strane mi je to najplastičnija liga sa najplastičnijim navijačima koji na tribinama ne izgledaju kao živi ljudi nego više kao kartonske kulise. Nepomični su, sjede 99 posto vremena, šute, ustanu jedino kad je gol, nemaju koreografije, nemaju šarma, nemaju navijanje...još kad čujem od komentatora kako je na Anfieldu čudesna atmosfera a garantiram da bi ih 500 Boysa/Torcidaša/Armade nadglasalo i da bi se naš klub osjećao kao da igra doma baš kao što je bilo i na Chelsea-Dinamo.

    Bezveze liga je taj Premiership. Imaju jak marketing ali svi koji ne vole plastiku će radije pogledat Istra-Osijek ili čak neku utakmicu talijanske ili francuske lige koje još u tragovima imaju mrvicu onog starog šarma i nogometne romantike.
  • Navijač Dinama
    8.4k

    Problem je što danas ljudi dosta mješaju pojmove najzanimljivija liga i najjača, al budi uvjeren da će ti prije ljudi pogledat tekmu Newcastle i Brighton bubam, nego Lazio-Fiorentina ili Villareal-Atl Bilbao.
  • Ola
    97
    ISto kao i NBA liga. Sve se svodi na dobit, jako malo je tu emocija.
  • Dammir10
    266


    Znam da će većina radije pogledati Newcastle-Brighton ali to što su većina ne znači da su u pravu. Većina radije sluša trap cajke i jeftine pop pjesmuljke nego nešto kvalitetno. Takve su mase.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Fala bogu neznam što j2 to trap
  • Keyser Soze
    10.1k
    VAR se uključio na tekmi Chelsea - Dortmund jer su igrači rano ušli u 16 kod penala, zašto se u Hrvatskoj to nikad ne gleda?
  • Herñan Crespo
    88
    Mislim da je radi golmana jer je presao crtu
  • The Undertaker
    5.5k
    Za prerane ulaske u 16 je zadužen glavni sudac. VAR se aktivira samo ako je igrač koji je prerano ušao u 16 utjecao na igru (izbacio loptu, zabio gol, itd...) što je i bio slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.